تعیین سطح دانش آموزان (تمامی مقاطع) my.medu.ir

سطح my.medu .ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه تعیین سطح دانش آموزان (تمامی مقاطع) my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با فراهم شدن امکان تعیین سطح my.medu.ir مدیران و معاونین اجرایی مدارس می توانند سطح علمی دانش آموزان خارجی که قصد تحصیل در ایران را دارند بسنجند. مشاور گروپ در این مقاله به نحوه تعیین سطح دانش آموزان در سامانه مای مدیو می پردازد. با ما همراه باشید.

تعیین سطح my medu.ir

امکان تعیین سطح my medu.ir برای مدیران و معاونین اجرایی مدارس فراهم شده است. تعیین پایه تحصیلی پیش از این در سامانه پادا انجام می شد و چندی است که به پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my medu.ir منتقل شده است و فرهنگیان عزیز برای تعیین سطح و پایه تحصیلی دانش آموزان اتباع خارجی و همچنین کلیه کسانی که به هر دلیلی در خارج از ایران تحصیل کرده اند، باید از طریق گزینه تعیین سطح سامانه my medu اقدام نمایند.

تعیین سطح چیست؟ دانش آموزانی که در کشور دیگری به غیر از ایران تحصیل کرده اند و حالا قصد ادامه تحصیل در مدارس سراسر کشور را دارند پیش از ثبت نام باید در آزمون تعیین سطح تحصیلی شرکت کنند تا ببینند با توجه به سطح علمی آن ها باید در چه پایه ای نام نویسی کنند.

فرآیند ثبت نام دانش آموزان در آزمون تعیین پایه my medu.ir توسط مدیران و معاونین اجرایی انجام می شود. لازم به ذکر است ثبت نام دانش آموزان در پایه های بعدی، منوط به تعیین سطح تحصیلی است.

1588677335 64تمامی استعلامات مربوط به ثبت نام دانش آموزان اتباع از طریق سامانه مای مدیو my.medu.ir انجام می پذیرد.

1588677335 64در صورتیکه متقاضی ادامه تحصیل پس از تعیین سطح my.medu.ir دارای سن بالا باشد و امکان ادامه تحصیل وی در مدارس رسمی روزانه امکانپذیر نباشد، می توانند به مدارس بزرگسال یا نهضت سوادآموزی مراجعه نماید.

1588677335 64متقاضیان ثبت نام در دوره متوسطه اول و دوم در صورتیکه فاقد مدرک تحصیلی می باشند، لازم است به منظور تعیین سطح تحصیلی ، به اداره آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

1588677335 64متقاضیان ثبت نام در پایه های دوره ابتدایی، در صورتیکه فاقد مدرک تحصیلی می باشند، برای تعیین سطح تحصیلی لازم است به نزدیک ترین دبستان محل سکونت خود مراجعه نمایند.

نحوه تعیین سطح دانش آموزان در my.medu.ir

نحوه تعیین سطح دانش آموزان در my.medu.ir بسیار ساده است. برای این کار کافیست از طریق پروفایل حساب کاربری فرهنگیان به سامانه مای مدیو وارد شوید. بعد از ورود به صفحه اصلی پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش، روی نقش فرهنگی کلیک کرده و سپس کد ملی و رمز عبور خود را وارد نمایید. در صورت درج صحیح اطلاعات، به حساب کاربری خود وارد می شوید.

برای ورود به سامانه تعیین سطح my.medu.ir کلیک کنید.

ورود فرهنگیان و معلمان به سامانه my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

حالا مطابق تصویر روی گزینه تعیین سطح کلیک کنید و با درج اطلاعات دانش آموز، درخواست تعیین سطح را در سامانه ثبت نمایید.

نحوه تعیین سطح دانش آموزان اتباع my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

از جمله مدارک لازم برای ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مدارک ثبت نام دانش آموزان غیر ایرانی و ایرانیان مقیم خارج که قصد تعیین سطح و پایه تحصیلی در مدارس ایران را دارند
گذرنامه دارای رویداد معتبر
گذرنامه خانواری
دفترچه پناهندگی
دفترچه اقامت
کارت های آمایش 15 یا 16
کارت های هویت 14 یا 15
برگه تردد دارای اعتبار
دفترچه اقامت ویژه

ما در این مقاله مشاور گروپ نحوه تعیین سطح و پایه تحصیلی دانش آموزان در سایت مای مدیو را شرح دادیم. با توجه به اینکه تغییر سامانه ثبت درخواست تعیین سطح تحصیلی از سامانه پادا  pada.medu.ir به  my medu.ir اتفاق افتاده است، شاید در انجام مراحل ثبت اطلاعات تعیین پایه دچار ابهام شده باشید. ولی با وجود قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ نگران نباشید. کافیست تلفن ثابت را برداشته و با شماره 9099071613 تماس بگیرید تا کارشناسان دپارتمان فرهنگیان مجموعه پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️تعیین سطح چیست؟

✔️ تعیین سطح آزمونی برای تشخیص پایه تحصیلی دانش آموزان اتباع خارجی و همچنین کلیه کسانی است که به هر دلیلی در خارج از ایران تحصیل کرده اند و حالا قصد ادامه تحصیل در مدارس ایرانی را دارند.

✔️سامانه تعیین سطح پایه تحصیلی چیست؟

✔️سامانه مای مدیو my.medu.ir به نشانی امکان ثبت اطلاعات تعیین سطح پایه تحصیلی دانش آموزان را در پروفایل مدیران و معاونین اجرایی مدارس فعال کرده است.

✔️نحوه ورود به سامانه تعیین پایه my.medu.ir چگونه است؟

✔️نام کاربری و همینطور رمز عبور برای ورود به حساب کاربری فرهنگیان خود را بنویسید و به پروفایل وارد شوید. راهنمای تصویری تعیین سطح my medu.ir را در این مقاله مشاور گروپ مشاهده نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تعیین سطح دانش آموزان (تمامی مقاطع) my.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی