تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 10

تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری

جهت مشاوره در زمینه تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 10

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا امکان تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 1401 وجود دارد؟ چه زمانی می توانیم برای تغییر حوزه امتحانی کنکور 1401 اقدام کنیم؟ نحوه تغییر حوزه آزمون سراسری چگونه است؟ سازمان سنجش کشور با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور در برخی از استان ها که در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند، ممکن است امکان تغییر حوزه آزمون را برای داوطلبان فراهم آورد.

داوطلبانی که قصد تغییر حوزه امتحانی خود را دارند، لازم است در زمان اعلام شده درخواست خود را به صورت کتبی به باجه های رفع نقص که ۳ تا ۴ روز قبل از برگزاری آزمون فعال می شود، تحویل دهند. این موارد جمع آوری و بسته به تعداد درخواست تصمیم گیری خواهد شد.

کنکور سراسری 1401 در بازه زمانی 9 الی 12 تیرماه برگزار خواهد شد. کارت ورود به جلسه آزمون، از تاریخ ششم تیرماه 1401 از پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دریافت است.

تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 1401

تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 1401 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش کشور می باشد. داوطلبان درصورت الزام به تغییر حوزه امتحانی می‌ توانند به باجه‌ های نقص نیز مراجعه کنند در این صورت بسته به تعداد جابجایی‌ ها و درخواست‌ ها بررسی شده و اعلام نظر خواهد شد. باتوجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، به منظور حفظ سلامت داوطلبان، ممکن است سازمان سنجش کشور، امکان تغییر حوزه امتحانی کنکور 1401 و امکان ویرایش حوزه امتحانی آزمون سراسری را برای داوطلبان کنکور 1401 فراهم آورد.

تغییر حوزه امتحانی آزمون سراسری از طریق سایت سازمان سنجش می باشد یا از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص؟ آخرین اخبار در رابطه با نحوه تغییر حوزه امتحانی آزمون سراسری 1401 به زودی از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان ویرایش حوزه امتحانی کنکور سراسری

زمان ویرایش حوزه امتحانی کنکور سراسری معمولا قبل از انتشار کارت ورود به جلسه کنکور اعلام می شود. باتوجه به شیوع ویروس کرونا داوطلبانی که در مناطق قرمز کرونا قرار دارند، می توانند در زمان اعلام شده نسبت به ویرایش و تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 1401 اقدام نمایند. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با تغییر حوزه امتحانی کنکور 1401 از سایت  سنجش منتشر نشده است. به محض انتشار زمان دقیق ویرایش حوزه امتحانی کنکور سراسری 1401 این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

زمان تغییر حوزه امتحانی کنکور از طریق همین مقاله به اطلاع داوطلبان خواهد رسید و معمولا قبل از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1401 امکان تغییر و ویرایش اطلاعات حوزه امتحانی کنکور میسر می شود تا داوطلبان بتوانند نسبت به تغییر آن اقدام کنند.

نحوه تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری

نحوه تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری در ادامه بیان شده است. در صورتیکه سازمان سنجش امکان ویرایش و تغییر حوزه امتحانی آزمون سراسری 1401 را برای داوطلبان فراهم نماید، لازم است داوطلبان به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند و درخواست خود را ثبت نمایند. زمان دقیق تغییر حوزه امتحانی کنکور از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

مراحل تغییر حوزه آزمون سراسری 1401:

  1. داوطلبان برای ویرایش و تغییر حوزه امتحانی خود باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.
  2. سپس از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه "کنکور سراسری" کلیک نمایید.
  3. بر روی گزینه "ویرایش اطلاعات" کلیک کنید.
  4. سپس بر روی گزینه "ویرایش حوزه امتحانی کنکور سراسری" کلیک نمایید.

درخواست تغییر شهر حوزه امتحانی کنکور سراسری

با نزدیک شدن به زمان برگزاری کنکور سراسری و زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون، عده ای از داوطلبان درخواست امکان تغییر شهر حوزه امتحانی کنکور سراسری را دارند:

با توجه با شرایط کرونایی و وجود بیماران تنفسی و .... همچنین تغییر رنگ کرونایی شهرها از زمان ثبت‌ نام لطفا اجازه تغییر شهر حوزه امتحان کنکور سراسری را امکانپذیر کنید. بعضی با توجه به اینکه شهر محل زندگی‌ شان در زمان ثبت‌ نام قرمز بوده شهری دیگر را انتخاب کردند، بعضی هم شهر محل سکونت‌ شان با توجه به گرانی مسکن و غیرحضوری بودن مدارس تغییر کرده است. آیا امکان تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 1401 در شهرهای وضعیت قرمز کرونا وجود دارد؟


باتوجه به شیوع کرونا در کشور ممکن است سازمان سنجش امکان تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری را برای داوطلبان فراهم نماید. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با زمان و نحوه تغییر و ویرایش حوزه آزمون سراسری 1401 از سایت سنجش منتشر نشده است. به محض اینکه سازمان سنجش امکان ویرایش حوزه امتحانی کنکور سراسری را فراهم آورد از طریق این مقاله به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت هرگونه ابهام، می توانید با مشاوران مجرب مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. (تماس همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب.)

سوالات متداول داوطلبان

کنکور سراسری 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

براساس آخرین اخبار منتشر شده، کنکور سراسری 1400 از تاریخ 9 تا 12 تیرماه 1400 برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون چه زمانی منتشر می شود؟

کارت ورود به جلسه از روز یکشنبه 6 تیرماه قابل دریافت است.

آیا امکان تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 1400 وجود دارد؟

آخرین اخبار در رابطه با تغییر حوزه امتحانی کنکور 1400 در این مقاله ارائه داده شده است.

جهت مشاوره در زمینه تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 10

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت نتایج نهایی کنکور 1400