زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پس از برگزاری مرحله دوم آزمون استخدامی از طریق سایت سنجش اعلام می‌شود. داوطلبانی که به مرحله دوم یعنی مصاحبه ورود پیدا می‌کنند، می‌بایست از زمان اعلام نتایج آزمون آموزش و پرورش مطلع شوند. مجموعه مشاور گروپ در این مقاله به زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی می‌پردازد. پس با ما همراه باشید.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

متقاضیان رشته معلمی و دبیری برای ورود به مصاحبه باید به حد نصاب نمره قبولی در مرحله اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش برسند تا بتوانند در مصاحبه شرکت نمایند. یکی از دغدغه‌های اصلی داوطلبان، تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ می‌باشد. شرط و معیار اصلی برای ورود به مرحله دوم آزمون آموزش و پرورش، قبولی متقاضی است. پس از آن داوطلب باید با مطالعه منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای مصاحبه آماده شود.

زمان اعلام نتایج آزمون نهایی آموزش و پرورش

تنها افرادی می‌توانند در آموزش و پرورش استخدام شوند که با علاقه و پشتکار و استمرار شرکت کرده باشند. بنابراین بلافاصله پس از مصاحبه به دنبال زمان اعلام نتایج آزمون آموزش و پرورش می‌گردند. در این بخش از مقاله می‌خواهیم به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بپردازیم.

آموزش و پرورش هر ساله زیر نظر سازمان سنجش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org آزمون استخدامی را به منظور جذب نیروهای انسانی در سراسر کشور برگزار می‌کند. معمولا پس از مرحله دوم؛ یعنی مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، زمان اعلام نتایج توسط سازمان سنجش ابلاغ می‌گردد.

در حال حاضر سازمان سنجش اطلاعیه رسمی در این خصوص منتشر نکرده است. اما بر اساس اطلاعیه‌ای غیر رسمی، زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اواخر مرداد یا اوایل شهریور ماه ابلاغ می‌شود.

ما در این مقاله به موضوع زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش پرداخته‌ایم تا به سوالات شما پاسخی درست و جامع داده باشیم. چنانچه پاسخ سوالات خود را از این مطلب دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ با شماره تماس 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

نحوه مشاهده تاریخ نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آموزش و پرورش تمام امور آزمون استخدامی از ثبت نام و دریافت شماره داوطلبی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گرفته تا زمان اعلام نتایج و نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را به سازمان سنجش سپرده است. بنابراین داوطلبان از ابتدا تا انتهای این فرآیند باید به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org دسترسی داشته باشند. به همین خاطر در این قسمت قصد داریم به نحوه دریافت و مشاهده اعلام نتایج آزمون استخدامی در سازمان سنجش بپردازیم.

نحوه مشاهده تاریخ نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش
وارد سایت سنجش sanjesh.org شوید.
در صفحه اصلی قسمت استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کلیک کنید.
زیر عنوان اطلاعیه آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی، گزینه سیستم کارنامه مرحله دوم آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش(شغل معلمی و دبیری)سال ۱۴٠۲ فشار دهید.
لینک آبی سیستم کارنامه‌ی مرحله دوم آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش(شغل معلمی و دبیری)سال ۱۴٠۲ کلیک کنید.
از بین روش اول و دوم برای ورود به حساب کاربری یکی را انتخاب کنید و سپس گزینه ورود به سیستم را لمس نمایید.

برای ورود به سایت و اطلاع از زمان نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

متقاضیان گرامی می‌توانند پس از ابلاغ زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سایت سنجش مراجعه کنند. داوطلبان اگر بعد از مشاهده اعلام نتایج نهایی، اعتراضی به نتیجه آزمون داشته باشند، می‌توانند از طریق سایت سنجش اعتراض خود را ثبت نمایند. چنانچه تاریخ دقیقی از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی اعلام شد، اطلاعات این مقاله به‌روزرسانی می‌گردد.

اگر سوالی درباره جزییات مطلب تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید.

9099071613

هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش:

✔️آیا تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص شده است؟

هنوز تاریخ دقیقی برای زمان اعلام نتایج آزمون آموزش و پرورش تعیین نشده است اما نتایج به احتمال زیاد در نیمه دوم تیر ماه منتشر می‌شود.

✔️زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در چه سایتی اعلام می‌شود؟

سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی را در اطلاعیه‌ای رسمی ابلاغ می‌کند.

✔️نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش مختص به چه افرادی است؟

داوطلبانی که در مرحله اول آزمون استخدامی قبول شوند به مرحله دوم یعنی مصاحبه صعود می‌کنند. اعلام نتایج نهایی آزمون مختص به این افراد است.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی