تخفیف ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد دانشگاه‌ها

ایثارگران و جانبازان

جهت مشاوره در زمینه تخفیف ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد دانشگاه‌ها

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله سعی دارد به موضوع جالب و جدید تخفیف ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد به دانشگاه‌ها در سال 99 - 1400 بپردازد. با ما همراه باشید. میزان تخفیف ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد در دانشگاه‌ها از سال تحصیلی 99 - 1400 را فقط با یک تماس از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ بخواهید. از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب همه روزه حتی روزهای جمعه و تعطیلی های رسمی پاسخگوی شما  عزیزان هستیم.

ایثارگران و جانبازان

میزان تخفیف ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد در دانشگاه‌ها از سال تحصیلی 98 - 99

به گزارش مشاور گروپ دکتر نصیر زاده در جدیدترین اظهارنظر خود خبرهای مهمی درباره ایثارگران عزیز به زبان آورد. ایشان ذکر کردند که دانشگاه آزاد اسلامی قصد دارد با تمام توان خود در خدمت ایثارگران باشد و خدماتی درخور این عزیزان ارائه نماید. یکی از نکاتی که در صحبت‌های آقای نصیر زاده مشاهده گردید مبحث رفع مشکلات استادان و کارمندان جانباز و ایثارگر بوده که از آن می‌توان به‌عنوان یک خبر خوب یادکرد.

خبر دیگری که در جلسه ذکر گردید مربوط به تغییر ساختار تشکیلات دانشگاه آزاد برای ارائه خدمات اثرگذار برای جامعه هدف بود. این نکته می‌تواند نقطه‌ی عطفی برای ارائه خدمات نوین به ایثارگران عزیز باشد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از بازبینی ساختار تشکیلات امور شاهد و ایثارگر برای ارائه خدمات اثرگذار و تحول‌آفرین به جامعه هدف این اداره کل در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی هم خبر داد.

اخیراٌ در راستای حمایت از اساتید و کارکنان شاهد و ایثارگر با هماهنگی اداره کل امور مالی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، بخشنامه‌ای با عنوان معافیت مالیاتی برای فرزندان شاهد، آزادگان و رزمندگان بالای 12 ماه حضور در جبهه و جانبازان، تهیه و ابلاغ شده و موضوع بیمه 7% آنان نیز در حال پیگیری جدی است.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار سهمیه ایثارگران و جانبازان با کارشناسان مجرب مشاور گروپ تماس بگیرید.

مشاور گروپ

9099071614


آیین نامه رفاهی دانشجویان شاهد و ایثارگر

 1. پرداخت کمک هزینه تحصیلی یا کمک شهریه تحصیلی منوط به اخذ حداقل واحد های مجاز به عنوان دانشجوی تمام وقت ( بر اساس آئین نامه آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر ، حداقل 11واحد در یک ترم ) به استثنای آخرین نیمسال تحصییلی در طول مدت استفاده از کمک هزینه یا کمک شهریه تحصیلی در جدول مدت استفاده از فعالیتهای مذکور قید شده می باشد.
 2. پرداخت کمک هزینه یا کمک شهریه تحصیلی دانشجویان میهمان ، جابجایی و انتقالی به عهده بنیاد محل تحصیل می باشد.
 3. کمک هزینه یا کمک شهریه تحصیلی متاهلی صرفا به دانشجویان مذکر متاهل قابل پرداخت است.
 4. دانشجویان مشمول دریافت کمک هزینه و یا کمک شهریه تحصییلی شامل

 • همسر و فرزنید شیهید
 • فرزند شهیده
 • جانبازان 22% و بالاتر ، همسر و فرزند آنها
 • آزادگان ، همسر و فرزند آنها می باشند که بر اساس ضوابط و جداول هر دستوالعمل کمک هزینه یا کمک شهریه تحصیلی مربوطه را دریافت خواهند نمود و به شکل ذیل گروه بندی شده اند:

گروه اول: همسر و فرزند شهید و فرزند شهیده + جانبازان 01% و همسر و فرزند آنها

گروه دوم:جانبازان 21% الی 96% و همسر و فرزند آنها + آزادگان و همسر و فرزند آنها + جانبازان 22% ال 46%
گروه سوم:همسر و فرزند جانبازان 22% الی 46 %

مدت استفاده از کمک هزینه و کمک شهریه تحصیلی :

با عنایت به طول دوره تحصیل و تفاوت آن در مقاطع مختلف تحصیلی ، برخورداری از کمک هزینه و کمک شهریه تحصیلی برای دانشجویان واجد به شرح ذیل و برای یکبار در هر مقطع اعلام می گردد.

