افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و قبولی تربیت معلم کنکور 99 تایید شد

افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و قبولی تربیت معلم کنکور 99  ؛ 

جهت مشاوره در زمینه افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و قبولی تربیت معلم کنکور 99 تایید شد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و قبولی تربیت معلم کنکور 99 تایید شد  : تغییر و افزایش سقف سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان ویژه ی کنکوری های 99 به بعد اعلام شد ...

افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و قبولی تربیت معلم کنکور 99  ؛ 

افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و قبولی تربیت معلم کنکور 99  ؛ در این مورد محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش گفت که موضوع افزایش سقف سنی در حال بررسی و جمع‌بندی است اما نظرات کارشناسی که در شرایط فعلی وجود دارد این است که در همه سال‌ها سن ۲۲ سال را برای ورود به این حرفه داشتیم و فقط یکی دو سال این سقف افزایش پیدا کرده بود.

به گزارش مشاورگروپ :  هر از چندگاهی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان با راه اندازی پویش هایی نسبت به پایین بودن شرط سنی ورود به این دانشگاه اعتراض خود را اعلام میکنند؛ پویش هایی مختلفی مانند «چرا باید شرط سنی دانشگاه فرهنگیان 22 سال باشد در حالی که بسیار ناعادلانه است»، «تغییر شرایط سنی جذب دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان از ۲۲ به ۲۵ سال» و «شرایط سنی و نحوه پذیرش دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم کنکور 99» از جمله انها بوده که با امضای چند هزار نفری داوطلبان برای تغییر در شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان شکل گرفته که تا کنون بی نتیجه بوده است.افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و قبولی تربیت معلم کنکور 99   

افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و قبولی تربیت معلم کنکور 99  ؛  سقف سنی ۲۲ سال تمام، حداقل معدل کل ۱۴، نمره علمی بالای ۶ هزار و ۵۰۰ از جمله ضوابط اختصاصی در نظر گرفته شده برای دانشجومعلم شدن و در نهایت معلم شدن محسوب می‌شود، اما ماجرا از آنجایی شروع می‌شود که در پیام ضوابط اختصاصی سقف سنی در سال ۹۱، ۲۴ سال بود، اما در سال ۹۲ با تغییر نظر شورای عالی آموزش و پرورش این عدد به ۲۲ سال تقلیل یافت.

اعتراض به این موضوع از سوی علاقه‌مندان ورود به حرفه معلمی بار‌ها مطرح شد و مسئولان امر از پیگیری موضوع خبر دادند، اواخر ماه گذشته هم مسئولان دانشگاه فرهنگیان از سه ساله شدن طول تحصیل در این دانشگاه خبر دادند که البته باید با هماهنگی وزارت علوم به اجرا برسد. همین موضوع کورسوی امیدی شد تا مشتاقان ورود به حرفه معلمی از این حیث که یک سال از سن ورود به معلمی کاسته می‌شود، نسبت به حل شدن مشکلشان امیدوار باشند.

افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و قبولی تربیت معلم کنکور 99  ؛ در این مورد محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در گفتگویی با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت که موضوع افزایش سقف سنی در حال بررسی و جمع‌بندی است اما نظرات کارشناسی که در شرایط فعلی وجود دارد این است که در همه سال‌ها سن ۲۲ سال را برای ورود به این حرفه داشتیم و فقط یکی دو سال این سقف افزایش پیدا کرده بود.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه سن ۲۲ سال برای ورود به این حرفه مطلوب است، اظهار کرد: با توجه به این شرایط، فعلاً همان سقف سنی را برای پذیرش دانشجومعلمان در نظر می‌گیریم.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه افزایش سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و قبولی تربیت معلم کنکور 99 تایید شد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. الهام

  سلام و وقت بخیر
  خانمی هستم۲۹ساله با مدرک کارشناسی مدیریت
  سوال بنده این هستش که ایا میشه برای ارشد تربیت معلم بخونم در مقطع ابتدایی و استخدام اموزش پرورش بشم؟

  پاسخ
 2. ندا

  سلام ،ببخشید اگر با افزایش سن‌موافقت بشه ،نمیدونید که داشتن مدرک از دانشگاه دولتی مشکل ساز است یا نه؟و اینکه اگر کسی دانشجو باشه باید انصراف بده همین امسال؟

  پاسخ
 3. مجید

  سلام وقتی افزايش سن رو مصوب کردند خیلی ها هزینه کردن و وقت گذاشتن اگر قرار بود یکساله باشه باید قبلش اعلام میکردن نه اینکه داوطلب 8 ماه خونده و یکدفعه حرف خودشون رو عوض کردن
  لطفاً پیگیر باشید
  ممنون از زحماتی که می کشید

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.