تعویق کنکور دکتری 99 به دستور رئیس جمهور (جزئیات بیشتر )

تمهیدات بهداشتی سازمان سنجش برای برگزاری کنکورهای سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه تعویق کنکور دکتری 99 به دستور رئیس جمهور (جزئیات بیشتر )

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تعویق کنکور دکتری 99 به دستور رئیس جمهور (جزئیات بیشتر ) : متن نامه مهم عضو کمیسیون آموزش به رئیس‌جمهور درباره زمان کنکورهای سراسری 99 : عضو کمیسیون آموزش مجلس از ارسال نامه به رئیس‌جمهور برای بررسی کارشناسی و همه‌جانبه زمان و شیوه‌ برگزاری امن و سالم کلیه آزمون‌ها و کنکورهای سراسری خبر داد.
تعویق کنکور دکتری 99 به دستور رئیس جمهور


2 2  از اخبار آزمون دکتری 99 جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه عضو کانال تلگرام ” کنکورگروپ ” بشی …

ID  https://t.me/konkurgroup

158694644596021.jpg 1

 

تعویق کنکور دکتری 99 به دستور رئیس جمهور

متن نامه مهم عضو کمیسیون آموزش به رئیس‌جمهور درباره

زمان کنکورهای سراسری 99

???

منتظر اخبار تکمیلی از طریق کانال تلگرام

” کنکورگروپ ” باشید!

عضو کمیسیون آموزش مجلس از ارسال نامه به رئیس‌جمهور برای بررسی کارشناسی و همه‌جانبه زمان و شیوه‌ برگزاری امن و سالم کلیه آزمون‌ها و کنکورهای سراسری خبر داد.

به گزارش مشاورگروپ به نقل از فارس ، احمد نادری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، از تهیه و تدوین نامه‌ای به رئیس‌جمهور خبر داد.

وی افزود: در این نامه از رئیس‌جمهور خواسته شده تا با توجه به طیف وسیع درخواست‌ها و نظرات مردم و نگرانی‌های ایشان، باید ستاد ملی مبارزه با کرونا نسبت به بررسی کارشناسی این موضوع با محوریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام نماید.

تعویق دکتری وزارت بهداشت 1400


متن کامل این نامه به شرح زیر است:

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و رئیس ستاد ملّی مبارزه با کرونا

سلام علیکم؛

متاسفانه طی هفته های اخیر و با کاهش محدودیت ها و عدم کنترل سخت، روند فزاینده ابتلا به ویروس کرونا (کووید-19) و افزایش آمار درگذشتگان حاصل از این بیماری در کشور، کام همه ما را تلخ تر کرده است؛ وضعیتی که در ابتدای سال و با یک برنامه‌ریزی مقطعی اما جدّی، تا حدود زیادی کنترل شده بود. حال در این میان و با توجه به نزدیک شدن روزهای منتهی به برگزاری کنکور مقاطع مختلف تحصیلی، نگرانی های دانش آموزان، دانشجویان و خانواده های ایشان در سراسر کشور نیز به طور گسترده افزایش یافته است.

اینجانب و همکارانم در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، در پی درخواست های مکرر مردم و دریافت ده ها هزار پیام، تماس و نامه طی روزهای اخیر از سوی داوطلبان کنکور و خانواده های ایشان که همگی حاوی «ابراز نگرانی از سلامتی، ایمنی محیط و مناسب سازی شرایط برگزاری آزمون ها» بوده و سبب شده در این روزهای واپسین تا آزمون، بر شدّت استرس و تشویش اذهان میلیونها دانش آموز و دانشجوی عزیز و خانواده های محترم ایشان افزوده گردد، تلاش نمودیم تا با دعوت و همفکری مسئولان عالی رتبه آموزش کشور اعم از وزرای محترم آموزش و پرورش، علوم و مسئولان سازمان سنجش آموزش کشور، ابعاد مختلف موضوع را بررسی نماییم. نتیجه و مصوبه این سلسله جلسات، بر آن شد تا تصمیم گیری در این خصوص توسط «ستاد ملی مبارزه با کرونا» صورت گیرد و هرچه زودتر از طریق مراجع رسمی به اطلاع داوطلبان برسد. امّا متاسفانه در روزهای اخیر با وجود مصوبه مذکور برخی مسئولان با انتشار اظهاراتی ناسنجیده و غیررسمی، بر التهاب شرایط موجود در جامعه افزوده اند و گویی عده ای درصدد هستند تا این موضوع مهم ملّی را سیاسی نمایند.

متأسفانه در این میان آنچه شنیده نمی شود، صدای مردم و دغدغه های آنهاست؛ که بنده به واسطه مسئولیتم به اطلاع میرسانم: بخشی از داوطلبان و خانواده های ایشان «خواستار تعویق» کنکور هستند، چون نسبت به شرایط بهداشتی محیط برگزاری و امکانات تهویه مطبوع هوا در این روزهای گرم سال -مخصوصا در مناطق گرمسیر کشور- نامطمئن هستند؛ عده ای دیگر «خواستار عدم تعویق» و برگزاری آزمون ها تحت هر شرایطی می باشند، چون از آینده بیمناک اند و امیدی به بهبود شرایط آتی ندارند و تعویق در کنکور را صرفاً عاملی در کاهش بازدهی خود میدانند؛ عده ای نیز در حال حاضر «مبتلا به بیماری» هستند و طبیعتاً با آمادگی کامل امکان آزمون ندارند؛ و نهایتا گروهی دیگر از داوطلبان هستند که اساسا صدایشان شنیده نمی شود، چون دسترسی مستقیم به درگاه های رسانه ای و مجازی برای ابراز نظر ندارند و متأسفانه تاکنون نیز یک نظرسنجی رسمی و عادلانه از کلیه داوطلبان به وسیله مراجع ذیربط به‌عمل نیامده است. افزون بر این، دو عامل مهم دیگر یعنی «تعداد داوطلبان» و «شیوه برگزاری» کنکور در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با یکدیگر متفاوت است و همین امر باعث می شود که برای هر مقطع نیاز به تصمیم گیری مجزا و اختصاصی وجود داشته باشد و مسئله صرفا به یک نتیجه مشترک و رأی کلی «تعویق» یا «عدم تعویق» ختم نگردد.

با توجه به جمیع شرایط فوق و نیز صحبت های اخیر وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و فرمانده محترم ستاد کرونا در تهران، اینجانب به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی که متعهد هستم تا صدای رسای مردم شریف ایران و اقشار مختلف جامعه باشم؛ تأکید دارم تصمیم گیری درباره این موضوع مهم که سرنوشت میلیون ها نفر با آنها گره خورده است، در شرایطی کاملا کارشناسی، بدور از اغراض سیاسی و با نظر مستقیم متخصصان اصلی این حوزه یعنی «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» که از روز نخست، مجاهدانِ خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر بوده اند و بیش از هر بخش دیگری تجربه، تخصّص و صلاحیت لازم درخصوص استانداردها و پروتکل های حفظ سلامتی مردم و بیماران را دارا هستند، صورت گیرد و نتیجه آن هرچه سریعتر از طریق یک مرجع رسمی واحد به اطلاع عموم برسد.3.4/5 - (16 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تعویق کنکور دکتری 99 به دستور رئیس جمهور (جزئیات بیشتر )

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. دریا

  التماس میکنیم تا زمان مناسب به تعویق بیوفته

  پاسخ
 2. m.m

  اگه راست میگین چیزای خیلی مهمتر هست که باید به تعویق بیافتن یا تعطیل بشه بخاطر کرونا چرا همش زورتون به این آزمونا میرسه… مشکل از جایی دیگست مگر مسئولین نمیگن این کرونا حالا حالا هست پس یه دفه بگین تا دوسال آزمون برگزار نمیشه و خلاص و اینقد این همه آسیب روحی و مالی به متقاضیان آزمون وارد نشه. اصل میزارن دو روز به آزمون میگن تعویق آخه این چه داستانیه اینا درست کردن مردم و به سخره گرفتن… و اونایی(داوطلبین آزمون) که همش خواهان تعویق هستن مشکلشون کرونا نیست مشکلشون نداشتن سواد کافی برای آزمون دادنه (مختص برای آزمون دکترا نوشتم) و آقایانی که نشستین اون بالا هر لحظه یه تصمیم میگیرین از اوضاع روحی و کاری مردم هیچ خبری ندارین .

  پاسخ
 3. m.m

  اگه راست میگین چیزای خیلی مهمتر هست که باید به تعویق بیافتن یا تعطیل بشه بخاطر کرونا چرا همش زورتون به این آزمونا میرسه… مشکل از جایی دیگست مگر مسئولین نمیگن این کرونا حالا حالا هست پس یه دفه بگین تا دوسال آزمون برگزار نمیشه و خلاص و اینقد این همه آسیب روحی و مالی به متقاضیان آزمون وارد نشه. اصل میزارن دو روز به آزمون میگن تعویق آخه این چه داستانیه اینا درست کردن مردم و به سخره گرفتن… و اونایی(داوطلبین آزمون) که همش خواهان تعویق هستن مشکلشون کرونا نیست مشکلشون نداشتن ثواد کافی برای آزمون دادنه (مختص برای آزمون دکترا نوشتم)

  پاسخ
 4. رحمان

  بنام خدا، به نظرم نیاز به هیچ توضیحی نیست، واقعا در این شرایط برگزاری کنکور درسته؟ واقعا به چه قیمتی؟ در این شرایط خطرناک، ناقلین خاموش، تلاش شبانه روزی کادر درمان و….. اندکی صبر

  پاسخ
 5. زهرا

  من امسال کنکور سراسری دارم ولی اومدم اینجا به همه ی بچه های کنکور دکتری بگم که چقدر خوشحالم کنکورتون عقب افتاده دعا کنید کنکور ماهم تعویق بیافته

  پاسخ
 6. بدبخت

  آخه خدا ازشون نگذره با این تصمیماتشون که با زندگی این همه داوطلب بازی میکنن این تصمیم رئیس جمهور مثل بقیه تصمیماتش هست ای خدا دادمون چرا بهت نمیرسه

  پاسخ
 7. ص

  دقت کردین داوطلبان دکتری و ارشد پیش مرگ داوطلبای سراسری شدن ؟ ؟
  شاید بعد از این که ما مردیم ی فکری برا بقیه کردن
  آخر آزمون امسال بجای موفق باشید باید بنویسن ایشالا جون سالم بدر ببرین ،ایشالا برا اعلام نتایج زنده باشین
  اونایی که حرص درس خوندنشونو میزنن ی سوال برا این که نتیجه درس خوندنشونو بگیرن باید زنده باشن یا نه ؟ قبولی شونو که برا اون دنیا نمیخوان میخوان ؟

  پاسخ
  1. علی

   آخه تو که ی کلمه درس نخوندی فقط بلدی نظر بدی خبر داری بقیه با بدبختی درس میخونن چرا باید عقب بیفته ما که مثل شما پولدار نیستیم که بریم دانشگاه آزاد برادر و بعدش بریم سرکار لطفا نظراتتون ی جا دیگه بنویس

   پاسخ
 8. ف.ح

  عاجزانه تقاضامندیم اجازه بدید پنجشنبه کنکور دکترا برگزار بشه طوری حرف میزنن انگار همه داوطلبا کرونا دارن و ما هم کادر درمانیم وسط این همه بیمار. بابا خب اینایی که کرونا دارن که فرم پر کردن قرار نیست بیان سر جلسه اونایی هم که ناقلن ما با رعایت تمام موارد بهداشتی میریم سر جلسه اگه احیانٱ کسی ناقل باشه احتمالش خیلی کمه سرایت کنه چون فاصله رعایت شده. امیدوارم یه فکری به حال ماها که خونه نشین شدیم و سرنوشتمون به این آزمون بستگی داره هم بکنن

  پاسخ
  1. آرام

   ما هم عاجزانه می خواهیم کنکور امسال لغو بشود و بر اساس سوابق تحصیلی وعملی مانند تمام کشورهای خارجی دانشجو بپذیرنند با یک بیماری به شدت کشنده همایش میلیونی می خواهید راه بیاندازید و حق کسانی که به کرونا مبتلا شدند یا نمی خواهند سلامتی خود و خانواده اشان را به خطر بیانندازند از بین می برید حفظ جان انسان ها در الویت اول است و بی عدالتی در حق کسانی که به کرونا مبتلا شده اند در تهران الان بیمارستان ها تخت خالی ندارند و بسیاری از شهرستانی ها برای شرکت در آزمون به تهران سفر می کنند که خود این وضعیت این شهر را بحرانی تر خواهد کرد

   پاسخ
   1. رحمان

    کاملا موافقم

    پاسخ
 9. احمدی

  سلام.
  عزیزان من کنکوری ارشد وزارت بهداشتم!
  ما الان وقت درس خوندن داریم؟!
  اومدیمو اصلا وقتم کردیم و خوندیم آقا تو یه سالن کمه کم چند هزار نفر رو جمع میکنین کولرو میزنین بعد سلام به کرونا و خدافظ زندگی و آینده برا جوونامون!!
  لااقل به فکر کادر درمانم باشید بعد کنکور یه سیر صعودی از کرونا میبینیم!!

  پاسخ
 10. مهسا

  من امسال سومین سالی هست که کنکور میدم دوسال رتبم فقطبه پیراپزشکی میخورد امسال با تمام قدرتم نشستم خوندم همچنانم میخونم با اینکه سه سال از زندگیم عقب افتادم و فقط به عشق پزشکی دارم میخونم خواستار تعریق کنمورم چون باید سالم باشی که آینده ای باشه کسی که خونده عشق داره به هدفش بازم میخونه شما ک ۱۲سال زحمت کشیدی منی که با امسال۱۵سال باید چی بگم لطفا خود خواه نباشیم به فکر همه و حتی خودمون باشیم ۴ساعت باید با ماسک امتحان بدیم تو فضای بسته که زدن ماسک تو فضای بسته تاثیر چندانی نداره فضای بازم هوا اونقدر گرمه که نمیشه تحمل کرد واقعا به نظرم یک ترم عقب افتادن دانشگاه میارزه به سلامتیمون,موفق باشی انشالله هر کی تااش کرده اهر نتیجشو میبینه….

  پاسخ
 11. سوره

  چرا به این فکر نمیکنن درصورتی که یکی از فرزندای معلما توی جلسه کنکور مبتلا بشه میتونه به خانواده منتقل کنه و از طرف اوناهم به بچه ها و بقیه فرهنگیا و اون وقته که فاجعه به بار میاد کاش منطقی فکرکنن??‍♀️??‍♀️??‍♀️

  پاسخ
 12. تعویق لازمه

  سلام خواهش میکنم کنکور رو عقب بندازین من خیلی تلاش کردم اما اینقد میترسم که نکنه سر جلسه به کرونا مبتلا بشم خواهش میکنم تجدید نظر کنین ما بخدا از عزیزانمون کرونا گرفتند و فوت شدند کرونا واقعا جدی هست لطفا به تعویق بندازین ما دیگه تحمل مرگ عزیزانمون رو نداریم

  پاسخ
 13. حسین

  آدم باید درک داشته. ما تو استان خوزستان هستیم که اوضاع وخیمهههههههه. کافی تو اون حوزه ی۲۰۰ نفری، یه نفر داشته باشه و باد کولر اون رو پخش کنه تا بقیه هم کرونا بگیرن. پس الکی حرف نزنید مرفه های بی درد. شما برو به مهمونیت برس. بر گذاری امتحانات نهایی هم کار اشتباهی بوده. چون اون کار اشتباه رو انجام دادن، قرار نیست دوباره یه اشتباه دیگه رو انجام بدن

  پاسخ
 14. محمد

  ادمین چی شد جلسه تموم شد؟؟؟؟؟

  پاسخ
  1. user3

   هنوز خبری اعلام نشده !

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی