تاریخ مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور سراسری 99 + دانشگاه های روزانه که مصاحبه دارند

تاریخ مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور سراسری 99 اعلام شد 

جهت مشاوره در زمینه تاریخ مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور سراسری 99 + دانشگاه های روزانه که مصاحبه دارند

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاریخ مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور سراسری 99 اعلام شد  :  زمان انجام مصاحبه آن دسته از متقاضیان کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ که در زمان اعلام نتایج نهایی برای آنها یکی از ۱۴ کدرشته دارای شرایط خاص اعلام شده است، منتشر شد.

تاریخ مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور سراسری 99 اعلام شد 

تاریخ مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور سراسری 99 اعلام شد

زمان انجام مصاحبه آن دسته از متقاضیان کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ که در زمان اعلام نتایج نهایی برای آنها یکی از ۱۴ کدرشته دارای شرایط خاص اعلام شده است، منتشر شد.

به گزارش مشاورگروپ ، سازمان سنجش آموزش کشور زمان انجام مصاحبه از آن دسته از متقاضیان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ که در زمان اعلام نتایج نهایی برای آنها یکی از کدهای ۱۱، ۱۲، ۱۴، ۱۵ ،۱۸ ،۱۹، ۲۰، ۲۱ ، ۲۲ ،۲۳ ، ۲۵، ۲۶، ۲۹ و ۳۰ اعلام شده است را منتشر کرد.

با توجه به اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی کنکور ۹۹ در جمعه ۹ آبان، آن دسته از متقاضیان کنکور ۹۹ که در زمان اعلام نتایج نهایی بجای کد قبولی و یا علاوه بر کدرشته محل قبولی متمرکز برای آنان یکی از کدهای دارای شرایط خاص اعلام شده باید برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش به موسسات ذیربط مراجعه کنند.

کدرشته های ۱۴ گانه شامل ۱۱ دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، ۱۲ دانشگاه شاهد، ۱۴ دانشگاه علوم قضایی، ۱۵ مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی، ۱۸ دانشکده غیرانتفاعی رفاه، ۲۰ بورسیه سپاه، ۲۱ دانشگاه شهید مطهری، ۲۲ بورسیه وزارت دفاع، ۲۳ دانشگاه صداو سیما، ۲۵ بورسه ارتش، ۲۶ بورسیه نیروی انتظامی، ۲۹ کاردانی و کارشناسی فوریت های پزشکی و ۳۰ مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه- قم است.

با توجه به اولویت کدرشته محل انتخابی، این افراد در ردیف معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه و مراحل گزینش در رشته‌های تحصیلی انتخابی دانشگاهها و موسسات فوق قرار گرفته‌اند و باید برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش به شرح جدول زمان بندی و همچنین موارد اعلام شده در بند ۲ و ۳ این اطلاعیه، با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز شامل اصل و یک سری تصویر شناسنامه و کارت ملی، تصویر آخرین مدارک تحصیلی (اعم از دیپلم نظام قدیم، نظام جدید، پیش‌دانشگاهی و یا کاردانی) به موسسات ذیربط مراجعه کنند.

جدول انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش کدرشته های معرفی شده

کد اعلام شده نام دانشگاه زمان، ساعت، آدرس محل مصاحبه
کد ۱۲ دانشگاه شاهد برای اطلاع از زمان انجام مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کنند.
کد ۱۴ دانشگاه علوم‌ قضایی از طرف دانشگاه با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.
کد ۱۵ دانشگاه علامه طباطبائی برای اطلاع از زمان انجام مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کنند.
کد ۱۸ دانشکده غیرانتفاعی رفاه برای اطلاع از زمان انجام مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کنند.
کد ۲۰ بورسیه سپاه از طرف گزینش دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.
کد ۲۱ دانشگاه شهید مطهری برای اطلاع از زمان انجام مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کنند.
کد ۲۲ بورسیه وزارت دفاع از طرف گزینش وزارت دفاع با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.
کد ۲۳ صدا و سیما برای اطلاع از زمان انجام مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کنند.
کد ۲۵ بورسیه ارتش برای اطلاع از مدارک مورد نیاز و زمان مصاحبه از ۱۸ آبان به سایت دانشگاه علوم پزشکی ارتش به آدرس www.ajaums.ac.ir مراجعه کنند.
کد ۲۶ بورسیه نیروی­ انتظامی از طرف گزینش نیروی انتظامی با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.
کد ۳۰ تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه-قم از طرف دانشگاه با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.

