تامین اجتماعی من my.tamin

تامین اجتماعی من my.tamin اپلیکیشن مای تامین | اندروید - ios

جهت مشاوره در زمینه تامین اجتماعی من my.tamin

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همانگونه که می دانید جمعیت قابل توجهی از مردم، تحت پوشش سازمات تامین اجتماعی هستند و از خدمات ارائه شده توسط این سازمان استفاده می کنند، سازمان تامین اجتماعی به جهت ایجاد رفاه و سهولت در ارائه و دریافت خدمات از فضای الکترونیکی و دنیای اینترنتی کمک گرفته است. این سازمان با راه اندازی اپلیکیشن تامین اجتماعی من my.tamin یا سامانه های متعدد مربوط به این سازمان انجام امورات مربوطه را  آسان تر کرده است.

حال ما در این مقاله قصد داریم به معرفی اپلیکیشن تامین اجتماعی من بپردازیم، جهت آشنایی با برنامه تامین اجتماعی من و نحوه کارکرد و دانلود برنامه تامین اجتماعی من نسخه اندروید و دانلود اپلیکیشن سوابق تامین اجتماعی برای آیفون تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

اپلیکیشن تامین اجتماعی من

همانگونه که بیان کردیم سازمان تامین اجتماعی به جهت سهولت در ارائه خدمات اقدام به راه اندازی سامانه های مختلفی از جمله سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی یا سامانه ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی کرده است. همچنین با توجه به دسترسی آسان و استفاده قابل توجه مردم  از گوشی تلفن همراه این سازمان، اپلیکیشن تامین اجتماعی من my.tamin  را نیز راه اندازی و روانه بازار کرده است. کاربران جهت دریافت خدمات مرتبط به سازمان تامین اجتماعی مثل مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی خود می توانند اپلیکیشن تامین اجتماعی من را دانلود و در گوشی خود نصب کنند.

توجه نمایید پس از  دانلود اپلیکیشن تامین اجتماعی من و نصب این برنامه در گوشی تلفن همراه خود، جهت ورود باید در سامانه تامین اجتماعی ثبت نام کنید. در صورتی که قبلا در سامانه تامین اجتماعی ثبت نام نموده اید شما دارای حساب کاربری در اپلیکیشن تامین اجتماعی من هستید و می توانید پس از نصب این اپلیکیشن جهت ورود به حساب کاربری خود اقدام نمایید .

ورود برنامه تامین اجتماعی من my.tamin

 

اپلیکیشن تامین اجتماعی من دارای سه بخش کارفرمایان، بیمه شدگان، مستمری بگیران است از اینرو کاربران می توانند جهت دریافت خدمات مد نظرشان با ورود به هر یک از سه بخش نام برده، اقدام نمایند. از جمله خدمات تامین احتماعی که از طریق اپلیکیشن تامین اجتماعی من می توان دریافت کرد مشاهده سوابق بیمه و امکان اعتراض به سوابق بیمه ناموجود، دریافت فرم های مربوطه، مشاهده عنواین شغلی خود و چگونگی محاسبه مبلغ مستمری بازنشستگان و مشاهده حکم و فیش حقوقی را می توان نام برد، همچنین در صورتی که کارفرما هستید با مراجعه به بخش کارفرما در اپلیکیشن تامین اجتماعی من می توانید لیست کارگاه‌های خود از طریق این برنامه مشاهده کنید.

کارفرمایان، بیمه شدگان، مستمری بگیران فرم های مربوطه سازمان تامین اجتماعی مای تامین

 

دانلود برنامه تامین اجتماعی من

دراین قسمت از مقاله قصد داریم نحوه دانلود برنامه تامین اجتماعی من را برایتان بازگو کنم.

همانگونه که گفتیم برنامه تامین اجتماعی من خدمات مختلفی را ارائه به کاربران ارئه می دهد در این قسمت قصد داریم چند مورد از خدمات ارائه شده در برنامه تامین اجتماعی را معرفی کرده و سپس نحوه دانلود برنامه تامین اجتماعی من را برایتان شرح دهیم.

 معرفی خدمات ارائه شده در برنامه تامین اجتماعی من
استعلام سوابق بیمه،مشخصات و نوع بیمه
ارائه فیش حقوقی مستمری بگیران
فرم های سازمانی مربوطه
پرسش و پاسخ های متداول کاربران
اخبار اخیر سازمان تامین اجتماعی

 

حال می خواهیم در این قسمت دانلود برنامه تامین اجتماعی من بپردازیم. شما می توانید برای دانلود برنامه تامین اجتماعی من در نسخه اندروید روی لینک زیر کلیک کنید و پس دانلود برنامه تامین اجتماعی من آن را روی گوشی تلفن همراه خود نصب نمایید.

خدمات اپلیکیشن تامین اجتماعی من

همانگونه  که گفتیم  برنامه مای تامین یا تامین احتماعی من دارای سه بخش کارفرمایان، بیمه شدگان، مستمری بگیران است از اینرو کاربران می توانند جهت دریافت خدمات مد نظرشان با ورود به هر یک از سه بخش نام برده، اقدام نمایند. اپلیکیشن تامین اجتماعی ارائه کننده خدمات متعددی برای تحت پوششان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی من است، در این قسمت از مقاله قصد داریم به معرفی و نحوه بهرمندی از خدمات اپلیکیشن تامین اجتماعی من را برایتان توضیح دهیم.

مشاهده کلیه سوابق بیمه تامین اجتماعی من

جهت مشاهده کلیه سوابق بیمه تامین اجتماعی من ابتدا باید وارد برنامه تامین اجتماعی من شوید و همچنین گفتیم جهت ورود به برنامه تامین اجتماعی من باید در سامانه تامین اجتماعی ثبت نام کرده باشید. پس از ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی و ورود به حساب کاربری خود در این برنامه می توانید با مراجعه به قسمت صفحه اصلی برنامه تامین اجتماعی من در  بخش خانه، وارد گزینه مشاهده سوابق شوید و در این قسمت سوابق بیمه تامین اجتماعی خود را مشاهده کنید.

مشاهده کلیه سوابق بیمه برنامه تامین اجتماعی من

پس از کلیک روی گزینه کلیه سوابق همانند تصویر زیر تمامی سوابق بیمه تامین اجتماعی خود را به تفکیک سال مشاهده می توانید مشاهده کنید.

کلیه سوابق بیمه مای تامین

 

اعتراض به سوابق بیمه تامین اجتماعی من

همانگونه که بیان کردیم پس از ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی می توانید جهت ورود به حساب کاربری اپلیکیشن تامین اجتماعی من اقدام نمایید. و پس از ورود به پنل شخصیی اپلیکیشن تامین اجتماعی من، جهت اعتراض به سوابق بیمه تامین اجتماعی من می توانید با مراجعه به بخش خانه در اپلیکیشن تامین اجتماعی من  مطابق راهنمای تضویری زیر روی اعتراض به سوابق ناموجود یا کلیک کنید در آن قسمت اعتراض خود را ثبت نمایید.

 

اعتراض به سوابق بیمه تامین اجتماعی من

اعلام سابقه بیمه برنامه تامین اجتماعی من

در صورتی که قصد دارید  سابقه  بیمه تامین احتماعی خود را تا کنون مشاهده کنید به این قسمت از مقاله توجه نمایید. پس از ورود به حساب کاربری در اپلیکیشن مای تامین (my.tamin) جهت مشاهده سابقه بیمه  خود تا کنون مطابق راهنمای تصویری زیر وارد بخش خانه شوید و در این قسمت با کلیک  روی گزینه اعلام سابقه می توانید سابقه بیمه خود را مشاهده نمایید.

اعلام سابقه بیمه برنامه تامین اجتماعی من

مشاهده مبلغ مستمری بازنشستگی

همانطور که مشاهده می کنید اپلیکیشن مای تامین یا برنامه تامین اجتماعی من خدمات متعددی را به تحت پوششان تامین اجتماعی ارائه می کند، یکی دیگر  از این خدمات نحوه محاسبه مبلغ مستمری بازنشستگی است. جهت مشاهده مبلغ مستمری بازنشستگی پس از ورود به حساب کاربری تامین اجتماعی من روی گزینه نحوه محاسبه مبلغ مستمری بازنشستگی کلیک کرده و مطابق تصویر زیر مبلغ مستمری خود  را استعلام بگیرید.

نحوه محاسبه مبلغ مستمری بازنشستگی

در این مقاله به معرفی و نحوه دریافت خدمات اپلیکیشن تامین اجتماعی من پرداختیم همچنین چگونگی مشاهده استعلام سوابق بیمه در اپلیکیشن my.tamin را به شما توضیح دادیم. امیدواریم این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد در صورتیکه سوالی دارید که پاسخ خود را در مقاله نیافته اید، یا شرایط ویژه ای دارید، جهت دریافت راهنمایی می توانید از طریق تلفن ثابت با مشاوران و کارشناسان مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس بگیرید.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

سوالات متداول اپلیکیشن my.tamin

ورود به حساب کاربری اپلیکیشن تامین اجتماعی من چگونه است؟

پس از دانلود و نصب برنامه تامین اجتماعی من جهت ورود ابتدا باید در سامانه تامین اجتماعی ثبت نام کنید، سپس می توانید با وارد کردن اطلاعات لازم وارد حساب کاربری تامین اجتماعی من شوید.

خدمات ارائه شده در برنامه تامین اجتماعی من چیست؟

اپلیکیشن my.tamin تامین اجتماعی من خدمات مختلفی از جمله مشاهده سوابق بیمه، امکان ثبت اعتراض به سوابق بیمه اعلام شده، نحوه محاسبه مبلغ مستمری بازنشستگی و وجود دارد جهت آشنایی از چگونگی دریافت خدمات به متن مقاله مراجعه نمایید؟

مزایای اپلیکیشن تامین اجتماعی من چیست؟

شما جهت دریافت تمام خدمات ارائه شده در اپلیکیشن تامین اجتماعی من می توانید به سامانه تامین اجتماعی نیز مراجعه کنید. مزیت این اپلیکیشن در دسترس بودن آن و کاربری آسان آن می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تامین اجتماعی من my.tamin

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی