7 دیدگاه

 1. الهام شفیعی نیا

  سلام منم انشایی نوشتم میتونم بفرستم که شما در سایت ثبت کنید

  پاسخ
  1. مشاور گروپ

   سلام، بله هیچ مشکلی نداره، از طریق کامنت همین صفحه و یا بارگذاری فایل صفحه همکاری با ما می توانید انشاء خود را به دست ما برسانید و با نام خودتان در مقاله قرار داده می شود.

   پاسخ
 2. Ali.es

  سلام خیلی ممنونم از انشا های خوبتون خیلی خوب بودن

  پاسخ
 3. کیان

  خوبه تقلب میکنیم واسه انشا?

  پاسخ
 4. تارا

  سلام مرسی عالی بودن

  پاسخ
 5. Asal

  انشا درباره ساعت

  آیا تابحال با دقت به ثانیه های ساعت دقت کرده اید که با نظم در حال حرکت هستند؟ خداوند هم این جهان هستی را با نظم افرید و ثانیه های زندگی همینطور میگذرند.

  این دنیا همچون گذر ابرها به سرعت می گذرند. باید در این دنیا طوری زندگی کرد که فرصت ها را غنیمت شمرد و از لحظه لحظه زندگی خود نهایت استفاده را برد و در زندگی موفق شد. ساعت ها هم به ما این را برای ما نشان می دهد که تک تک ثانیه هایی که می گذرند از عمرت کاهش می یابد. بنابراین می توان گفت ساعت ها نشانگر این است که زمان زود می گذرد و تو نمی توانی زمان را به عقب برگردانی!
  گاهی اوقات شما از انجام دادن کاری تنبلی می کنی و ان را به زمان دیگری موکول می کنی اما وقتی در ان روز اتفاقات دیگری رخ دهد و تو نتوانی ان کاری که باید انجام می دادی اما انجام ندادی پشیمان می شوی و می گویی ای کاش زمان به عقب بر می گشت! افراد زیادی هستند که کارهایشان را به همین صورت انجام نمی دهند. پس باید برنامه ریزی داشت. ثانیه های ساعت همانطور که با سرعت می گذرند و تو نمیفهمی که چه طور گذشتند، مانند ثانیه های سرعت کارهای خود را با لذت انجام دهید طوری که متوجه نشوید چه چطور کارها به این سرعت تمام شد.
  در زمان های قدیم ساعتی وجود نداشت و انسان ها با استفاده از طلوع و غروب خورشید زمان را متوجه می شدند‌. پس میتوان به این پی برد که از زمان های قدیم تاکنون دنیا چقدر عوض شده است. انسان ها چقدر پیشرفت کردند. امروزه انواعی از ساعت ها از جمله ساعت های مچی، دیواری، ایستاده دیجیتالی و .. با انواع مختلف را می توانیم در بازارها و فروشگاه ها دید.
  زمان به سرعت می گذرد. ثانیه ها، دقیقه ها، ساعت ها که می گذرند نهایت استفاده را کنید. دست بجنبانید و برنامه ریزی کنید تا بتوانید انسان موفقی برای خودتان باشید.

  پاسخ
  1. Alireza

   انشا شما بر روی سایت قرار گرفت.

   پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام مدارس شاهد 1400