تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 - 99 : 

جهت مشاوره در زمینه تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 : تاکید می‌شود کارت ورود به جلسه، صرفاً جهت دانش آموزانی فعال خواهد شد که پرداخت خود را به صورت کامل انجام داده و کد رهگیری دریافت نموده باشند.


تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 - 99 : 

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 :  براساس مصوبه جلسه ستاد برگزاری آزمون‌های مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، به دلیل بروز حوادث غیر مترقبه و جاری شدن سیل در برخی از استان‌ها، زمان ثبت‎نام و ویرایش اطلاعات آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی(دوره دوم متوسطه)سال تحصیلی۹۹ –۱۳۹۸،تا روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۲/۲ تمدید شد.

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 : همچنین امکان پرداخت وجه ثبت نام، همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه (یک هفته قبل از برگزاری آزمون)، از طریق همین سامانه فعال خواهدشد. تاریخ برگزاری آزمون ۱۳۹۸/۳/۳۱ می­باشد.

تاکید می‌شود کارت ورود به جلسه، صرفاً جهت دانش آموزانی فعال خواهد شد که پرداخت خود را به صورت کامل انجام داده و کد رهگیری دریافت نموده باشند.

سر فصل ها

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ تمدید شد

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 : توصیه می شود برای اطلاع از نحوه پرداخت هزینه و انجام تمامی مراحل ثبت نام و دریافت رسید، انتخاب مدرسه ثبت نام مدارس شاهد برای پایه ششم به هفتم و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نموه دولتی و معرفی منابع آزمون و … می توانید با مشاوران مجرب مرکز مشاور گروپ از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس) حاصل نمایید.

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان ۹۸-۹۹ در کدام پایه؟

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 :  همانطور که اطلاع دارید بر اساس بخش نامه آزمون نمونه دولتی ۱۳۹۸(۱۹ فرورودین ۹۸) برای پایه ششم به هفتم امسال ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نخواهیم داشت و برای پایه نهم به دهم با توجه به ادغام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ و استعداد درخشان در تاریخ ۹۸/۰۱/۲۰ و مهلت ثبت نام مدارس نمونه یک هفته و تا ۹۸/۰۲/۰۲ اردیبهشت ماه مهلت انجام خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ۹۸-۹۹

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 :  نحوه پرداخت هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸ -۹۹ و یک هفته قبل از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان می باشد، داوطلبان باید به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم مراجعه نموده و نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند و ثبت نام مدارس استعداد درخشان خود را نهایی نمایند.

درصورت نهایی نکردن ثبت نام و پرداخت نکردن هزینه ثبت نام شما لغو و بی اثر خواهد شد.

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 :  برای مشاوره راهنمای جامع ثبت نام بر اساس شرایط جدید ثبت نام در سایت و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون، زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹؟؟، تشریح سوالات استعداد تحلیلی و ارائه نمونه سوالات، بودجه بندی سوالات استعداد تحصیلی و انجام تمامی مراحل ثبت نام و ارسال رسید و … می توانید با مشاوران مدارس نمونه دولتی مرکز مشاور گروپ از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ (بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

 
هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی واستعداد درخشان ۹۸-۹۹

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 :  هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ۱۳۹۸-۹۹، مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان می باشد که بعد از اتمام ثبت نام و یک هفته قبل از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی باید مبلغ پرداخت شود .

ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان خود را به مشاوران

مرکز مشاور گروپ بسپارید.

راهنمای تصویری ورود به سامانه و ثبت نام مدارس نمونه دولتی سال ۹۸-۹۹

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 :  جهت ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بایستی با در دست داشتن کد ملی و رمز همگام دریافت شده از مدرسه وارد سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی مطابق تصویر زیر شوید:

 تمدید ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان 98 - 99

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 : در صورت هر گونه مشکل ورود به سامانه همگام ثبت نام مدارس نمونه دولتی و یا مشاوره ثبت نام و انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی، اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی می توانید با مشاوران مرکز مشاور گروپ از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید و یا به سایت سناد مراجعه نمایید.

وارد کردن نقش و عنوان سازمانی ثبت نام مدرسه نمونه دولتی

در این مرحله دانش آموز باید نقش خود را انتخاب کرده و نام مدرسه خود را مطابق شکل زیر انتخاب نماید.

 تمدید ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان 98 - 99

تکمیل کردن مشخصات عمومی داوطلب

در این مرحله از ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ با وارد کردن نام و نام خانوادگی، نام و کد دبیرستان، منطقه و استان محل تحصیلی کنونی داوطلب در سیستم نشان داده شده و امکان ویرایش وجود نخواهد داشت.

آپلود کردن تصویر داوطلب به صورت صحیح

برای آپلود تصویر در سامانه ابعاد و حجم محدودی مشخص شده است که مشاوران درخت دانش تمامی مراحل ثبت نام و آپلود عکس را در صورتی که نتونستید عکس خود را تایید نمایید انجام خواهند داد.

در قسمت مربوط به درج معدل، چنانچه معدل شما از حد تعیین شده کمتر باشد، شرایط شرکت در آزمون راندارید سامانه اجازه ثبت نام در آزمون را به شما نمیدهد.

مدارک لازم و مراحل و معرفی سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

دفترچۀ راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ از طریق سامانۀ ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

نحوه ثبت نام به صورت زیر است:

تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام
بارگذاری فایل عکس داوطلب
پرداخت وجه ثبت نام
دریافت شمارۀ پیگیری

در صورت داشتن هرگونه سوال طی مراحل ثبت نام آزمون نمونه دولتی، انجام ثبت نام نمونه دولتی ۹۸-۹۹ و آگاهی از شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام نمونه دولتی ۹۸-۹۹، دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی با مشاوران مرکز مشاور گروپ در ارتباط باشید ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳(از تلفن ثابت و بدون پیش شماره)

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ به چه صورت است؟

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 :  ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر سال ، برای ورود به مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی (که همان مدارس نمونه دولتی متوسطه اول است) برای ورود به پایه هفتم و نمونه دولتی نهم (که همان مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره دوم است) برای ورود به پایه نهم به دهم برگزار می شود.

