اخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی ازاد 1402

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد

جهت مشاوره در زمینه اخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی ازاد 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 : در کنکور سراسری داوطلبان ورود به دانشگاه پس از شرکت در کنکور سراسری می توانند در فرایند انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت نمایند. از آنجایی متقاضیان انتخاب رشته دانشگاه آزاد با توجه به رتبه کنکور سراسری خود بایستی انتخاب رشته نمایند، لذا داوطلبان می توانند با توجه رتبه خود در کنکور سراسری پیش بینی درستی را از رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد نیز داشته باشند.

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 97


+ حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی سراسری و آزاد1402 ، درصد و رتبه لازم برای قبولی پزشکی ۱۴۰۲
+ تراز و رتبه لازم قبولی رشته پزشکی 1402 کنکور سراسری، تراز و رتبه لازم قبولی رشته پزشکی ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد
+ مشاوره و برنامه ریزی دقیق کنکور برای کسب درصدهای لازم جهت قبولی رشته پزشکی
+ مشاوره تلفنی و برنامه ریزی کنکور پیرامون تمامی سؤالات شما


رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  در سال های اخیر داوطلبان کنکور تجربی بطور بی سابقه ای بیشتر از سایر رشته ها در انتخاب رشته تجربی بوده اند که علت اصلی آن تمایل بیشتر داوطلبان کنکور برای ورود به رشته های پزشکی و پیراپزشکی است. با توجه به شرایط بازار کار و همچنین شرایط پیشرفت شغلی و تحصیلی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی داوطلبان کنکور رقابت بسیار زیادی را در کنکور تجربی ایجاد نموده اند.

تخمین رتبه دانشگاه آزاد پزشکی ۱۴۰۲

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 » رقابت زیاد در رشته تجربی موجب شده است تا بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی در کنار توجه به قبولی در دانشگاههای سراسری علاقه مند به انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد و قبولی پزشکی آزاد نیز هستند و همواره سوالات زیادی را در خصوص رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد دارند. هر چند که شهریه دانشگاه آزاد در رشته های پزشکی و دندانپزشکی نسبت به سایر رشته ها بسیار بالا می باشد، اما با توجه به اینکه بسیاری از خانواده ها و حتی داوطلبان کنکور از شرایط خوب بازار کار و موقعیت اجتماعی این رشته آگاهی دارند بازهم ترجیح می دهند که با وجود این هزینه وارد این رشته در دانشگاه آزاد و یا حتی پزشکی بین الملل شوند.آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402

تخمین رتبه پزشکی دانشگاه آزاد و درصد مورد نیاز برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد 1402

آخرین رتبه قبولی پزشکی آزاد چه رتبه ای است؟

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  هرچند که پیشبینی رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد در سالهای مختلف متفاوت است و نمی توان خیلی دقیق رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد را پیشبینی کرد، اما می توان تا حدودی بازه رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد را با توجه به رتبه های سالهای گذشته تخمین رتبه کرد. بهترین مقایسه برای پیشبینی رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد مقایسه با کنکور سال قبل است که دارای بیشترین تشابه به لحاظ رقابت کنکور و تعداد شرکت کنندگان کنکور سراسری با امسال را دارد. زیرا رقابت کنکور در سال قبل نیز همانند امسال در رشته تجربی برای قبولی در رشته پزشکی بسیار زیاد بوده است.جداول زیر در مورد رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد در دانشگاههای آزاد سراسر کشور می باشد و داوطلبان می توانند تا حدودی از بازه قبولی رشته پزشکی اطمینان حاصل نمایند.

نام دانشگاه آزاد       بازه رتبه کشوری

دانشگاه آزاد تهران پزشکی 3500 تا 4000
علوم پزشکی مشهد 4500 تا 5200
علوم پزشکی ساری 4800 تا 5300
نجف آباد 5500 تا 6000
تبریز 4500 تا 4800
قم 6000 تا 6500
کرمان 6500 تا 7000
زاهدان تا 17000 کشوری
اردبیل 5500 تا 6000
شاهرود 6000 تا 6500 و خودگردان آن تا 10000
یزد 6300 تا 6700

دانشگاه های آزاد پذیرنده پزشکی کنکور 1402 - 1402

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  واحد های دانشگاه آزاد که در رشته پزشکی پذیرش دانشجو داشته است ، طبق دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1402 - 1402 به قرار زیر است :

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 >>>   دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکز آموزش بین الملل قشم ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز .

انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد 1402

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  داوطلبان علاقه مند به انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد می بایست تراز موثر در سهمیه عادی در زیر گروه 1 گروه تجربی را کسب کنند . توجه داشته باشید که تاثیر بومی گزینی و سهمیه مناطق در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تاثیری ندارد و سهمیه های موثر در دانشگاه آزاد سهمیه ایثارگران و سهمیه بسیج فعال است و داوطلببینی که از این دو سهمیه استفاده نمی کنند در در سهمیه عادی گزینش می شوند . شما داوطلبین کنکور سراسری دانشگاه آزاد می توانید با اطلاع از شهریه دانشگاه آزاد 1402 انتخاب رشته مناسب تری داشته باشید .

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 » همچنین می توانید پیش از اعلام نتایج کنکور 1402 با مطالعه مقاله تراز قبولی دانشگاه آزاد 1402 - 1402 ، تراز قبولی سایر رشته ها را نیز مشاهده کنید . دقت داشته باشید که رشته پزشکی در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پذیرش ندارد و تنها راه قبولی در رشته پزشکی از طریق شرکت در کنکور سراسری است و تنها راه قبولی در رشته پزشکی از طریق شرکت در کنکور سراسری است ولی داوطلبان می توانند با شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 1402 شانس خود را برای قبولی در رشته پزشکی بار دیگر امتحان کنند .از اگر بعد از خواندن این مقاله همچنان سوالاتی راجع به تراز یا همان نمره آزمون داشتید می توانید از طریق تماس با مرکز " مشاور گروپ " سوالات خود را با ما مطرح کنید . مشاوران ما آماده اند تا ابهامات شما را در این زمینه رفع کنند همچنین با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری از آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه آزاد مطلع شوید .


moshavergroup 1


آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 » مثل همیشه رشته های پزشکی دانشگاه آزاد همچون پزشکی دانشگاه های دولتی در صدر ترافیک رشته های پرطرفدار قرار دارد، و بسیاری از داوطلبان در این مرحله به دنبال اطلاعاتی درباره ترازهای قبولی در این رشته ها هستند.

بر اساس اطلاعات موجود، برخلاف انتخاب رشته کنکور سراسری 97 که برای تخمین شانس قبولی در هر رشته محل، با رتبه قبولی آن در انتخاب رشته سال گذشته است، در انتخاب رشته دانشگاه آزاد، صرفا اطلاع از تراز آخرین نفر قبولی در هر رشته محل، برای تخمین شانس قبولی کفایت می کند.آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  به طور واضح تر از آنجایی که معیار پذیرش دانشگاه آزاد در کلیه رشته محل ها اعم از رشته پزشکی، تراز یا نمره کل داوطلبان است برای امتحان شانس قبولی خود در انتخاب رشته دانشگاه آزاد در رشته پزشکی در سهمیه عادی، صرفا اطلاع از آخرین تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد در کنکور 97 کفایت می کند. بنابراین اگر علاقه مندان رشته پزشکی، آخرین تراز قبولی پزشکی سال گذشته این دانشگاه را بدانند با مقایسه تراز امسال خود، به شانس قبولی در رشته های پزشکی پی می برند.
آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  بر اساس آمارهای منتشر شده، تعداد پذیرش در رشته‌های پرطرفدار حوزه پزشکی دانشگاه آزاد 658 نفر در کل واحدهای دانشگاهی است. دندانپزشکی 335 نفر و داروسازی 300 نفر است. 2.3 درصد از ظرفیت علوم تجربی در واقع مربوط به رشته‌های پزشکی است. دندانپزشکی 1.2 درصد، داروسازی 1 درصد، پرستاری حدود 13 درصد کل ظرفیت، رشته مامایی 5.4 درصد، هوشبری 0.7 درصد و علوم تغذیه 0.6 درصد است.