معرفی شدگان کد ۲۹ رشته های تحصیلی کاردانی و کارشناسی فوریتهای پزشکی پیش بیمارستانی با توجه به تعیین تعداد ۵ مرکز دانشگاهی برای انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش، معرفی شدگان می توانند با توجه به استان محل اقامت خود برای اطلاع از برنامه زمانی و آدرس محل مصاحبه و همچنین مدارک لازم برای ارائه به دانشگاه در زمان مصاحبه، از شنبه ۱۷ آبان به سایت دانشگاه محل انجام مصاحبه خود مراجعه کرده، منحصراً به دانشگاه مجری انجام مصاحبه که بر اساس استان محل اقامت معرفی شدگان تعیین شده است، مراجعه کنند.

نام دانشگاه مجری مصاحبه نام استان محل اقامت معرفی شدگان
دانشگاه علوم پزشکی تهران تهران، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، سمنان، مازندران، گلستان، گیلان و قم
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اصفهان، کرمان، یزد و چهارمحال و بختیاری
دانشگاه علوم پزشکی مشهد خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان
دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارس، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و هرمزگان
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه کرمانشاه، کردستان، همدان، لرستان، خوزستان، ایلام و مرکزی

معرفی شدگان کد ۱۱ پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی (تهران) (رشته‌های مخصوص متقاضیان بومی و دارای تعهد استخدام) باید برای انجام مراحل مختلف مصاحبه اختصاصی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی مندرج در پیوست اطلاعیه به آدرس‌های اعلام شده مراجعه کنند.

انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش) معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته ­های تحصیلی متمرکز دانشگاه­های فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ در دو بخش مجزا خواهد بود.

حضور نیافتن در مهلت مقرر برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش آن به هر دلیل به منزله انصراف از تحصیل در رشته­ های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تلقی می­ شود و مسئولیت آن نیز صرفاً به عهده متقاضی خواهد بود.

انجام مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت­ های عمومی معرفی­ شدگان به آموزش وپرورش، با رعایت دقیق مفاد دستورالعمل کنترل و مراقبت بیماری ویروس کرونا و فاصله گذاری اجتماعی که به مراکز مجری مصاحبه ابلاغ شده، صورت خواهد گرفت. به متقاضیان توصیه می‌شود ضمن همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه و گزینش، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و به دقت رعایت کنند.

معرفی­ شدگانی که مبتلا به بیماری کرونا شده و درحالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری هستند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی آنان، توسط والدین متقاضی و یا وکیل قانونی به اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شده، ارائه شود. مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر با گذشت یک ماه از آخرین روز مصاحبه، در صورت تأیید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش و پرورش، در همان استان صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسر نخواهد بود.

متقاضیانی که صلاحیت‌های تخصصی و یا عمومی آنان مورد تأیید آموزش‌ و پرورش قرار نمی‌گیرد از فرایند گزینش نهایی برای دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی حذف خواهند شد.

تمامی متقاضیان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ که اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان رشته ­های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش اعلام شده است باید  فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی گزینش را تکمیل و ارسال کنند.

 انجام مصاحبه اختصاصی از شرایط قانونی برای پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی است و انجام مصاحبه تخصصی، صرفاً در مهلت مقرر امکان پذیر است. انجام مصاحبه مجدد و یا تمدید مهلت اعلام شده، تحت هر شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.

از معرفی شدگانی مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد که دارای شرایط و ضوابط شامل کسب نمره علمی کل ۶۵۰۰ و بالاتر در زیرگروه گروه آزمایشی مربوط برای مجاز شدن برای انتخاب رشته، داشتن حداقل معدل کل ۱۴ در دوره متوسطه­ دوم (معدل سه پایه اول، دوم و سوم)، برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداکثر سن ۲۴ سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (اول مهر ۷۵ به بعد) و ...) باشند. در غیر این صورت انجام مصاحبه اختصاصی، منتفی خواهد بود.

سایر شرایط در اطلاعیه سازمان سنجش درج شده است.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه تاریخ مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور سراسری 99 + دانشگاه های روزانه که مصاحبه دارند

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. پوریا

  سلام. من رفتم واحد خوراسگان دندان آزاد ثبت نام کردم. شهریه ثابتی که از من گرفت 12 میلیون و سیصد بود. این فقظ شهریه ثابت امساله. بهشون میگم نسبت به پارسال خیلی گرون شده که تو سایت ثابت 7.400 ه میگن سراسری گرون شده. کسی اطلاع داره از شهریه ها؟ بعد من الان هر ترمم چقدر در میاد متغیر هم که بهش اضافه شه؟ میدونم بستگی به واحد هام داره ولی حدودا اگه میدونین بگین. کرک و پر واسم نمونده

  پاسخ
  1. فاطمه

   سلام.دانشگاه خودپرداز منظورته؟؟چون تو دفترچه انتخاب رشته ازاد ک من پزشکی و زیر شاخه هاش ندیدم

   پاسخ
 2. پوریا

  داداش سلام اینو چیکارش باید بکنم؟ این سایت چی هست اصن؟ جایی ننوشته واسه شهریه -_-

  پاسخ
  1. user3

   سامانه ی ساجد هست داداش ! برای دانشجو های مقطع دکتری انواع وام ها قابل دریافته. 50 درصد شهریه رو می تونی وام بگیری و بعد از پایان تحصیل قسطش رو بدی. وام کوتاه مدت/میان مدت/ بلند مدت داره. از ترم اول هم میشه استفاده کرد ازشون.
   علاوه بر اینها کلی وام های دیگه برای دکتری هست. مثلا بانک ملی 10م میده 60 ماهه.

   پاسخ
 3. حمید

  ادمین لطفا آهنگ های انگیزشی بزار واسه تایم های استراحت مطالعه .ممنون

  پاسخ
 4. مرتضی

  اهنگای سیا فارلر معمولن خیلی خفنن و خیلی انگیزشی
  صداش خیلی خوبه
  نمیتونم انتخاب کنم کدومش بهتره برو همشو بگوش :/

  پاسخ
 5. مریم

  آجر به آجر
  قصرم را میسازم…

  پاسخ
 6. پوریا

  من الان وارد سامانه شدم. دو تا وام برام باز شده. یکی وام شهریه ملی که 40م هست. یکی وام مهر/رسالت که میشه بین 10/15/20م انتخاب کرد. ممنون ادمین از راهنماییت

  پاسخ
  1. user3

   خواهش میکنم

   پاسخ
 7. مریم

  جدا؟ وام میدن از الان؟ بعد شرایطش چجوریه؟ ماه به ماه باید قسط داد یا اخر بار موقع فارغ شدن؟
  شمام دندون ازاد میخونین؟

  پاسخ
 8. سجاد

  اهنگ تتلو دنيا هم خوبه
  من خيلي معتادم ب اهنگ همينجوريشم تايم استراحت خودم ميخونم همه سبکي همه زبانه

  پاسخ
 9. علیرضانودهی

  سلام ی سوال داشتم
  اگه رشته ای دارای معاینات پزشکی باشه و ما در معاینات ان رشته رد بشیم

  ایا الویت بعدی ما به ترتیب مورد برسی قرار میگیرد یا باید نسبت به ثبت درخواست تغییر اولویت بعدی اقدام کنیم

  پاسخ
  1. user3

   باید درخواست تغییر اولویت بدین

   پاسخ
 10. محمد

  متاسفانه به دلیل راهنمایی های غلط موقع انتخاب رشتم فیزیو پردیس رو پایین تر زدم الان فیزیوتراپی پردیس همه شهرها به جز تهران طبق کارنامه سبزم قبولم

  الان به نظرتون جا به جا کنم؟ و اینکه جابه جایی با کارنامه سبز خیلی دردسر داره؟

  پاسخ
  1. user3

   جا به جا کردن تصمیم شخصی هست من نمیتونم چیزی بگم.هر دو رشته خوبن اما خب فیزیو کمی بهتره

   پاسخ
 11. سعیدی

  دوستان هر اهنگ انگیزشی بی کلام با کلام ایرانی و خارجی میشناسین تو هر سبکی معرفی کنید تا بقیه هم استفاده کنن . ادمین تایید کن لطفا

  پاسخ
 12. علی

  از این وام ها به دانشجو های پردیس دانشگاه ها هم میدن؟ خبر نداری؟

  پاسخ
 13. پوریا

  آره.
  من عضو تلگرام دانشگاهمون شدم. دیدم توش نوشته دانشجوهای جدید الورود هم پس از دریافت شماره دانشجویی ثابت، می تونن با ثبت نام در ساجد درخواست تسهیلات کنن.
  امروز ثبت نام کردم. فعلا توی این مرحله هست. ظاهرا وام هایی که فعلا برای ما باز شده، از اونهایی که بعد از پایان تحصیل قسطش شروع بشه نیست. اینها 60 ماهه هستن با کارمزد 14% که مبلغش هم به حساب دانشگاه واریز میشه. قسط 40م هم ماهی حدودا 900 میشه.

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.