بازیابی رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان

بازیابی رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان

جهت مشاوره در زمینه بازیابی رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله آموزشی به بررسی موضوع بازیابی رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان و نحوه بازیابی رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir پرداخته ایم. نشانی اینترنتی سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir می باشد. راهنمای ارائه شده در این مقاله قطعا برایتان مفید خواهد بود. با مشاور گروپ، همراه باشید.

به گفته سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش جزئیات و نحوه بارگذاری در «سامانه رتبه بندی» را تشریح کرد.

سجاد سیاح اظهار کرد: سایت را باز می کنیم، اما درباره ساعت آغاز به کار سامانه باید گفت که ما از شب گذشته آماده بودیم و هر زمان وزیر آموزش و پرورش دستور رسمی صادر کند، سامانه را در دسترس قرار می‌دهیم.

سیاح افزود: آدرس سامانه rtb.medu.ir است و آدرسی که پیش از این اعلام شده بود آی پی تستی سامانه بود که برای برخی استان‌ها در دسترس قرار گرفته بود.

کارشناسان مشاور گروپ، آماده اند تا به تمامی سوالات شما در خصوص رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان و فرهنگیان rtb.medu.ir ، پاسخ دهند. کافی است با شماره 90999071613 تماس بگیرید.

رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان

همکاران می‌توانند با نام کاربری و رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان که در سامانه پروفایل داشتند وارد شوند. اگر کلمه عبور سامانه رتبه بندی معلمان را فراموش کرده باشند، دو قابلیت برای بازیابی رمز عبور سامانه رتبه بندی پیش‌بینی شده است.

سیاح افزود: فرم‌ها و موارد دیگر در سامانه رتبه بندی فرهنگیان طرح ریزی شده و سعی کردیم محیط کاربری ساده‌ای داشته باشد. به زودی فیلم آموزشی سامانه رتبه بندی فرهنگیان برای راهنمایی بیشتر بارگذاری و منتشر می‌شود.

نحوه بازیابی رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش همچنین اعلام کرد که به منظور حفظ عدالت در ورود اطلاعات و جلوگیری از افزایش بیش از حد بار رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان، اینگونه برنامه‌ریزی کرده‌ایم که هر رقم کدملی از سمت راست (اولین رقم سمت راست کد ملی) ۲.۵ روز کاری برای ثبت‌نام فرصت داشته باشد.

امروز از صفر شروع می‌شود تا به کد ۹ برسیم. جدول زمان بندی ورود اطلاعات در سامانه رتبه بندی نیز مشخص شده‌ است. با این حال پس از اتمام این زمان نیز فرصت دوباره‌ای به همکارانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، داده می‌شود و جای نگرانی نیست.

سجاد سیاح تاکید کرد: جامعه هدف ما بیش از ۸۰۰ هزار نفر است که این اقدام به منظور کنترل بار ورود به سامانه انجام و طی ۹ روز ثبت‌نام‌ها انجام می‌شود. تست‌های فنی نشان می‌دهد که نباید مشکل خاصی در این زمینه داشته باشیم. سرورها و پهنای باند ویژه اختصاص داده شده و اقدامات زیرساختی و سخت‌افزاری انجام شده و مسئله خاصی وجود نداشته است. با این حال همکاران ما رصد لحظه‌ای خواهند داشت.

سامانه پاسخگویی مشکلات رتبه بندی معلمان

معلمان سراسر کشور می توانند برای استفاده از خدمات راهنمایی تلفنی برای دریافت رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور از ساعت 8 صبح تا 12 شب امکانپذیر است

کدام بخش وزارتخانه پاسخگوی مشکلات سامانه است؟

سیاح در پاسخ به اینکه در صورت بروز مشکل، کدام بخش وزارتخانه پاسخگو است و فرهنگیان باید با چه شماره‌ای تماس بگیرند؟ گفت: تمام مناطق آموزش و پرورش موظف شده‌اند میزکار رتبه بندی داشته باشند. امروز اطلاعیه‌ای از سوی امور اداری یا مرکز سنجش منتشر و شماره تماس و نحوه پشتیبانی در سامانه پاسخگویی مشکلات رتبه بندی معلمان قید خواهد شد تا همکاران بتوانند پیگیری کنند.

لازم به ذکر است صادق ستاری فرد سخنگوی وزارت آموزش و پرورش نیز در این باره گفته، معلمان بر اساس برنامه زمان بندی شده و مبتنی بر شماره ملی خود می‌توانند مدارک و مستندات خود را در این سامانه بارگذاری کنند تا بر اساس آن، نظام رتبه بندی و شایستگی و صلاحیت آنها مورد بررسی قرار گیرد و در بازه زمانی یک ماهه اقدامات لازم انجام شود.

به گفته وی و بر اساس هماهنگی وزارتخانه با سازمان برنامه و بودجه، تلاش بر این است که بخشی از مطالبات فرهنگیان درخصوص موضوع رتبه بندی شهریور ماه به صورت علی‌الحساب در اختیار فرهنگیان قرار داده شود تا از ماه‌های آینده و با صدور احکام بتوان نسبت به اجرای تمام و کمال نظام رتبه بندی اقدام کرد.

دریافت رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان با کد ملی

دریافت رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان با کد ملی از طریق نام کاربری و رمز عبوری که در سامانه پروفایل داشتند امکان پذیر است. در صورت فراموشی رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان امکان بازیابی رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان تیز وجود دارد.

  • به منظور حفظ عدالت در ورود اطلاعات و جلوگیری از افزایش بیش از حد بار سامانه، اینگونه برنامه ریزی کرده‌ایم که هر رقم کدملی از سمت راست (اولین رقم سمت راست کد ملی) ۲.۵ روز کاری برای ثبت نام فرصت داشته باشد و امروز از صفر شروع می‌شود تا به کد ۹ برسیم.
  • جدول زمانبندی مشخص شده‌ است. با این حال پس از اتمام این زمان نیز فرصت دوباره ای به همه همکاران که موفق به ثبت نام نشده‌اند داده می‌شود و جای استرس و نگرانی نیست.

تغییر رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان

همکاران گرامی اگه تغییر رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان انجام نشد، از سامانه پروفایل تغییر بدید انجام میشه ،
گاهی اوقات سامانه رتبه بندی برای تغییر رمز اذیت می‌کنه.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه بازیابی رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.