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  بدون شک سخت ترین رقابت در کنکور سراسری در سال های اخیر در رشته پزشکی است بنابراین دانستن تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد کمک شایانی به داوطلبان کنکور تجربی خواهد کرد ، از بین خیل عظیم متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی تنها درصد کمی موفق به رسیدن به مقصد می شوند، جاماندگان از قافله پزشکی معمولا به دو گروه اصلی تقسیم می شوند دسته اول داوطلبانی هستند که برای تحصیل در رشته پزشکی شروع به درس خواندن می کنند اما هنگام اعلام نتایج کنکور نتیجه دلخواه خود را کسب نمی کنند و رتبه ای بسیار بالاتر از حد انتظار را در کارنامه مشاهده می کنند دلیل ناکامی این دسته از عزیزان قالبا آشنا نبودن با روش های برنامه ریزی صحیح و مطالعه اثر بخش است اما دسته دوم از داوطلبان کسانی هستند که در کنکور سراسری رتبه و تراز مرزی کسب می کنند به این معنا که رتبه آن ها نزدیک به مرز قبولی در رشته پزشکی است برای این دسته از داوطلبان فرآیند انتخاب رشته نقش مرگ و زندگی را بازی می کند و اگر انتخاب رشته به شکل فنی و حرفه ای پیاده سازی شود منجر به قبولی در رشته پزشکی می شود در غیر اینصورت قبولی داوطلبان در این رشته در هاله ای از ابهام قرار خواهد گرفت.آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402


همچنین با عضویت در کانال تلگرام می توانید از آخرین اخبار و کنکور 1402 اطلاع پیدا نمائید.


moshavergroup 1


گام اول در آنالیز صحیح گزینه های انتخابی برای انتخاب رشته آشنایی با تراز های قبولی در سال های گذشته است به همین دلیل گروه آموزشی " مشاور گروپ "  مقاله حاضر را تدارک دیده است که در آن آخرین تراز قبولی پزشکی در آزمون دانشگاه آزاد 97 برای سهمیه عادی را ارائه می دهد.آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402


این درصد ها و تراز ها تخمینی می باشند، چرا که با کاهش یا افزایش ظرفیت های قبولی ممکن است این پیشبینی دچار تغییر شود. ولی می توانیم این نوید را به شما بدهیم که اگر درصدها و رتبه شما بهتر از جداول زیر باشد شانس زیادی برای قبولی در رشته ی پزشکی  دانشگاه آزاد داشته باشید.

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  از آنجایی که معیار پذیرش دانشگاه آزاد در کلیه رشته محل ها اعم از رشته پزشکی ، تراز یا نمره کل داوطلبان است برای امتحان شانس قبولی خود در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1402 در رشته پزشکی در سهمیه عادی ، صرفا اطلاع از آخرین تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد در کنکور 98 کفایت می کند . بنابراین در این مقاله برای علاقه مندان به انتخاب رشته پزشکی ، آخرین تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد 1402 – 1402 در واحد های عادی و ظرفیت مازاد خودگردان را گردآوری کرده ایم تا با مقایسه تراز خود در کارنامه کنکور 1402 و تراز های زیر ، به شانس قبولی خود در رشته پزشکی پی ببرید .آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402

آخرین تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد 1402 - 1402 در سهمیه عادی

آخرین تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد 98 - 97 در سهمیه عادی
نام دانشگاه تراز آخرین نفر قبولی
واحد پزشکی تهران 9988
واحد تبريز 9920
واحد مشهد 9837
 واحد کازرون 9811
واحد ساری 9800
واحد اردبيل 9770
واحد قم 9751
واحد تنکابن 9746
واحد نجف آباد 9726
واحد يزد 9717
واحد شاهرود 9696
واحد کرمان 9684
مرکز آموزش بين المللی قشم 9571
واحد زاهدان 9283

درصد مورد نیاز برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد چقدر است؟

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 » داوطلبان آزمون سراسری و متقاضی قبولی پزشکی دانشگاه آزاد بایستی بر اساس تخمین رتبه بر اساس درصد مورد نیاز برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد را پیشبینی نمایند.

با توجه به رتبه های قبولی پزشکی دانشگاه آزاد در جدول فوق می توانید کارنامه های نفرات قبول شده در آزمون سال قبل را برای یافتن درصد مورد نیاز برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد را جویا شوید. شما داوطلبان عزیز می توانید از طریق برقراری تماس با مشاوران مرکز " مشاور گروپ " نسبت به تخمین رتبه و همچنین درصد مورد نیاز برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد اطلاعات لازم را کسب نمایید. بر اساس کارنامه آخرین قبولی پزشکی دانشگاه آزاد و رتبه پزشکی دانشگاه آزاد می توان به درصد های زیر رسید.

درصد مورد نیاز برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد و مقایسه درصدهای قبولی پزشکی آزاد با حدود رتبه های کشوری بین 3000 تا 6000

حدود رتبه کشوری ادبیات عربی معارف زبان زمین ریاضی زیست فیزیک شیمی
3000 70 60 90 50 50 80 70 50 50
3000 60 60 60 40 10 80 70 70 50
3000 80 70 80 40 10 40 80 30 50
3000 70 90 70 40 20 70 40 60 70
3000 70 70 80 60 10 60 60 50 70
4000 80 70 80 70 20 50 70 50 40
4000 90 70 90 60 10 50 70 40 40
4000 70 40 70 80 10 50 70 50 60
4000 70 70 80 50 10 60 60 50 60
4000 80 60 70 30 20 60 50 60 50
5000 80 40 60 60 10 60 60 50 50
5000 70 50 60 70 10 50 70 40 50
5000 70 70 70 60 10 70 70 40 40
5000 60 60 50 90 10 80 70 50 40
5000 70 70 50 10 10 70 70 60 50
6000 50 60 60 50 20 60 70 50 40
6000 70 80 40 40 10 80 40 40 70
6000 50 70 70 40 10 50 70 50 50
6000 40 40 60 30 30 60 60 60 40

 آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  اکنون با توجه به رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد و حدود درصد مورد نیاز برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد داوطلبان کنکور می توانند تا حدودی پیشبینی درستی را از درصد و رتبه مورد نیاز خود برای قبولی پزشکی دانشگاه آزاد بدست آورند. بازهم به داوطلبان عزیز توصیه میکنیم تنها این رتبه و درصد ها را ملاک پذیرش قرار ندهند زیرا در هر سال با توجه به شرایط کنکور سراسری و رقابت داوطلبان خصوصا در رشته تجربی شرایط پذیرش متفاوت خواهد بود.

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  در پذیرش دندانپزشکی دانشگاه آزاد نیز شباهت بسیار بالایی با پذیرش پزشکی دارد. که حتما بازه قبولی دندانپزشکی آزاد را نیز به اطلاع خواهیم رساند.

عامل تاثیر گذار دیگری که می تواند در قبولی پزشکی دانشگاه آزاد موثر باشد ظرفیت دانشگاههای آزاد در پذیرش دانشجوی پزشکی است که هر سال با توجه به امکانات دانشگاه آزاد و دیگر شرایط پذیرش متفاوت خواهد بود. برای مثال ممکن است سال گذشته دانشگاه آزاد تهران پزشکی تا رتبه 4000 پذیرش داشته است اما امسال به دلیل کاهش ظرفیت پذیرش این رتبه تا 3000 کشوری هم پایین بیاید و یا بر عکس ممکن است به دلیل افزایش ظرفیت پذیرش دانشچوی پزشکی رتبه تا 4500 هم افزایش یابد.آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402

داوطلبان آزمون سراسری و متقاضیان قبولی پزشکی آزاد می توانند از طریق تماس با مرکز

" مشاور گروپ "  از کلیه رتبه های قبولی پزشکی دانشگاه آزاد و درصدهای مورد نیاز برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه آزاد مطلع شوند.

برنامه ریزی کنکور برای قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد

آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی آزاد 1402 »  با وجود صحت اطلاعاتی که در جداول آمده است اما داوطلبان نمی‌توانند فقط با اتکا بر این اطلاعات تصمیم‌گیری کنند زیرا این اطلاعات مربوط به سال های قبل است و فقط می‌تواند یک دید کلی در مورد رشته به فرد بدهد و اگر هرگونه تغییر در ظرفیت پذیرش برای هر کد رشته محل وجود بیاید ممکن است تغییراتی در روند گفته شده داشته باشد. ولی به طور کلی داوطلبان با آگاهی از درصد های خود می‌توانند یک دیدی برای انتخاب رشته پیدا کنند تا بتوانند بهتر تصمیم گیری کنند. البته شرایطی مثل سهمیه و موارد دیگر می تواند در پذیرش دانشجو ها تاثیر گذار باشد.

کارشناسان مرکز " مشاور گروپ "  آماده اند همه روزه از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ، پاسخگوی سوالات و ابهامات شما پیرامون برنامه ریزی کنکور 1402 ، تاثیر سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگران ، تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران ، تاثیر بومی گزینی ، نحوه صحیح انتخاب رشته 1402 و سایر مباحث مرتبط با آن جهت کسب موفقیت شما در کنکور سراسری باشند .


جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد سال 98 همین حالا از طریق شماره تماس

9099071613

( از سراسر کشور )

(بدون کد و با تلفن ثابت تماس بگیرید)

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.

4.1/5 - (7 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اخرین رتبه و تراز قبولی پزشکی ازاد 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. راضیه

  سلام امسال میتونم با رتبه ۲۷۰۰منطقه دو و تراز۹۸۰۰سه رشته اصلی دولتی یا ازاد بیارم؟

  پاسخ
 2. راضیه

  سلام با رتبه ۲۷۰۰منطقه دو و تراز۹۸۰۰میشه پزشکی ازاد نجف اباد اورد؟

  پاسخ
 3. ایوب

  ببخشید با۵۳۰۰کشوری میشه پزشکی آزاد اورد؟

  پاسخ
 4. علیرضا عباسی

  سلام
  با 2800 زیر گروه یک منطقه 2 میشه ازاد قبول بشم ترازمم 9716 است؟

  پاسخ
 5. نودی

  عالی قشنگ بود

  پاسخ
 6. زهرا

  سلام ایامن بارتبه ۷۸۰۰۰درسهمیه میتونم دانشگاه ازادزاهدان پزشکی بخونم؟؟؟؟

  پاسخ
  1. ارزو

   فک،نکنم ها

   پاسخ
 7. حسن

  با رتبه 5198منطقه3میشه از دانشگاه آزاد قبول شد

  پاسخ
 8. آزاده

  من با رتبه 5 هزار منطقه یک سهمیه ایثارگری25 درصدی بالا رو دارم یعنی میتونم رشته پزشکی قبول بشم

  پاسخ
 9. پری

  با رتبه ۵۶ هزار منطقه ۱ میشه پزشکی آزاد جایی قبول شد؟ اگه میشه کدوم شهر؟

  پاسخ
 10. الهه

  سلام با رتبه ١١٠٠٠منطقه سه ميشه پزشكي ازاد يا بين المللي اورد؟؟؟؟؟لطفا اگه كسي ميدونه جوابمو بده خيلي مهمه برام براي كنكور ١٤٠١

  پاسخ
 11. جیجی

  من میتونم پزشکی تهران قبول شم با رتبه ي 5000؟!

  پاسخ
 12. سارا

  اره حتما

  پاسخ
 13. .

  با 10000 کشوری میشه پزشکی ازاد رفت؟

  پاسخ
 14. ف

  من با رتبه ۱۷۰۰۰میتونم پزشکی یا دندانپزشکی آزاد قبول شم؟

  پاسخ
 15. ف

  با ۱۷۰۰۰میشه پزشکی و دندانپزشکی آزاد قبول شد؟

  پاسخ
 16. پودینه

  سلام با رتبه 16/245 میشه دندان پزشکی و پزشکی
  دانشگاه آزاد قبول شد. لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
 17. پودینه

  سلام با رتبه 16/245 میشه دندان پزشکی و پزشکی
  دانشگاه آزاد قبول شد. لطفا راهنمایی کنید.
  منطقه 2

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی