تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402

اعتراض به نتایج ارشد وزارت بهداشت

جهت مشاوره در زمینه تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402 : بعد از  ادغام ثبت نام دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402 و دکتری سراسری ، این سوال برای داوطلبان پیش می آید که آیا نتایج نهایی آزمون دکتری 1401 – 1402 برای دانشگاه های سراسری و آزاد یکجا اعلام می شود یا خیر .

تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 98 - 99 :

آخرین به روزرسانی : 5 آبان 99

زمان اعلام نتایج نهایی دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402

اعلام نتایج نهایی دکتری ازاد 1401 – 1402 تا 5 آبان

 تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402  :  رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد گفت: نتایج پذیرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی حداکثر تا 5 آبان ماه اعلام خواهد شد.

تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402  :  تا قبل از سال 98 نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد ، به صورت مستقل از دانشگاه های سراسری و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش به نشانی azmoon.org در نیمه اول شهریور ماه اعلام می شد اما سال گذشته نتایج نهایی دکتری سراسری و دانشگاه آزاد هم از طریق سایت sanjesh.org اعلام شد . با توجه به مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 1401 – 1402 و روال سال گذشته ، پیش بینی می شود امسال نیز نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ از طریق سایت سنجش اعلام شود .

رئیس مرکز سنجش ، پذیرش و فارغ‌ التحصیلی دانشگاه آزاد اعلام کرد : نتایج پذیرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی 99 حداکثر تا 5 آبان ماه اعلام خواهد شد .

” به محض انتشار زمان اعلام نتایج نهایی دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402 این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

لازم به ذکر است که کارنامه ای با عنوان ” کارنامه نهایی دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402 ” از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه به نشانی azmoon.org حدودا چند روز پس از تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402 برای داوطلبان منتشر می شود که داوطلبان می توانند پس از مشاهده آن ، از وضعیت علمی خود در جلسات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در واحدهای مختلف آگاهی یابند . البته امکان اعتراض به جواب نهایی دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402 برای داوطلبان وجود ندارد و آن ها می توانند صرفا سوالات خود را از طریق سایت مذکور بپرسند .

همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال پیرامون زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاورگروپ از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشید تا در اسرع وقت جواب مناسبی به سوالات و ابهامات شما داده شود .
تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402 : با توجه به تجربه آزمون دکتری 98 که همانند امسال با یک آزمون برای تمامی دوره های دکتری برگزار شد ، نتیجه می گیریم که امسال نیز نتایج نهایی دکتری سراسری 99 و نتایج نهایی دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402 به صورت جداگانه اعلام می شود .

تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402 : طبق اظهارات رئیس مرکز سنجش و پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی ، پردازش کارنامه داوطلبان بر اساس نمره آزمون به وسیله سازمان سنجش اعلام شده و از طریق سایت دانشگاه‌ آزاد منتشر می‌ شود . در ادامه زمان ، نحوه مشاهده و مراحل بعد از اعلام نتایج نهایی دکتری سراسری و دانشگاه ازاد 1401 – 1402 را بررسی می کنیم .

زمان اعلام نتایج نهایی دکتری سراسری و دانشگاه ازاد 1401 – 1402

تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402 :  احتمالا امسال نیز طبق روال سال گذشته ابتدا نتایج دانشگاه های سراسری و متعاقبا نتایج دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد . به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج نهایی دکتری سراسری 99 و زمان اعلام نتایج نهایی دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402 این مقاله به روز رسانی خواهد شد . تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402 : ///


1480617919 کانال تلگرام دکتری 

نحوه مشاهده نتایج نهایی دکتری سراسری و دانشگاه ازاد 1401 – 1402

تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402 : :  داوطلبانی که در مصاحبه دکتری سراسری 99 شرکت کرده اند ، باید برای مشاهده نتایج نهایی دکتری 1401 – 1402 به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و با کلیک بر روی (( نتایج نهایی آزمون دکتری سال 99 )) ، وارد صفحه ورود اطلاعات شوند .

  تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402 : ؛ حال از طریق یکی از سه روش بالا ( جستجو بر اساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه ) یا ( جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره شناسنامه ) و یا ( جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی ) نتایج نهایی آزمون را مشاهده نمایند .
 

اما آن دسته از داوطلبانی که در مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402 شرکت کرده اند پس از مشاهده نتیجه اولیه از طریق سایت سنجش ، باید برای مشاهده کارنامه نهایی به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند و سپس مطابق راهنمای تصویری زیر نتایج خود را مشاهده کنند .

1. انتخاب گزینه (( اعلان نتایج آزمونها ))

2. ورود به (( سامانه یکپارچه مدیریت انتخاب رشته و اعلان نتایج – دوره دکتری تخصصی )) و وارد کردن کد ملی و شناسه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مندرج در کارنامه اولیه دکتری .

3. انتخاب گزینه (( اعلام نتیجه نهایی آزمون )) از منوی سمت راست .

