آخرین رتبه لازم قبولی بیولوژی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

تراز و درصدهای مورد نیاز قبولی رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها  :

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی بیولوژی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تراز و درصدهای مورد نیاز قبولی رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها  : رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها ، شاخه‌ای از علوم پزشکی است که دانشجو طی دوره چهارساله آموزشی با انواع بند پایان و جوندگان مهم از نظر پزشکی ، بهداشت و بیماری‌ هایی که از سوی آن ها منتقل می‌ شود ، آشنا می ­شود و با تکیه بر این آگاهی ­ها ، مهارت ­های علمی و عملی لازم را برای مبارزه با جمعیت ناقلین و کاهش بیماری­ ها به دست می­ آورد .


تراز و درصدهای مورد نیاز قبولی رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها  :تراز و درصدهای مورد نیاز قبولی رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها  : کارشناسان رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها با شناخت و تعیین هر چه بیشتر و دقیق‌ تر عوامل مؤثر بر حضور ، انتشار و وفور این موجودات و همچنین شرایطی که موجب تسهیل انتقال بیماری­ ها از آنها به انسان می ­شود ، تلاش می‌ کنند تا سلامتی جسمی و روانی انسان­ ها را حفظ کنند و در عین حال کمترین آسیب و خسارت را به انسان ، حیوانات غیر موذی و محیط زیست وارد کنند .تراز و درصدهای مورد نیاز قبولی رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها /

” پذیرش در رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری ها در دانشگاه های دولتی روزانه صورت می گیرد “
” مجموع ظرفیت رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری ها در دانشگاه های سراسری در سال تحصیلی 96 – 96 ، 95 نفر بوده است “


بازار کار رشته بیولوژی و کنترول ناقلین بیماریها

تراز و درصدهای مورد نیاز قبولی رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها  : اغلب داوطلبان قبل از تحصیل در هر رشته ای به دنبال بازار کار رشته دلخواه خود هستند. شاید تا بحال در رابطه با بازار کار رشته بیولوژی و کنترول ناقلین بیماری اطلاعات زیادی نداشته باشید.

تراز و درصدهای مورد نیاز قبولی رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها  : بنابراین اگر قصد تحصیل در این رشته را دارید توجه داشته باشید، با توجه به اینکه کارشناسان این رشته، توانایی شناسایی زیستگاه های ناقلان بیماری ها، سید و جمع آوری آن ها، شناسایی و تعیین هویت و بررسی آزمایشگاهی ناقلان، تعیین استراتژی مناسب مبارزه بر حسب نوع ناقلان، آفت شهری و مخازن، نگه داری و پرورش حشرات در آزمایشگاه ها، به کار گیری صحیح تجهیزات و سموم مورد استفاده در کنترل ناقلان و آزمایش روش های مبارزه با ناقلان و مخازن بیماری به ذینفعان و آموزش روش های ایمنی و حفاظت در برابر سموم حشره کش را دارند، می توانند در نقش های اجرایی، آموزشی و پژوهشی در اداره کل سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، شهرداری ها، دهداری ها و بخشداری ها، مراکز بهداشتی درمانی روستایی و شهری، سازمان محیط زیست، بیمارستان های دولتی و خصوصی، سازمان میراث فرهنگی، موزه ها شرکت های خدماتی خصوصی ناقلان فعالیت نمایند.تراز و درصدهای مورد نیاز قبولی رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها /

آخرین رتبه قبولی بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

یکی از مهم‌ترین مسئله‌های کنکور، آخرین رتبه قبولی سال گذشته، کارنامه و تراز است. به این ترتیب بیشتر افرادی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند، بایستی از آخرین رتبه قبولی بیولوژی مطلع شوند زیرا از اهمیت خاصی برخوردار است. داوطلبان کنکور تجربی باید از اینکه می‌خواهند در یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی درس بخوانند، اطمینان حاصل نمایند. زیرا درصد پذیرش دانشگاه‌ها بر اساس تراز قبولی و کارنامه با یکدیگر فرق می‌کند. مسلما میزان ظرفیت دانشگاه آزاد با میزان ظرفیت دانشگاه دولتی بیولوژی یکسان نیست! به این ترتیب در ادامه قصد داریم به آخرین رتبه لازم قبولی بیولوژی ۱۴۰۲ بپردازیم.

رتبه های قبولی بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

به طور کلی دغدغه اصلی کنکوری‌های تجربی، رتبه است. میزان اهمیت این مسئله باعث شده که پس از برگزاری آزمون سراسری تجربی، سازمان سنجش کشور دفترچه سوالات کنکور به علاوه پاسخنامه و همچنین در آخر رتبه های قبولی بیولوژی را اعلام کند. افراد برای شرکت در کنکور بایستی با میزان درصد های لازم برای قبولی بیولوژی، ظرفیت دانشگاه‌های دولتی شهر تهران و تراز قبولی داوطلبان اطلاعات کسب کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲ به یکی از طلایی‌ترین سوالات کنکوری‌های 1403 تبدیل شده است. در هر حال داوطلبان رشته بیولوژی بایستی از حداقل و حداکثر قبولی کنکور تجربی اطلاع داشته باشند تا با نهایت تلاش و کوشش، کلیه کتاب تست‌های زیست و شیمی و فیزیک را انجام دهند. به این ترتیب برای راهنمایی بهتر و درک بیشتر این مطلب، قصد داریم رتبه های قبولی بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه(منطقه ۱ و ۲ و ۳) را در جدول زیر شرح دهیم:

اگر سوالی درباره جزئیات موضوع آخرین رتبه قبولی بیولوژی ۱۴۰۲  | کارنامه + تراز قبولی دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

کارنامه قبولی بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

داوطلبان کنکور سراسری تجربی با مشاهده کارنامه قبولی بیولوژی کنکور دانشگاه دولتی روزانه، می‌توانند از تراز قبولی، رتبه لازم قبولی دولتی روزانه ۱۴۰۲ را در کارنامه پیدا می‌کنند. یکی از سوالات اساسی افراد برای ورود به دانشگاه‌های بیولوژی دولتی، رتبه و تراز و کارنامه است که در بندهای پیشین به صورت مفصل درباره آخرین رتبه قبولی بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه به ترتیب منطقه ۱ و ۲ و ۳ و رتبه های قبولی بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه صحبت کردیم. اکنون می‌خواهیم برای اینکه بدون استرس و اضطراب در آزمون بیولوژی شرکت کنید، کارنامه قبولی بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه را به واسطه آخرین رتبه بیاوریم:

شهرهایی که رشته بیولوژی را پذیرش میکنند

رشته بیولوژی از رشته‌های معروف و معتبر تجربی است که تقاضای ورود به آن هر سال بیشتر از سال گذشته می‌شود. بنابراین داوطلبان برای ورود به این رشته بایستی به آخرین رتبه لازم قبولی بیولوژی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی توجه داشته باشند. همچنین لیست شهرهایی که رشته بیولوژی را پذیرش می‌کند را دربیاورند تا با توجه به هزینه، مسافت رفت و آمد، گرفتن خوابگاه و یا خانه‌های دانشجویی رشته مورد نظر بیولوژی را با در نظر گرفتن موارد گفته شده انتخاب کرده و یکی از دانشگاه‌های دولتی روزانه را انتخاب نمایند. به این ترتیب داوطلب باید تراز و کارنامه سال‌های گذشته را که در بندهای پیشین به آن پرداختیم، بررسی و تحلیل کند و نسبت به تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه در هر شهر برای انتخاب رشته تصمیمی نهایی بگیرد. در ادامه لیست شهرهایی که رشته بیولوژی را برای پذیرش دارند را خواهیم آورد:

تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه

دانشگاه دولتی به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین دانشگاه‌های جهان شناخته شده است که هر سال به میزان ظرفیت محدودی دانشجوی بیولوژی، پذیرش می‌کند. افرادی که نبوغ فراوانی در این رشته دارند و نیز سرشار از استعداد و یادگیری می‌باشند، بایستی به تراز قبولی و معدل لازم برای بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه در سال‌های گذشته، کارنامه و آخرین رتبه لازم قبولی بیولوژی 1402 توجه کنند.

کلیه داوطلبان کنکور تجربی برای ورود به یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی، ضروری است که با تلاش بیشتر دروس تخصصی با ضریب بالا را مطالعه کنند و از کتاب تست‌های معروف و موثق برای قبولی در آزمون بیولوژی، استفاده نمایند. تراز قبولی دانشگاه دولتی همانند سایر موضوعات قبلی که درباره آن‌ها مفصل بحث کردیم، حائز اهمیت است.

نتیجه گیری:

داوطلبان رشته پزشکی برای ورود به دانشگاه معتبر و معروف دولتی، باید شبانه روز برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش کنند و با مشاهده آخرین رتبه لازم قبولی بیولوژی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی، شانس خود را برای قبول شدن در آزمون سراسری کنکور تجربی و ورود به دانشگاه دولتی، افزایش دهند. در این مقاله ما به موضوعاتی نظیر آخرین رتبه قبولی بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه، رتبه های قبولی بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه، کارنامه قبولی بیولوژی دانشگاه دولتی روزانه و همچنین تراز قبولی به صورت مفصل پرداختیم. اما چنانچه سوالی درباره قبولی کنکور بیولوژی در دانشگاه سراسری، کارنامه و رتبه دارید، می‌توانید از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ به شماره تماس 9099071613 مشاوره دریافت کنید.


این اطلاعات براساس قبولی های کانون در کنکور 97 می باشد .
نام دانشگاه چارک پائین تراز کانون چارک پائین رتبه منطقه 1 چارک پائین رتبه منطقه 2 چارک پائین رتبه منطقه 3 چارک پائین رتبه 5% ادبیات عربی معارف زبان زمین ریاضیات زیست فیزیک شیمی

دانشگاه علوم پزشکي شيراز

5293 4 6 4 2 1 3 4 2 3

دانشگاه علوم پزشکي كرمان

4598 18344 4 4 4 3 1 2 3 2 2

دانشگاه علوم پزشکي بندرعباس

4563 27421 4 4 5 2 1 2 3 1 2

دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز

5112 32044 4 5 4 3 1 2 3 2 3

دانشگاه علوم پزشکي ايلام

4831 32615 4 4 4 3 1 2 3 2 3

تراز و رتبه قبولی رشته بیولوژی و کنترول ناقلین بیماریها دانشگاه آزاد و سراسری 97-98

رتبه قبولی رشته بیولوژی و کنترول ناقلین بیماریها در دانشگاه آزاد و سراسری در جدول زیر در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که در این کارنامه به ترتیب از سمت راست شامل رتبه کشوری، رتبه در سهمیه، سهمیه در منطقه، جنسیت و شهر و رشته قبولی می باشد.

توجه : آمار قبولی های زیر به ترتیب تراز و رتبه در منطقه می باشند …

59386 13339 منطقه 1 پسر شیراز بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی شیراز / روزانه
70884 27668 منطقه 2 پسر داراب بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی شیراز / روزانه
96873 25915 منطقه 3 پسر طبس بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی شیراز / روزانه
71972 28089 منطقه 2 دختر بهبهان بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز / روزانه
80321 20583 منطقه 3 دختر فراشبند بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز / روزانه
67217 14871 منطقه 1 دختر شیراز بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس / روزانه
76969 30078 منطقه 2 دختر میناب بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس / روزانه
99853 26861 منطقه 3 دختر میناب بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس / روزانه
79132 17096 منطقه 1 پسر شیراز بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی کرمان / روزانه
89614 34861 منطقه 2 دختر کرمان بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی کرمان / روزانه
86526 22509 منطقه 3 دختر جوانرود بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی کرمان / روزانه
87243 33976 منطقه 2 دختر ملایر بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی ایلام / روزانه
91810 24264 منطقه 3 دختر ارکوازملکشاهی بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها|دانشگاه علوم پزشکی ایلام / روزانه


برای اینکه بفهمید این رشته بدرد شما می خوره یا نه بهتره با مشاورین مرکز مشاور گروپ و دانشجویان رشته های علوم پزشکی تماس بگیرید تا بصورت مطمئن انتخاب رشته ای موفق داشته باشید …

برنامه ریزی کنکور برای قبولی رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماریها دانشگاه دولتی

با وجود صحت اطلاعاتی که در جداول آمده است اما داوطلبان نمی‌توانند فقط با اتکا بر این اطلاعات تصمیم‌گیری کنند زیرا این اطلاعات مربوط به سال 97 است و فقط می‌تواند یک دید کلی در مورد رشته به فرد بدهد و اگر هرگونه تغییر در ظرفیت پذیرش برای هر کد رشته محل وجود بیاید ممکن است تغییراتی در روند گفته شده داشته باشد. ولی به طور کلی داوطلبان با آگاهی از درصد های خود می‌توانند یک دیدی برای انتخاب رشته پیدا کنند تا بتوانند بهتر تصمیم گیری کنند. البته شرایطی مثل سهمیه و موارد دیگر می تواند در پذیرش دانشجو ها تاثیر گذار باشدکارشناسان مرکز ” مشاور گروپ “ آماده اند همه روزه از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ، پاسخگوی سوالات و ابهامات شما پیرامون برنامه ریزی کنکور 98 ، تاثیر سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگران ، تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران ، تاثیر بومی گزینی ، نحوه صحیح انتخاب رشته 98 و سایر مباحث مرتبط با آن جهت کسب موفقیت شما در کنکور سراسری باشند .تراز و درصدهای مورد نیاز قبولی رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری­ ها  .

رتبه های قبولی رشته های دانشگاهی

برای فهمیدن رتبه قبولی رشته های دانشگاهی نیاز به مجموعه ای است که:
کلیه رتبه های داوطلبان پذیرفته شده در رشته ها و دانشگاه های مختلف را گردآوری کرده باشد.
در این صورت بررسی این موضوع را ساده تر خواهد کرد.
مشاور گروپ این مجموعه را بصورت جامع و کامل در اختیارتان قرار داده است .
در حالی که برخی  مؤسسات به صورتی ناقص رتبه های برخی دانش آموزان را طبقه بندی کرده اند.
برای دریافت ساده تر رتبه قبولی رشته های دانشگاهی به مشاوران تحصیلی مربوطه رجوع کنید تا شما را راهنمایی کنند.9099071613

بدون کدگیری و فقط از تلفن ثابت شماره گیری نمایید…امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی بیولوژی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1404
نصب اپ دانش آموزی