تغییر محل امتحانات پایان ترم پیام نور

تغییر محل امتحانات پایان ترم پیام نور

جهت مشاوره در زمینه تغییر محل امتحانات پایان ترم پیام نور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقالهٔ آموزشی سعی دارد به موضوع  تغییر محل امتحانات پایان ترم ارشد پیام نور بپردازد. شما می‌توانید نکات مهم ثبت‌نام و شرایط مورد نیاز  تغییر محل امتحانات پایان ترم  را در این مقاله مشاهده کنید. در صورت وجود هرگونه سؤال تنها کافی است با مشاوران مرکز تماس گرفته و مشکل خود را رفع نمایید.

نحوه تغییر محل امتحانات پایان ترم پیام نور

تغییر محل آزمون برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از اول تا هشتم آذرماه 1400 امکانپذیر خواهد بود  امکان تغییر مرکز محل آزمون پایان ترم برای دانشجویان مقاطع کارشناسی (مهمان اضطراری) و کارشناسی ارشد ترم دوم نیز از یکم تا ۱۷ اردیبهشت ماه 1401 در سامانه گلستان میسر است.

برای تغییر محل امتحانات پایان ترم پیام نور دانشجویان نباید بدهی شهریه ای داشته باشند و می بایست شهریه متغیر نیمسال دوم خود را واریز کرده باشند.

دانشگاه پیام‌نور این امکان را فراهم آورده است که دانشجویان ‏امتحانات پایان ترم خود را در نزدیک‌ترین محل مرکز دانشگاهی به محل سکونت خود بگذراند.‏

  • نکته :‏اینکه رشته یا مقطع دانشجویان در مراکز مقصدی که انتخاب میکنند دایر باشد و یا نه! تأثیری در انتخاب محل آزمون ندارد؛ ‏یعنی دانشجو می‌تواند بدون در نظر گرفتن دایر بودن یا نبودن رشته و مقطع تحصیلی خود، در هر مرکزی که مورد ‏نظرش بود، در امتحانات پایان ترم خود شرکت کند، البته مراکز چهارگانه‌ شهر تهران در این موضوع استثنا هستند و دقت به رشته‌های دایر در این مراکز ضروری است.

‏مطابق تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور، دانشجویان دوره‌های کارشناسی و همچنین کارشناسی‌ارشد از یکم تا هشتم آذر ماه می توانند از طریق سامانه‌ ی  گلستان، درخواست تغییر محل امتحانات پایان ترم پیام نور ‏خود را ثبت نمایند. بعد از پایان مهلت ثبت درخواست تغییر محل امتحانات پایان ترم، ضروری است دانشجو از مورد قبول واقع شدن ‏درخواستش اطمینان حاصل کند.‏

‏برای آن‌دسته از دانشجویانی که تمایل به تغییر محل آزمون خود ندارند، لزومی به تعیین محل ‏آزمون در سامانه‌ی گلستان وجود ندارد. ‏

  • نکته: ‏تغییر محل آزمون پایان ترم دانشجویان پیام‌نور برای دروس عملی امکان‌پذیر نیست.‏ البته بخش تئوری این دروس همچون سایر دروس نظری قلمداد می‌شود و دانشجویان می‌تواند آزمون آن‌ها را در مراکز دلخواه خود بگذراند.
  • لازم به ذکر است امکان مهمان اضطراری یا همان تغییر محل آزمون، تأثیری در میزان شهریه ندارد.‏
  • تغییر محل آزمون پایان ترم دانشجویان پیام‌نور فقط و فقط در تاریخ از پیش تعیین شده امکان پذیر است و معمولا احتمال تمدید تاریخ ها نیز بسیار کم است

تغییر محل امتحانات پایان ترم پیام نور 2تغییر محل امتحانات پیام نور

هزینه تغییر محل امتحانات پایان ترم ارشد پیام نور

دانشجویان برای تغییر محل امتحانات پایان ترم ارشد پیام نور خود باید ۵۷۵ هزار ریال مازاد بر شهریه خود پرداخت کنند.

مهلت ثبت درخواست تغییر محل امتحانات پایان ترم

مهلت ثبت درخواست تغییر محل امتحانات پایان ترم از اول تا هشتم آذرماه 1400 برای ترم اول امکانپذیر خواهد بود، همچنین امکان تغییر مرکز محل آزمون پایان ترم دوم برای دانشجویان مقاطع کارشناسی (مهمان اضطراری) و کارشناسی ارشد از یکم تا ۱۷ اردیبهشت ماه 1401 در سامانه گلستان میسر است.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار دانشگاه پیام نور با کارشناسان مجرب مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.
مشاور گروپ


✔️ امتحانات پایان ترم کارشناسی و کارشناسی ارشد به چه صورت برگزار می شود؟

✔️با توجه به شرایط خاص ناشی از بیماری کرونا آزمون‌های دانشجویان در پایان نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مقطع کارشناسی به صورت الکترونیکی و در مقطع کارشناسی ارشد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار می‌شود.

✔️آیا آزمون‌های دانشگاه پیام‌نور متمرکزبرگزار خواهد شد؟

✔️بله، آزمون‌های دانشگاه پیام‌نور متمرکز برگزار می‌شود

✔️امکان تغییر محل برگزاری آزمون‌های پایان ترم تحصیلی به چه صورت است؟

✔️دانشجویان دانشگاه پیام‌نور می‌توانند محل برگزاری آزمون خود را مشخص کنند، به عبارتی آنها می‌توانند در محل سکونت خود، آزمون‌های پایان ترمشان را بدهند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تغییر محل امتحانات پایان ترم پیام نور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.