تعویق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

تعویق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جهت مشاوره در زمینه تعویق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آخرین اخبار در رابطه با تعویق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 در این مقاله ارائه داده شده است. به دلیل شرایط کنونی کرونا در کشور و دریافت نشدن مجوز برگزاری آزمون از ستاد ملی کرونا، دو آزمون استخدامی معلمان در 25 تیر و مرداد لغو و به زمان دیگری موکول شد. زمان جدید برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

تعویق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش از تعویق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 خبر داد. در پی شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، به منظور حفظ سلامت داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش که قرار بود در تیر و مردادماه سال جاری برگزار شود لغو شد. زمان جدید برگزاری آزمون های استخدامی آموزش و پرورش به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

براساس آخرین اخبار منتشر شده قرار بود، 2 آزمون استخدامی در آموزش و پرورش برگزار شود. این آزمون‌ ها قرار بود در تیر و مرداد برگزار شود و بیش از ۳۴ هزار معلم استخدام شوند.

آزمون اول را سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌کند که مربوط به دانش آموختگان سایر دانشگاه هاست که حدود 27 هزار و 300 نفر جذب خواهند شد. در ضمن، پذیرش این افراد براساس 70 درصد نمره کتبی و 30 درصد مصاحبه خواهد بود. (زمان برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.)

آزمون دوم نیز؛ از مربیان نهضت سواد آموزی مشمول استخدام که سال گذشته در آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت نکرده اند و همچنین معلمان خرید خدماتی، قرآنی و طرح امین گرفته خواهد شد. (زمان برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.)

تکذیب لغو برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

16 تیرماه 1400:

 قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در نشستی که درباره بررسی آخرین وضعیت استخدامی آموزش و پرورش انجام شد، اظهار کرد: آزمون استخدامی آموزش و پرورش مربوط به جذب آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در 25 تیرماه طبق زمانبندی اعلام شده برگزار می‌شود و همه کسانی که خود را محق شرکت در این آزمون می‌دانند تا 48 ساعت مهلت دارند تا نامشان از طریق استان به مرکز برنامه ریزی منابع نیروی انسانی و امور اداری آموزش و پرورش ارسال تا این مرکز نام آن‌ ها را در سامانه ثبت کند.

آقای احمدی لاشکی: خبری که از طریق فضای مجازی مبنی بر لغو 2 آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تیر و مرداد به دلیل شرایط کنونی کرونا در کشور و عدم صدور مجوز ستاد کرونا منتشر شده، درست نیست و برگزاری آزمون در زمان مشخص شده به قوت خود باقی است.

زمان جدید برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با زمان جدید برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 منتشر شده است. به محض انتشار اطلاعیه و اعلام زمان جدید برگزاری آزمون های استخدامی آموزش و پرورش در سال 1400 این مقاله بروزرسانی خواهد شد. آزمون های استخدامی آموزش و پرورش 1400 که قرار بود در تیر و مرداد ماه برگزار شود لغو، و به زمان دیگری موکول گردید.

زمان جدید برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

تعویق آزمون استخدامی آموزش و پرورش

داوطلبان می توانند آخرین اخبار در رابطه با تعویق آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 را از طریق همین مقاله پیگیری نمایند. به دلیل شرایط کنونی کرونا در کشور و دریافت نشدن مجوز برگزاری آزمون از ستاد ملی کرونا ، دو آزمون استخدامی معلمان در تیر و مرداد لغو و به زمان دیگری موکول شد.

زمان دقیق برگزاری این آزمون ها در آینده به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. قرار بود دو آزمون استخدامی جذب معلم در ۲۵ تیر و مرداد برای جاماندگان از آزمون استخدامی سال گذشته و همچنین استخدام دانش آموخته های سایر دانشگاه ها برگزار شود که این آزمون ها تا اطلاع بعدی برگزار نمی شود.


آخرین اخبار تعویق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارند، برای آگاهی از جزئیات و نحوه برگزاری آزمون می توانند با مشاوران مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه زمانی برگزار می شود؟

زمان جدید آزمون های استخدامی آموزش و پرورش از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا آزمون استخدامی آموزش و پرورش به تعویق افتاده است؟

آخرین اخبار تعویق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 در این مقاله ارائه شده است.

آیا تعویق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش احتمال دارد؟

در پی شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، به منظور حفظ سلامت داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش که قرار بود در تیر و مردادماه سال جاری برگزار شود لغو شد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تعویق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. علی

  دوستانی که تقاضای تعویق آزمون به زمان مناسب دیگری رو دارن لطفا در کارزار شرکت بفرمائید
  تا الان حدود 7 هزار نفر شرکت کردن
  https://www.karzar.net/postponement-of-employment-test

  لینک کمپین درخواست رسمی به کمیسیون اصل ۹۰ جهت تعویق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی