راهنمای مشاهده نتایج پایه دهم مدارس شاهد

مدارس شاهد پایه دهم

جهت مشاوره در زمینه راهنمای مشاهده نتایج پایه دهم مدارس شاهد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای مشاهده اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ (نتایج متوسطه دوم مدارس شاهد) در این مقاله ارائه داده شده است. چند روز پس از پیش ثبت نام مدارس شاهد ، نتایج از طریق سایت سجا منتشر می شود. دانش آموزان پذیرفته شده در این مرحله؛ باید مدارک ثبت نام را تحویل مدرسه دهند و منتظر جواب قطعی باشند.

ثبت نام دانش آموزان شاهد که شامل فرزندان شهداء ، آزادگان و جانبازان هستند به صورت تک مرحله ای و قطعی می باشد ، ولی ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد در دو مرحله ثبت نام موقت و ثبت نام قطعی انجام می پذیرد . با ما همراه باشید.

اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد

اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد چگونه است؟ دانش آموزان و والدین آن ها پس از ثبت نام می بایست منتظر پاسخ باشند. در این مدت با توجه به اطلاعات ثبت نامی و بررسی صحت اطلاعات دانش آموز و والدین وی و امتیاز دهی انجام می شود. و نتایج نهایی پذیرش دانش آموز در مدارس شاهد بر روی سایت سجا همان saja.medu.ir اعلام می شود.

و در صورت قبولی دانش آموز می بایست با در دست داشتن مدارک مورد نیاز مدرسه ای که در آن پذیرفته شده است مراجعه نماید( لیست مدارس شاهد تهران و شهرستان ها) و ثبت نام نهایی خود را به صورت حضوری تکمیل نمایند. توجه داشته باشید که از اولویت های پذیرش در مدارس شاهد, انتخاب مدرسه مناسب متناسب با محل سکونت دانش آموز، کسب امتیاز حد نصاب تعین شده و معدل و نمرات مورد تایید می باشد.

زمان اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

در ادامه به بررسی زمان اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ پرداخته ایم. ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم، در بازه زمانی 1 تا 25 تیرماه انجام می شود. پیش بینی می شود زمان نتايج غیر قطعی از طريق سايت و ارسال پیامک توسط مدرسه در بازه زمانی 26 تا 28 تیرماه باشد.

بررسی مدارک دانش آموزان از سوی ستاد ثبت نام مدرسه و تايید درسامانه سجا، در بازه زمانی 30 تیرماه تا 5 مردادماه انجام پذیرد و تايید مدارک ثبت نام از سوی منطقه ، استان و اعلام نتايج قطعی به اولیاء، در بازه زمانی 6 تا 16 مردادماه انجام شود.

تاکنون زمان دقیق اعلام نتایج مدارس شاهد پایه دهم (متوسطه دوم) اعلام نشده است به محض اعلام زمان نتایج پایه دهم مدارس شاهد 1400 – 1401 این مقاله برروزرسانی خواهد شد.

سایت نتایج پایه دهم مدارس شاهد

نشانی سایت نتایج پایه دهم مدارس شاهد ، http://student-saja.medu.ir می باشد. دانش آموزان پس از ورود به سایت سجا مدارس شاهد و ایثارگر، با درج کدملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز، می توانند نتایج اولیه ثبت نام را مشاهده نمایید.

نحوه مشاهده اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد

به منظور آشنایی بیشتر والدین و دانش آموزان، نحوه مشاهده اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد سال تحصیلی 1400 – 1401 در ادامه بیان شده است. نتایج پیش ثبت نام مدارس شاهد دهم، از طریق سایت سجا منتشر می شود. دانش آموزان گرامی برای ورود به سامانه سجا مدارس شاهد ، کد ملی ( فقط اعداد بدون خط تیره ) و شماره سریال شناسنامه (شش رقم عدد سمت راست) خود را در بخش مربوطه وارد نموده و دکمه «ورود» را کلیک کنید.

مراحل مشاهده نتایج پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم

  1. برای مشاهده نتایج پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی، در زمان مقرر به سایت سجا به نشانی اینترنتی saja.medu.ir مراجعه نمایید. (بدون فیلترشکن)
  2. از طریق منوی سمت چپ بر روی گزینه “ورود دانش آموزان” کلیک کنید.
  3. کد ملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز را وارد کنید.
  4. در صفحه بازشده، می توانید وضعیت قبولی یا عدم قبولی دانش آموز را مشاهده کنید.

لینک ورود به سامانه اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد

به محض اعلام نتایج اولیه، لینک فوق فعال می شود.

برای آگاهی از آخرین اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج مدارس شاهد پایه دهم 1400 - 1401 می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید..

سوالات متداول نتایج پایه دهم مدارس شاهد

نتایج مدارس شاهد پایه دهم از طریق چه سایتی منتشر می شود؟

سایت اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد ، سایت سجا می باشد.

ورود به سامانه سجا و مشاهده نتایج نیازمند چه اطلاعاتی است؟

ورود به سامانه از طریق کدملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز امکانپذیر است.

نتایج مدارس شاهد پایه دهم چه زمانی منتشر می شود؟

زمان دقیق اعلام نتایج مدارس شاهد مقطع دهم سال 1400 - 1401 از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه راهنمای مشاهده نتایج پایه دهم مدارس شاهد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.