در چه پایه هایی ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ و استعداد درخشان داریم؟

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 :  ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ که پیش ثبت نام در آزمون محسوب می شود و آزمون ورودی نمونه دولتی در نیمه اول خرداد ماه ۹۸ برگزار می شود تنها برای پایه نهم به دهم و یا ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۸-۹۹ داریم که توصیه می شود برای انجام ثبت نام و همچنین معرفی منابع و برنامه ریزی برای قبولی حتما با مشاوران مرکز

مشاور گروپ در تماس باشید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای سال ۹۸-۹۹ چه تغییراتی داشته است؟

برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ با حذف آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی و نحوه مدیریت مدارس نمونه‌ دولتی دوره اول متوسطه به هیئت امنایی تغییر یافت یعنی در واقع ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۹ ۷-۹۸ پایه هفتم نداشتیم!!!

از طرفی ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۷-۹۸ و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۷-۹۸ به صورت هماهنگ انجام شد( ادغام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ) و همچنین آزمون هردو نیز به صورت هماهنگ کشوری و در یک روز برگزار شد .

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

کارت ورود به جلسۀ آزمون ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ (شامل: نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدارس ۳ استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه امتحانی) ،

پنج روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ؛ کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی منتشر خواهد شد و حال سوال اصلی اینجاست که

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی چه تاریخی است؟

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

زمان برگزاری آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان ونمونه دولتی، رأس ساعت ۹ صب روز جمعه ۹۸/۰۳/۳۱ در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار خواهد شد، ضمنا ۵ روز قبل از آزمون دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه از سایت azmoon.medu.ir قابل دسترسی می باشد. 

شرکت داوطلبان در جلسۀ آزمون، بدون ارائۀ کارت ورود به جلسه، اکیداً ممنوع است .

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ چیست؟

شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی به شرح زیر است لذا داوطلبین محترم حتما شرایط را مطالعه نمایند:

کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابعیت رسمی ایران را داشته باشند.(اتباع غیر ایرانی نیز با داشتن شرایط خاص می توانند در آزمون شرکت کنند)
متقاضیان ثبت نام آزمون نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته را از رشته های موجود دارند.
ملاک ثبت نام در آزمون نمونه دولتی ۹۸-۹۹ برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مد نظر خواهد بود.

شرایط ثبت نام دوقلوها در مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ چیست؟

شرایط دانش آموزان دوقلو به این صورت است که اگر یکی از آنها در مدارس نمونه دولتی پذیرش شود، قل دیگر در صورتی می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اقدام نماید که حداقل۸۰% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز قبول شده را کسب نماید.

تذکر مهم:

“دانش آموزانی که قبولی آنها قطعی شده امادر موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه نکنند

ثبت نام آنها لغو و از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی ۹۸-۹۹ دانش آموزان دیگری جایگزین آنها خواهند شد”

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸ – ۹۹ چه زمانی است؟

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۸-۹۹ معمولا ۳ تا ۴ هفته پس از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت و دانش آموزان پذیرفته شده می توانند به واحد نمونه دولتی قبولی مراجعه نمایند.

دروس امتحانی و ضرایب سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۸ – ۹۹

سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۸-۹۹ شامل سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی که تستی طرح می شود است . سوالات استعداد تحلیلی تعداد ۱۵ سوال که ۱۵ دقیقه زمان پاسخگویی می باشد.

سوالات استعداد تحصیلی ۷۵ سوال که ۱۰۵ دقیقه زمان پاسخگویی است .

آزمون مدارس شامل ۹۰ سوال و ۱۲۰ دقیقه زمان پاسخگویی می باشد.

مشاوره ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸ – ۹۹ مرکز مشاور گروپ

جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود و همچنین در باب موضوعات؛ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیز هوشان، برنامه ریزی درسی تیزهوشان، برنامه ریزی درسی مدارس نمونه، مشاوره تحصیلی تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر ایران بدون کدگیری از تلفن ثابت با شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه مرکز مشاور گروپ شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

راههای ارتباطی با مشاوران مرکز مشاور گروپ

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

کانال تلگرام:  https://t.me/moshaver_group

پرتال مرکز پرورش استعداد های درخشان کشور: sampad.medu.ir/fa

سایت وزارت آموزش و پرورش: www.medu.ir/fa

11111111111223333

1222231

مشاوره تیزهوشان

ما در امور مرتبط با ثبت‌ نام تیزهوشان و برنامه‌ ریزی تحصیلی جهت قبولی در مدارس و آزمون تیزهوشان مشاور شما هستیم.
معرفی بهترین و بروزترین منابع برای آمادگی آزمون تیزهوشان.
برنامه‌ ریزی درسی برای قبولی در مدارس تیزهوشان.
همراهی فرزند شما برای پایش برنامه درسی و پیشرفت تحصیلی او.
اعلام زمان ثبت‌ نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی را از مرکز مشاوره “مشاور گروپ” بخواهید.

پس کافیست با این شماره ها با مشاوران ما تماس بگیرید تا در تمام این زمینه‌ ها بهترین مشاوره را از آنها دریافت کنید.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. آرینا

    سلام سوال داشتم
    آزمون نمونه دولتی برگزار میشه امسال؟؟؟؟

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ + راهنما
نصب اپ دانش آموزی