مدت استفاده از کمک هزینه و کمک شهریه تحصیلی

 1. کاردانی پنج نیمسال تحصیلی
 2. کارشناسی پیوسته نه نیمسال تحصیلی
 3. کارشناسی ناپیوسته پنج نیمسال تحصیلی
 4. کارشناسی ارشد پیوسته سیزده نیمسال تحصیلی
 5. دکتری حرفه ای و دکتر ی پیوسته پانزده نیمسال تحصیلی

صرفا پرداخت کمک هزینه و کمک شهریه تحصیلی نیمسال جاری و نیمسال ما قبل آن قابل اقدام می باشد. بدیهی است کمک هزینه یا کمک شهریه تحصیلی نیمسال ما قبل بر اساس ضوابط مربوطه ( وقت ) محاسبه خواهد شد.

* نحوه پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر :

چگونگی اقدام نحوه پرداخت :

 • کمک هزینه تحصیلی توسط سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان محل تحصیل پرداخت می شود.
 • کمک هزینه تحصیلی شامل ترم تابستان نمی شود ، لذا ترمهای تابستانی جزء سنوات (مدت) اعلام شده برای دریافت کمک هزینه تحصیلی منظور نخواهد شد.
 • کمک شهریه تحصیلی به دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره های شبانه ، نوبت دوم، دانشگاههای پیام نور ، آزاد اسلامی ، غییر انتفاعی ( غیر دولتی ) ، جامع علمی کاربردی و سایر مراکز و موسسات آموزش عالی داخل کشور ، مورد تاییید وزارتین ( علوم و ... بهداشت و... ) که از دانشجویان شهریه دریافت می کنند ، تعلق می گیرد.
 • کمک شهریه تحصیلی به دانشجویان بورسیه و یا شاغل که کمک شهریه تحصیلی آنها از طریق سازمان متبوع پرداخت می شود تعلق نمی گیرد .
 • پرداخت کمک شهریه دوره دانش پذیری بعنوان یک نوبت از پرداختهای مقرر در سنوات تحصیل خواهد شد .
 • کمک شهریه تحصیلی دانشجویان دوره های پودمانی : کلیه شاغلین به تحصیل در دوره های پودمانی دانشگاههایی که مدرک تحصیلی آنها منتج به حداقل مدرک کاردانی می گردد. مشمول دریافت کمک شهریه تحصیلی بر اساس درصدهای اعلام شده در ماده (2) این دستورالعمل و ضوابط ذیل می گردند.
 • پرداخت شهریه ثابت و متغیر واحدهای اخذ شده حداکثر تا 74 واحد درسی ( دوره کاردانی ) اعم از قبول شیده و قبول نشده بلامانع است و بیش از آن مقدور نیست .

4.3/5 - (7 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تخفیف ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد دانشگاه‌ها

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ستاره

  این تخفیف امسال شامل حال ما میشههه؟؟ توروخدا ج بدین 🙁

  پاسخ
 2. محسن

  با الاف سلام و ثنا. اَي … شما دگر چنين متدي را جهت خريد ماشين لوكس و ويلا انتخاب فرموده ايد. احتمالا عده اي هم قريب شما را خواهندًخورد. ( بگذريم كه اكثرا پاسخشان را جاي دگر مي جويند.اما اگر هدف شما پاسخ بود.فقط بك جمله نگارش ميفرموديد.نه اين همه تبليغ.) إز سرنوشت متقلبان كه زنده ماندند اما دگر توان زندگي در ان شهر را نداشتند درس بگيريد طرف جانش را داده و شما دگر پولش را ميستانيد. احسن به وجدان بسيار بيدار شما.كه به فكر… جانبازانيد. مرحبا. : دكتر محسن عبدوكيلي.

  پاسخ
 3. علی

  بابا خب مث آدم جواب بدین این تخفیف که هی ازش دم میزنید چی شد ما عین آب خوردن داریم پول میریزم تو ای دانشگاه. پدرها ما هم آدم بودن رفتن جپه حتما باس ناقص میشدن رو تخت بودن یکی آدم حسابشان میکرد

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی