تغییر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

تغییر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

جهت مشاوره در زمینه تغییر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تغییر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 : حسینی با اشاره به وضعیت جذب نیروی انسانی جدید در این وزارتخانه زمان احتمالی برگزاری آزمون استخدامی را اعلام کرد.

تغییر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98, زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98-99,ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 98,دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98,زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۸,شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش,دانلود دفترچه استخدامی آموزش و پرورش 98,شرایط استخدام آموزش و پرورش 98,زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

تغییر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی برگزار می‌شود؟

تغییر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98  ، به گزارش مشاور گروپ و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید جواد حسینی سرپرست آموزش و پرورش رباره زمان برگزاری آزمون استخدامی اظهار کرد: امسال ۱۲ هزار مهارت آموزِ ماده ۲۸ جذب می‌کنیم که این مورد شامل بخشی از مجوز آزمون استخدامی است که پس از پذیرفته شدن در آزمون و مصاحبه، دوره ۹ ماهه تا یک ساله را در دانشگاه گذرانده و جذب آموزش و پرورش می‌شوند.

حسینی درباره زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی با اشاره به اینکه به‌طورمعمول این آزمون در تابستان برگزار می‌شود، تصریح کرد: سعی می‌کنیم این آزمون را در مردادماه آماده کنیم تا برای برگزاری آزمون اقدام کنیم.

تغییر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98  ، سرپرست وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی مبنی بر ظرفیت پذیرش دانشجو معلمان از طریق کنکور ۹۸ اظهار کرد: بر اساس ظرفیت‌های پردیس‌های دانشگاهی و با توجه به توافقاتی که با سازمان امور اداری و استخدامی داشته‌ایم امسال ۲۵ هزار سهمیه در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی گرفتیم.

حسینی ادامه داد: پذیرفته شدگان از طریق پذیرش درکنکور ۹۸ در دوره‌های چهار ساله پذیرفته می‌شوند، همچنین ظرفیت ۱۲ هزار نفری را برای پذیرش از طریق دوره‌های یک ساله ماده ۲۸ در نظر گرفتیم که این افراد فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها هستند و پس از قبول شدن در آزمون مصاحبه دوره یک ساله را در دانشگاه فرهنگیان می‌گذرانند.


سیاست آموزش و پرورش در پذیرش نیروی انسانی

تغییر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98  ، وی افزود: سیاست ما بر این است که نیروی انسانی آموزش و پرورش جز از طریق دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی به این نهاد تعلیم و تربیتی وارد نشود و اگرهم از فارغ التحصیلان دانشگاهی دیگری استفاده می‌کنیم از طریق دوره‌های آماده سازی تربیتی و حرفه‌ای در دانشگاه فرهنگیان آنها را آموزش دهیم.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش به ظرفیت پذیرش در دانشگاه تربیت شهید رجایی هم اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه حدود ۴۰ رشته فنی و حرفه‌ای و بیش از ۱۶۰ رشته کاردانش داریم بنابراین برای تربیت هنرآموزان در این رشته‌ها به معلمان فنی نیاز داریم که این روند از طریق دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دنبال می‌شود، تربیت معلمان حرفه‌ای در این دانشگاه انجام می‌شود.

پیش از این حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان اعلام کرده بود که در تلاش هستیم تا ۲۵ هزار دانشجومعلم در ۹۸ پردیس و مرکز، ۳۱ استان و ۱۶ رشته در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ تحصیل کنند همچنین حمیدرضا عظمتی رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی هم از تربیت ۴ هزار معلم فنی در این دانشگاه برای سال تحصیلی جدید خبر داده بود.


3.2/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تغییر تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. اف اف

    سلام.آیا واقعا تاریخ آزمون عوض میشه؟و آیا شرایط سنی و بومی بودن به شرایط اضافه شده؟خواهشا تایید این مسئله روشن کنید.اینطوری باشه انگار ما داریم بیخودی میخونیم من خودم خراسان رضوی هستم و توشهرهای خراسان شمالی شرکت کردم و با لیسانس ۳۱ سال دارملطفا راهنمایی کنید.ممنون

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی