بازگشایی مدارس از شهریور 99 قطعی شد ! جزئیات بیشتر

بازگشایی مدارس از شهریور 99

جهت مشاوره در زمینه بازگشایی مدارس از شهریور 99 قطعی شد ! جزئیات بیشتر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بازگشایی مدارس از شهریور 99 قطعی شد ! جزئیات بیشتر  : دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش از بررسی محتوا و مدل ارزشیابی پایان سال دانش‌آموزان در این شورا خبر داد و گفت: یکی از سناریوهای در حال بررسی،‌ بازگشایی مدارس از نیمه شهریور است.

بازگشایی مدارس از شهریور 99


بازگشایی مدارس از شهریور 99  ؛ دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش از بررسی محتوا و مدل ارزشیابی پایان سال دانش‌آموزان در این شورا خبر داد و گفت: یکی از سناریوهای در حال بررسی،‌ بازگشایی مدارس از نیمه شهریور است.


لغو امتحانات پایه دوازدهم سال 99 + تاریخ بعدی برگزاری امتحانات پایه دوازدهم سال 99

به گزارش مشاورگروپ و به نقل از فارس : مهدی نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش درباره نگرانی خانواده‌ها و دانش‌آموزان درباره نحوه برگزاری امتحانات آخر سال، اظهار کرد: موضوع امتحانات دانش‌آموزان در شورای عالی آموزش و پرورش در دست بررسی است تا محتوا و مدل ارزشیابی آن مشخص شود.
وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا در یک فضای آرام و با نشاط، هم سال تحصیلی را به پایان برسانیم و هم امتحانات را برگزار کنیم.

نوید ادهم اضافه کرد: یکی از سناریوهای در دست بررسی ما این است که در صورتی که کرونا تمام شود و ستاد ملی مقابله با کرونا اجازه دهد، سال تحصیلی جدید از نیمه شهریور آغاز شود.

تغییر بارم‌بندی و حجم امتحانات تمامی پایه ها خرداد 99


بازگشایی مدارس از شهریور 99  ؛ وی افزود: در ابتدای هر سال معلمان، دو هفته اول را به مرور دروس سال گذشته می‌گذرانند و به علاوه دو هفته نیمه دوم شهریور، فرصت خوبی است تا دروس سال گذشته مرور شود و معلمان اطمینان حاصل کنند که دانش‌آموزان محتوای لازم برای ورود به سال تحصیلی جدید را بلد هستند.
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش اظهار کرد: موارد مهم هر پایه و مطالبی که محتوای سال بعد به آن وابسته است، در دست بررسی است تا به معلمان ارائه شود.تعدادی از مخاطبان این خبرگزاری با ثبت سوژه‌ها‌یی با عناوین «سوالات و برگزاری امتحانات نهایی مدارس با نظارت گروه منتخب معلمین انجام شود»، «درخواست والدین برای برگزاری دوباره سال تحصیلی»، «نگرانی دانش‌آموزان از وضعیت برگزاری امتحانات نهایی»، «تغییر زمان امتحانات نهایی و کنکور سراسری»، «بارم‌بندی و حجم امتحانات دانش‌آموزان تغییر کند»، «درخواست لغو امتحانات نهایی و محسوب شدن نمرات ترم اول»، «مطالبه تشکل‌های دانش‌آموزی در برگزاری امتحانات»، «درخواست لغو امتحانات نهایی پایه دوازدهم» و «درخواست به تعویق افتادن امتحانات خرداد» خواستار پیگیری هستند.امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه بازگشایی مدارس از شهریور 99 قطعی شد ! جزئیات بیشتر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. صلوات

    سلام من یازدهمم رشته تجربی نه شاد شرکت کردم نه امتحانارا وخودم دارم میخونم وآماده میشم برای امتجانات کتبی یا شهریور بااین سناریو که خب اونم کنسل میشه تکلیف ما چیه

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی