تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99

تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 - 99 :

جهت مشاوره در زمینه تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99 : نقل و انتقالات,نقل و انتقال دانشجویان شاهد,نقل و انتقال ایثارگران

تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 - 99 :

تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99,نقل و انتقالات,نقل و انتقال دانشجویان شاهد,نقل و انتقال ایثارگرانتاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99

تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99 : سامانه ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و دکتری حرفه ای راه اندازی شد .

سامانه ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و دکتری حرفه ای ( پزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی ) است.

تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99 :جامعه هدف این سامانه بر اساس آیین نامه : فرزند اناث شاهد ، فرزند ذکور شاهد ، همسر شاهد ، جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و آزادگان ، فرزندان اناث جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و آزادگان ، فرزندان ذکور جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و آزادگان ، همسر جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و آزادگان ، جانبازان ۲۵ تا ۴۹ درصد، همسر جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد ، فرزند اناث جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد و فرزند ذکور جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد است .

زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقال دانشجویان ورودی سال های قبل رشته های تحصیلی علوم پزشکی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ تا ۲۲ شهریورماه ۹۸ است.

دانشجویان جدیدالورود لازم است در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام در واحد دانشگاهی محل قبولی ( مبداء ) اقدام کنند .

تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99 :زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقال دانشجویان ورودی جدید رشته های علوم پزشکی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ ، حداکثر تا تاریخ ۵ مهرماه ۹۸ است .

انتقال دانشجو صرفا از طریق سامانه مربوطه صورت می گیرد و فقط مدارک و تقاضاهای ارسال شده از طریق سامانه مورد بررسی و ملاک عمل خواهد بود .

تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99 : صحت کلیه مدارک و مستندات و اطلاعات ارائه شده بر عهده دانشجو است و در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات ارائه شده، در هر مرحله از فرآیند ، بررسی درخواست و نتیجه کان لم یکن تلقی خواهد شد .

تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99 : پس از انجام انتقال ، عواقب ناشی از عدم تطبیق نظام آموزشی ، عدم پذیرش واحد های درسی گذرانده شده در دانشگاه مبداء و اخذ واحد های درسی مورد نیاز در دانشگاه مقصد ، متوجه دانشجو خواهد بود و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و بنیاد شهید و امور ایثارگران نخواهد بود .تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99,نقل و انتقالات,نقل و انتقال دانشجویان شاهد,نقل و انتقال ایثارگران

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیمسال اول 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ + راهنما
نصب اپ دانش آموزی