برای اطلاع از اطلاعات مندرج در کارنامه نهایی آزمون دکتری 1401 – 1402 با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید .


پذیرش دانشجو در دوره بدون آزمون مقطع دکتری ، منوط به کسب حداقل 70 امتیاز از فعالیت های آموزشی ، پژوهشی و مصاحبه مطابق جداول ارائه شده در این مقاله می باشد.

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون در دانشگاه آزاد

 تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402  ؛  دانشگاه آزاد در مقطع دکتری به دو صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. این پذیرش فرصت بسیار مناسبی برای دانشجویانی است که موفق به شرکت در آزمون دکتری و کسب حدنصاب نمره در آزمون دکتری نشده اند.

داشتن حـداقل میـانگین نمـرات 18 در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته. برای رشته های علوم انسانی (به استثنای رشته های حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).داشتن حداقل میانگین نمرات 17 برای دیگر رشته ها (از جملـه رشـته هـای حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).
تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402  :  دارا بودن حداقل میانگین 17 جهـت فـارغ التحصـیلان مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه ای یا عمومی. متقاضیان دوره بدون آزمـون می بایست فاقـد دروس معادلسازی شده باشند .متقاضیان براسـاس مقررات آموزشی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته می بایست حداکثر در 6 نیمسال فارغ التحصیل شده و حداقل نمره پایان نامـه آن ها 18.50 باشد.
توجه داشته باشید که رشته فارغ التحصـیلی در مقطـع کارشناسی ارشد می بایست با رشته انتخابی در مقطع دکتری تخصصی متجانس و همنام باشد.
تهیه و ارائه نسخه از فایل مقالات و تولیدات علمـی چـاپ شـده در مجـلات ISI یـا مجلات علمی پژوهشی فارسی زبان و غیر فارسی زبان داخلی یا خارجی یا ISC.

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه ازاد 1401 – 1402

 تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402   :  علامندان به پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد ( استعداد درخشان ) در مقطع دکتری می بایست دارای شرایط خاصی باشند که در ادامه به شرح آن می پردازیم :
1. شرط معدل : برای گروه های آزمایشی مختلف حداقل نمره معدل تعریف شده است . حداقل معدل کلیه متقاضیان دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد در گروه آزمایشی دامپزشکی 17 ، علوم انسانی 18.5 و سایر گروه های آزمایشی 17.5 می باشد .
2. نمره پایان نامه : حداقل نمره پایان نامه داوطلبان ممتاز متقاضی در هر گروه آزمایشی باید 18.5 باشد .
3. همنام بودن رشته فارغ التحصیلی : رشته ای که متقاضی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باید همنام و متجانس با نام رشته انتخابی در مقطع دکتری باشد .
4. دارا بودن مدارک در زمان مصاحبه : داوطلبانی که فرم ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد را تکمیل کردند ، در صورت کسب حدنصاب لازم برای دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ، باید فایل مقالات ، تولیدات علمی و … را در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند .
5. تعداد نیمسال های تحصیلی ارشد : متقاضیان باید حداکثر طی 6 ترم ( بدون احتساب ترم تابستان ) درس خود را در مقطع کارشناسی ارشد به اتمام رسانده باشند .
6. عدم وجود دروس معادل سازی شده : آن دسته از داوطلبانی که دروس معادل سازی شده داشته باشند نمیتوانند از این طریق برای تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اقدام کنند .

شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه ازاد 1401 – 1402

 تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402  :  دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین مراکز آموزشی در ایران می باشد . این دانشگاه هر سال از طریق کنکور و بدون کنکور ( مخصوص افرادی با سوابق تحصیلی ممتاز ) در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می نماید . تحصیل در دانشگاه آزاد با پرداخت شهریه همراه است . شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98 شامل دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد . شهریه ثابت بر اساس نیمسال ورودی هر دانشجو تعیین می شود و تا پایان اتمام دوره تحصیل وی در سنوات مجاز بدون افزایش خواهد بود اما شهریه متغیر بدین گونه محاسبه می شود که قبل از پذیرش دانشجویان مبلغ شهریه متغیر به ازای واحد متغیر نظری و واحد متغیر عملی اعلام می شود و در طول دوره تحصیل دانشجو افزایش می یابد . شهریه یک ترم تحصیلی بر اساس تعداد واحد هایی که هر دانشجو در ترم تحصیلی اخذ کرده به همراه شهریه ثابت محاسبه می شود .

لازم به ذکر است که شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی با شهریه دکتری دانشگاه آزاد با آزمون دکتری ندارد و تنها تفاوت آن دو در شرکت در جلسه آزمون کتبی می باشد . در حال حاضر هیچ اطلاعیه مبنی بر میزان شهریه دکتری بدون آزمون دانشگاه ازاد 1401 – 1402 منتشر نشده است .

هزینه ثبت نام دکتری بدون آزمون ازاد 1401 – 1402

داوطلبان این دوره لازم است در زمان ثبت نام از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند و با پرداخت مبلغ 920000 ریال نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی برای دوره بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) اقدام نمایند.

تذکر 1: متقاضیان شرکت در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) باید رشته ای متجانس و همنام با رشته فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد خود را در مجموعه انتخاب نمایند و در زمان ثبت نام از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند.

تذکر 2: داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون 98 دانشگاه آزاد (ویژه استعدادهای درخشان) لازم است اصل مدرک فارغ التحصیلی و تصویر آن را در زمان دعوت به مصاحبه همراه داشته باشند. همچنین همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی نیز در زمان دعوت به مصاحبه الزامی است.

تذکر 3: با توجه به این که اطلاعات فارغ التحصیلی متقاضیان دکتری بدون آزمون آزاد (ویژه استعدادهای درخشان) شامل: رشته فارغ التحصیلی، معدل و نمره پایان نامه از شرایط اصلی در این دوره است، لذا ارائه اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب، تخلف محسوب گردیده و مطابق قانون با فرد متخلف برخورد خواهد شد.

تذکر 4: داوطلبان پذیرش بدون آزمون(ویژه استعدادهای درخشان) در دوره دکتری تخصصی که مشمول خدمت وظیفه عمومی می باشند بایستی شرایط اشاره شده در مورد مشمولان وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنما «جدول شماره 2» را عیناً دارا باشند.

تذکر 5: فایل تصویر داوطلب میبایست با اسکن از عکس 3×4 یا 6×4 باشد که در سال جاری تهیه شده است، با توجه به این که تصویر فوق به منظور احراز هویت داوطلب در مراحل مصاحبه و ثبت نام مورد استفاده قرار می‌گیرد، لذا تبعات ناشی از مغایرت تصویر به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

تذکر 6: داوطلب لازم است نسخه ای از ریزنمرات دوره کارشناسی ارشد که معدل کل دوره و نمره پایان نامه (یا نتیجه ارزیابی توصیفی) در آن قید شده و به تأیید دانشگاه محل تحصیل رسیده باشد را در قالب یک فایل با فرمت jpg آماده و در زمان ثبت نام مطابق دستورالعمل مندرج در سامانه بارگزاری نماید.مراحل بعد از ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402

داوطلبان پس از انجام ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد می توانند چند روز مانده به برگزاری آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه دکتری دانشگاه ازاد 1401 – 1402 با مراجعه سایت سازمان سنجش نمایند . طبق سال گذشته زمان برگزاری آزمون دکتری 1401 – 1402 احتمالا در نیمه اول اسفند ماه می باشد .

چند روز بعد از برگزاری کنکور دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون دکتری 1401 – 1402 بر بروی وب سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که شرکت کنندگان می توانند با توجه به پاسخنامه ، تعداد سوالاتی که به آن ها پاسخ صحیح داده اند را محاسبه کرده و از نرم افزار تخمین رتبه دکتری استفاده نموده و تراز تقریبی خود را محاسبه کنند .

پس از اعلام نتایج اولیه دکتری که به صورت یکپارچه منتشر می شود ، مسیر دانشگاه آزاد و سازمان سنجش از یکدیگر جدا خواهد شد . داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دکتری و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شده اند ، می توانند به صورت جداگانه در سایت های سنجش به نشانی sanjesh.org و دانشگاه آزاد به آدرس azmon.org فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند .

داوطلبانی که حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری و حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را کسب نموده اند ، به مصاحبه دانشگاه های سراسری و آزاد دعوت خواهند شد . مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و سراسری در زمان های مختلف برگزار شده و نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد و سراسری احتمالا همچون سال گذشته در نیمه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد .

اسم هر داوطلب به عنوان پذیرفته شده نهایی فقط در یک دانشگاه اعلام می شود و پذیرفته شدگان نهایی می بایست در تاریخ هایی که توسط دانشگاه ها اعلام می شود ، برای ثبت نام در محل دانشگاه حضور داشته باشند .


مرحله بعد از اعلام نتایج نهایی دکتری سراسری و دانشگاه ازاد 1401 – 1402

تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402 : بعد از اینکه دانشگاه های سراسری و آزاد نتایج نهایی خود در سال 99 را به صورت جداگانه اعلام کردند ، پذیرفته شدگان نهایی باید به سایت دانشگاه خود مراجعه کرده و اطلاعیه زمان و نحوه ثبت نام را مطالعه نماید .

تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402 : امکان دارد قبل از ثبت نام حضوری در خود دانشگاه ، ثبت نام غیرحضوری ( اینترنتی ) توسط دانشگاه هایی برگزار شود که عدم ثبت نام اینترنتی در سایت دانشگاه به منزله انصراف از تحصیل در آن دانشگاه می باشد . در نتیجه توجه به اطلاعیه های مختلف دانشگاه ها در زمینه ثبت نام ، الزامی می باشد .

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاورگروپ می توانند از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی شما را در انجام تمامی مراحل دکتری 1401 – 1402 یاری دهند . 

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 1401 – 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی