تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 چگونه خواهد بود ؟

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 چگونه خواهد بود ؟

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 چگونه خواهد بود ؟ میزان تاثیر معدل و سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 99 برای داوطلبان نظام جدید و قدیم اعلام شد . در ادامه با مشاور گروپ همراه شوید ...


تاثیر معدل در کنکور سراسری 99

توضیحات تاثیر معدل در کنکور سراسری 99

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »  پس از استقرار کامل سیستم آموزشی نظام جدید و تعیین تکلیف نحوه برگزاری کنکور 99 میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 99 برای داوطلبان دارای دیپلم نظام قدیم و دیپلم نظام جدید اعلام شد .

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »     تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 برای هر پنج گروه آزمایشی شامل رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی و هنر و زبان اعمال می شود که در ادامه در مورد نحوه تاثیر معدل در کنکور 99 و میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99 توضیحات کاملی ارائه می شود . همچنین به داوطلبانی که دارای دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم هستند توصیه می شود پست مربوط به نحوه برگزاری کنکور 99 را مطالعه نمایند .تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 /

 

 

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 برای داوطلبان دیپلم نظام جدید

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »    داوطلبانی که در پایه دوازدهم مشغول به تحصیل هستند و یا در پایه دوازدهم مدرک دیپلم خود را دریافت نموده اند ( از سال 98 به بعد ) شامل داوطلبان نظام جدید می باشند . تاثیر معدل برای داوطلبانی که دارای دیپلم نظام جدید می باشند شامل 30 درصد تاثیر قطعی می باشد . بر این اساس دروسی که در پایه دوازدهم به صورت نهایی برگزار می شود شامل 30 درصد تاثیر قطعی معدل می باشد که در نمره کل نهایی داوطلب لحاظ می شود .


مشاور گروپ


تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 برای داوطلبان دیپلم نظام قدیم

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »   داوطلبانی که دیپلم خود را از سال 84 تا 90 دریافت نموده اند شامل 25 درصد تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور سراسری می باشند .

داوطلبانی که دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال 91 تا 97 دریافت کرده اند شامل 25 درصد تاثیر قطعی معدل سال سوم دبیرستان و 5 درصد تاثیر قطعی معدل دوره پیش دانشگاهی می باشند .

تاثیر معدل برای داوطلبان دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »    این دسته از داوطلبان شامل تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 نمی باشند و فقط نمره آزمون این داوطلبان محاسبه می گردد . در صورتی که این دسته از داوطلبان تمایل به تاثیر معدل در کنکور سراسری داشته باشند لازم است در امتحانات نهایی گروه آزمایشی مربوطه شرکت نمایند .

تاثیر معدل برای داوطلبان شرکت کننده با دیپلم متفاوت

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »   در صورتی که داوطلبانی که قصد شرکت در گروه آزمایشی که با دیپلم آنها متفاوت است را داشته باشند ( به طور مثال داوطلب دارای دیپلم ریاضی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارد ) تاثیر معدل برای این داوطلبان متفاوت می باشد بدین صورت که میزان تاثیر دروس موثر داوطلب بر اساس دروس موجود محاسبه میشود و در رابطه ی محاسبه نمره کل به جای میزان درصد اعلام شده جایگزین میگردد

تاثیر معدل در کنکور 99 شامل چه داوطلبانی نمیشود

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »   داوطلبانی که دیپلم خود را قبل از سال 84 دریافت کرده اند شامل تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 نمی باشند و برای این دسته از داوطلبان نمره کنکور سراسری محاسبه می گردد . همانگونه در بخش قبل نیز توضیح داده شد داوطلبان دارای دیپلم رشته های فنی و کاردانش نیز شامل تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 نمیباشند مگر در صورتی که در امتحانات نهایی گروه آزمایشی مربوطه شرکت کنند .تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 / 


9099071613


کنکور 99 به چه صورت خواهد شد و تاثیر معدل چگونه خواهد بود؟

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »    در کنکور 98 دو سری سوال برای نظام قدیم و جدید با تاثیر معدل 30 درصد فعلا قطعی شده است ولی کامل تصویب نشده است و اینکه ایا در کنکور 99 نیز همین طوری خواهد بود و تاثیر معدل در کنکور 99 احتمالا بیشتر شود و دانش اموزان نظام جدید باید اهمیت بیشتری به معدل دهند تا تاثیری که اعمال می شود را به صورت کامل بگیرند.

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »   در سایت رسمی تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 به زودی اعلام می شود، بیشتر برای دانش آموزانی که دانش آموز نظام جدید هستند و شروع به برنامه ریزی برای شرکت در کنکور کرده اند باید توجه کنند که معدل نیز مهم می باشد و می تواند تاثیر زیادی را در رتبه و نتیجه داشته باشد. توجه کنید که تاثیر معدل در کارنامه اولیه کنکور سراسری و هم چنین در رتبه ی داوطلب تاثیر دارد و در انتخاب رشته کنکور سراسری تاثیری ندارد.تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 / 


مشاور گروپکنکور 99 چگونه برگزار می شود؟

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »   کنکور طی سال های اخیر فقط یک نوع سوال هایی که در کتاب های درسی نظام قدیم بوده مورد سنجش قرار گرفته بود و با تحول در نظام آموزشی کشور و تبدیل مقطع پیش دانشگاهی به سال دوازدهم شرایط را برای داوطلبان نظام قدیم تغییر داد و شیوه ی سازمان سنجش برای دو گروه از داوطبان نظام قدیم و نظام جدید متفاوت از سال های گذشته می باشد و تا زمان کنکور 99 دو تیپ سوال برای داوطلبان هردو گروه برگزار می شود چون دانش آموزان پشت کنکوری هر سال درصد بالایی از داوطلبان کنکور را به خود اختصاص داده اند تا قبل از کنکور ۹۹ به صورت نظام قدیم و نظام جدید خواهد بود و کنکور ۹۹ چگونه برگزار می شود؟

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »    برای آن دسته از پشت کنکور یهایی که سال ۹۹ کنکور می دهند فقط یه تیپ سوال برگزار می شود و به علت اینکه آمار داوطلبان نظام قدیم کمتر از نظام جدید خواهد بود و کنکور۹۹ و سال های بعد به طور مشترک برگزار خواهد شد و از این طریق تاثیر معدل نظام جدید نیز مشترک هر دو نظام قدیم و نظام جدید خواهد بود.

البته احتمال اینکه دو کنکور باشد وجود دارد!!!!!

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »    اما کنکور 99 برای آن دسته از دانش آموزان نظام جدیدی که برای اولین بار کنکور می دهند هیچ تفاوتی با کنکور های سال های قبل ندارد و منابع اصلی کتاب های جدید و دوره آموزش متوسطه خواهد بود و دقیقا کنکور به صورت آزمون جامع و کامل که در چندین سال مورد سنجش قرار گرفته و دقیقا همه رشته های نظری را شامل می شود و منابعی که از کنکور های نظام قدیم تا به امروز مورد توجه طراحان کنکوری بوده تفاوت زیادی خواهد کرد، تیپ سوالات کنکور 99 چگونه خواه بود؟ در این صورت آزمون کنکور 99 به طوری که دوره جدید آموزشی کشور مختص بوده و کاملا تیپ سوالات جدید خواهد بود.تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 /

موضوع کنکور 99 به چه صورت خواهد شد را توضیح دادیم ولی خب باز هم احتمال تغییر هست.


مشاور گروپ


معدل بالای چند در کنکور تاثیر دارد؟

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »   برای پاسخ به این موضوع باید بگوییم که میزان تاثیری که معدل دارد یعنی ۲۰ درصد برای تمامی معدل ها یک نسبت خاص خود را دارد. معدل ۲۰ بیشترین تاثیر را داشته و معدل صفر نیز به تبع کمترین نمره را در مورد معدل دریافت می کند. هر کدام از معدل ها سهمی از نمره تاثیر گذار برای کنکور را دریافت می کنند و اساسا این سوال که چه معدلی در کنکور تاثیر دارد اشتباه هست چون فرد بر اساس معدلش ضریب آن را دریافت می کند.


مشاور گروپ

تاثیر مثبت معدل در کنکور ۹۹ یعنی چه؟

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »    تاثیر مثبت معدل در کنکور ۹۹ یعنی معدل دانش اموز و داوطلب بر نتیجه کنکور وی تاثیر مثبت خواهد گذاشت. این بدان معنی است که معدل دیپلم و یا پیش دانشگاهی در قبولی دانش آموز ۱۰ درصد تاثیر مثبت دارد و این میزان تاثیر تنها به سود دانش اموز است نه به ضرر وی.

 تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »    اگر بخواهیم خیلی به صورت ساده توضیح دهیم اگر تراز دانش آموزی در درس شیمی از تراز نمره وی در آن درس در امتحان نهایی بیشتر شود بدین معناست که معدل وی نمی تواند تاثیر مثبتی بر درصد آن در آزمون داشته باشد از همین رو این تاثیر در نظرگرفته نمی شود و اگر برعکس درصد دانش اموز از میانگین تراز نمره وی در امتحانات نهایی کمتر شد و مدل توانست تاثیر مثبتی بگذارد ، این تاثیر مثبت که به نفع دانش آموز است در نظر گرفته خواهد شد.
تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 »   اگر می خواهید در کنکور سراسری نتیجه مطلوبی را کسب کنید باید از منابع موثقی برای جمع آوری دانش خود در زمینه کنکور تامین کنید.مشاور گروپ با سابقه طولانی یکی از معتبرترین رسانه های کنکور برای دانش آموزان است. ما معتقدیم که انتقادات و پیشنهادات شما می تواند ما را در تولید محتوای جامع و کامل کمک کند.  4.3/5 - (10 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تاثیر معدل در کنکور سراسری 99 چگونه خواهد بود ؟

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. مهدی

  تاثیر معدل واقعا ظلمه ما که نمی دونستیم معدلو این جوری می خوان تاثیر بدن به ما اطلاع رسانی نشد

  پاسخ
 2. مبین

  سلام
  من امسال کنکور ۹۸ شرکت کردم ولی نتیجه خوبی نمیگیرم معدل من هم چون تاثیر مثبت داشت بهش اهمیتی ندادم درس نخوندم و شده ۱۵
  الان من باید چکار کنم؟ این تاثیر قطعی معدل ثابت میمونه یا نه؟ برای کنکور ۹۸ هم اول قطعی بود بعد مثبت شد الان تکلیف ما چیه؟ بخدا من که گیج شدم
  امکان داره با اعتراضات این تاثیر لغو بشه؟

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   دوست عزیز توصیه میکنم به جای پرداختن به حواشی کنکور 99 ، از همین امروز استارت مطالعه رو بصورت حرفه ای بزنید و تمام تمرکزتونو بذارید برای کسب نتایج بهتر در کنکور 99. پیروز باشید …

   پاسخ
 3. تارا

  سلام من نظام قدیم هستم و سال 95 کنکور دادم و دوباره میخوام توی کنکور 99 شرکت کنم …من اجازه ندارم کنکور نظام جدید رو بدم؟؟ینی حق انتخاب ندارم؟یا مشخص نیست؟

  پاسخ
 4. سعید

  نه حتما باید در ۹۹ نظام قدیم کنکور بدی

  پاسخ
 5. ad..

  کاش کلا شرط معدل میشد ما این همه سال درس نمیخونیم ک تازه الان بخایم دوباره کنکور بدیم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی