تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99  : 

جهت مشاوره در زمینه تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403 : پیرامون سوالات شما دانش آموزان و اولیاء محترم در مورد نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان و زمان ثبت نام آزمون و سایر موارد، در مقاله زیر توضیحات لازم در این خصوص را ارائه می دهیم.


تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99  : 

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403  :  شرایط و ثبت نام مدارس تیزهوشان سال 1389 یکی از مهمترین سوالات دانش آموزان واجد شرایط در این مدارس می باشد که همواره با مشاوران تیم مشاور گروپ  تماس می گیرند، در این مقاله سعی داریم به تمام سوالات داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 که با ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99 در پایه نهم به دهم یا همان متوسطه دوره دوم ادغام شده است و همچنین لیست مدارس تیزهوشان تهران، نحوه ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 98 پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403/

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403  :  زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 از تاریخ 98/01/28 آغاز می شود و نهایتا تا 98/02/05 برای مدارس تیزهوشان ادامه دارد، داوطلبان میبایست حتما در مهلت مقرر تعیین شده برای ثبت نام مدارس تیزهوشان قدام نمایند.

زمان برگزاری ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403  :  زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 98 یا همان آزمون تیزهوشان در یازدهم خرداد ماه 1398 برگزار می شود. همچنین این امکان نیز وجود دارد که طبق روال سال های گذشته برای مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی ثبت نام انجام نشود . با توجه به اینکه زمان ثبت نام حتما داوطلبان می بایست با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402

1- داشتن تابعیت ایرانی (پذیرش دانش آموزان غیر ایرانی تابع شرایط خاص می باشد)

2- اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم

3- معدل کل سال هشتم بالای 19 باشد.

نکته: دانش آموزان پایه نهم مدارس استعداد های درخشان از شرکت در آزمون معاف می باشند. پذیرش نهایی این دانش آموزان در پایه دهم، منوط به احراز شرایط ادامه تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی 97-98 مدارس تیزهوشان و مطابق تبصره مربوطه می باشد. انتخاب دبیرستان این دانش آموزان بر عهده اداره کل آموزش و پرورش استان می باشد.

مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403  :  مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 به مدت 8 روز بدون احتساب مدت زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 می باشد و با توجه به اینکه تمامی مراحل ثبت نام از جمله دریافت کارت ورود به جلسه، مشاهده نتیجه آزمون، ثبت درخواست تجدید نظر در آزمون تیزهوشان کلا غیر حضوری و به صورت اینترنتی می باشد لذا پیشنهاد می شود ثبت نام خود را از طریق مشاوران موسسه مشاور گروپ و  با شماره گیری 9099071613  از تلفن ثابت و بدون پیش شماره انجام دهید.

مشاوره قبولی تیزهوشان توسط تیم برتر مشاور گروپ

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403  :  مشاوره در زمینه آزمون مدارس تیزهوشان همیشه جزو زمینه های خاص مشاوره ای در تیم حرفه ای مشاور گروپ بوده و است . برای قبولی در آزمون تیزهوشان، در درجه اول داشتن برنامه ای پویا که نه شما را خسته کند و نه اینکه نتیجه ای نداشته باشد، لازم است . طرح چنین برنامه ای نیاز به مهارت های تخصصی مشاوری مجرب دارد تا با توجه به ویژگی های شما برنامه ای متناسب وضعیت شما آماده و طرح ریزی کند تا در کنار این که از درس خواندن خسته نشوید هم بتوانید تمام دروس را مطالعه کنید و هم بتوانید برای آزمون تستی تیزهوشان آماده شوید. تیم مشاور گروپ با تجربه چندین ساله خود در این زمینه و بررسی کامل شریط موفقیت و قبولی در آزمون تیزهوشان و در کنار آن تحصیل در دانشگاه های برتر تهران، بهترین برنامه را در این خصوص در اختیار شما قرار می دهند. برای مشاوره با مشاور گروپ ؛ تماس بگیرید.

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403  :  در کنار موارد بالا و بدون شک آگاهی از بهترین منابع و جزوات درسی و آزمون های آزمایشی تاثیر زیادی در کسب موفقیت دارد. در این زمینه نیز بدون راهنمایی یک مشاور خوب تصمیم گیری کار سختی خواهد بود. برای مثال استفاده از کتاب ها و جزواتی که حجمی بسیار بیشتر از کتاب های درسی دارد، می تواند سبب خستگی دانش آموز و در مواردی باعث ناامیدی وی از ادامه تلاش برای موفقیت شود.

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403  :  مشاوره تیزهوشان در زمینه طریقه صحیح مطالعه کتاب های درسی و روش های نکته برداری و حل کردن سوالات نیز اهمیت دارد و از مواردی است که اطلاع از آن کمک زیادی به شما می کند. در تمامی این موارد مشاوران ما بهترین راه ها را به شما نشان می دهند.

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403  :  بعد از تلاش و پشتکار همراه با برنامه ریزی، طریقه به ثمر رساندن این تلاش ها نیز اهمیت بسزایی دارد. موارد زیادی وجود دارد که با تلاش فراوان و حتی شاگرد برتر بودن، نتوانستن نتیجه دلخواهی از آزمون تیزهوشان کسب کنند. از جمله این موارد؛ عدم آشنایی با آزمون تستی، استرس بیش از حد، برخورد با شرایط غیر قابل پیش بینی مثل دیر رسیدن به امتحان، عدم آمادگی روحی برای آزمون به دلیل عدم اطمینان کافی به تلاش های خود و بسیاری از موارد دیگر می باشد. یک مشاور خوب در حین مشاوره و برنامه ریزی درسی برای آزمون تیزهوشان همه این موارد را با شما مطرح می کند و راه حل های آن را نیز به شما آموزش می دهد.

در پایان نیز پس از کسب نتیجه، هر چه که باشد؛ یک مشاور خوب می تواند به شما کمک زیادی کند.

در کنار این داشتن یک مشاور خوب سبب موفقیت های زیادی حتی در زندگی شما می شود. مشاور گروپ آگاهی به شما و همراهی شما تا رسیدن به موفقیت را وظیفه خود می دانند.

شماره تماس 

9099071613

پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 12 شب .


4/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی