نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد

جهت مشاوره در زمینه نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ ، به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش کشور می باشد. داوطلبانی که فرآیند انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد را انجام داده اند، برای مشاهده نتایج آزمون باید در زمان اعلام شده به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند. پس از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ، داوطلبانی که به نتایج آزمون خود اعتراض دارند، می توانند در زمان تعیین شده درخواست خود را مبنی بر اعتراض به نتایج کنکور ارشد به صورت غیرحضوری ثبت نمایند.

نتایج کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ، نحوه مشاهده نتایج و راهنمای اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1403 در ادامه این مقاله ارائه داده شده است.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام  اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، دکتر عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر گفت:  نتایج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری و  دانشگاه آزاد اسلامی از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است.

وی تصریح کرد :  متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم  و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته اند ،توجه داشته باشند که منحصراً می‌توانند در یکی از کدرشته محل‌های قبولی ثبت‌نام نمایند.

معاون وزیر علوم، تحقیقات فناوری افزود: پذیرفته‌شدگان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بجز دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده برای کسب اطلاعات درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت‌نام از تاریخ ۱۲ شهریور به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی محل قبولی مراجعه نمایند.

دکتر پورعباس در مورد ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی نیز گفت:  همه پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی  لازم است از صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴ شهریور ماه تا چهارشنبه مورخ ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ جهت ثبت‌نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه نمایند. ضمن اینکه لازم است مطابق زمان‌بندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک اعلام شده به منظور تکمیل مراحل ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

وی با بیان اینکه ۶۴۷ هزار و ۲۰۹ داوطلب با احتساب علاقه‌مندی به شرکت در مجموعه امتحانی دوم متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ بودند، گفت:  مجموعا ۱۳۸ هزار و ۶۶۵ نفر در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم و ۱۲۰ هزار و ۹۱۵ نفر در دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده اند.

دکتر پورعباس درباره نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲، خاطرنشان کرد: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است و ضروری است داوطلبان عزیز نسبت به مطالعه دقیق اطلاعیه اعلام نتایج شامل جزئیات ثبت‌نام در دانشگاه‌ها اقدام نمایند. 

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 1403

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 1402 ، از طریق سایت سازمان سنجش کشور منتشر می شود. نتایج کنکور ارشد 1403 نیمه اول شهریور اعلام خواهد شد و نتایج نهایی آن تا اواخر مهر، نهایت اوایل آبان اعلام می‌ شود. زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد در این مقاله به روز رسانی می گردد.

برای آگاهی از زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد می توانید با مشاوران مجموعه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ، به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org منتشر خواهد شد. برای کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 1402 ثبت نام و شرکت کرده اند، کارنامه صادر می شود. داوطلبانی که نمره لازم را کسب کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، با مراجعه به سایت سنجش در زمان مقرر می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند.

پس از انجام فرآیند انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ، نتایج نهایی انتخاب رشته داوطلبان و کارنامه وضعیت قبولی یا عدم قبولی در رشته و دانشگاه انتخابی داوطلب مشخص خواهد شد. براساس اطلاعیه سازمان سنجش نتایج نهایی کنکور ارشد 1402 روز سه شنبه 1402/07/27  اعلام شد.

ورود به سایت اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد

راهنمای ورود به سایت اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد در ادامه بیان شده است. داوطلبان در زمان مقرر لازم است به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند. مراحل دریافت نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد پس از ورود به سامانه سنجش به صورت زیر است.

1588677335 64پس از ورود به سایت سنجش از طریق منوی سمت راست گزینه “کارشناسی ارشد” را انتخاب کنید.

1588677335 64سپس بر روی لینک فعال “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1402 “ کلیک نمایید.

1588677335 64در این مرحله گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب کنید.

1588677335 64برای ورود به میزکار و سامانه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد اطلاعات زیر را وارد کنید:

 1. شماره پرونده / کد رهگیری ثبت نام
 2. شماره پرونده / کد ملی / سال تولد

در صورت فراموشی شماره پرونده کنکور کارشناسی ارشد می توانید با مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش کشور، اطلاعات لازم را به صورت غیرحضوری بازیابی نمایید.

ورود به سایت اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد

به محض انتشار نتایج نهایی کنکور ارشد 1403 لینک فوق فعال می شود.

دریافت نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد

راهنمای دریافت نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 1403 به صورت تصویری در ادامه بیان شده است. ورود به سامانه اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد از طریق کد رهگیری ثبت نام، شماره پرونده، کد ملی و سال تولد امکانپذیر است.

مراحل دریافت نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد :

 • مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org و کلیک بر روی گزینه “کارشناسی ارشد”

مشاهده نتایج کنکور ارشد

 • کلیک بر روی لینک “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402”

مشاهده نتایج کنکور ارشد

 • انتخاب گزینه “ورود به سیستم”

نتایج نهایی ارشد

 • ورود به سامانه اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد با استفاده از یکی از روشهای ارائه شده :
 1. روش 1 : شماره پرونده / کد رهگیری ثبت نام
 2. روش 2 : شماره پرونده / کدملی / سال تولد

مشاهده نتایج کنکور ارشد

 • پس از ورود به سامانه بر روی گزینه “میزکار” کلیک نمایید و گزینه “مشاهده نتایج نهایی” را انتخاب نمایید.

دریافت نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد

اعتراض به اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد

داوطلبان می توانند به منظور اعتراض به اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 1402 در بازه تعیین شده به سایت سنجش مراجعه نمایند. داوطلبان در صورت مشاهده هرگونه خطا می توانند به سیستم پاسخگویی سنجش مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایند. راهنمای ثبت اعتراض به اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد در ادامه بیان شده است:

1588677335 64برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور ارشد 1402 در بازه زمانی اعلام شده به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

1588677335 64از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه “ورود به سیستم پاسخگویی” کلیک کنید.

1588677335 64برای دریافت رمزعبور و نام کاربری به منظور ورود به سامانه، بر روی گزینه “عضویت در سامانه” کلیک نمایید.

1588677335 64اطلاعات خواسته شده را درج نمایید.

1588677335 64پس از ثبت اطلاعات خواسته شده، نام کاربری و رمزعبور برای ورود به سامانه ثبت اعتراض به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود.

1588677335 64پس از دریافت نام کاربری و رمزعبور به صفحه اول سایت بازگشته و بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک کنید.

1588677335 64پست الکترونیک، کدملی و رمزعبور خود را در قسمت مشخص شده درج کنید.

1588677335 64پس از ورود به صفحه شخص خود در سامانه، از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه “درخواست جدید” کلیک کنید.

1588677335 64نوع آزمون را کارشناسی ارشد و سال را 1403 انتخاب کنید.

1588677335 64عنوان اعتراض خود را انتخاب کنید.

1588677335 64اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید.

1588677335 64در انتها بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.


 

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد

از پذیرفته‌ شدگان دعوت‌ می‌شود ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده ذیل، برای کسب اطلاعات درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام از تاریخ 1402/08/01 به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی محل قبولی مراجعه نمایند.

درصورت عدم اعلام برنامه زمانی ثبت‌نام از سوی دانشگاه‌ها و موسسات پذیرفته شدگان از تاریخ 4 و 1402/08/05 برای ثبت‌نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی مراجعه نمایند.

توجه: همه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان تعیین شده در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی برای ثبت‌نام اقدام نمایند. عدم اقدام به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

ب- اسامی قبول شدگان نهائی 11 کدرشته امتحانی ذیل و برخی از کدرشته‌محلهای مربوط به دانشگاه های (دارای شرایط خاص) به طریق مقتضی، با هماهنگی ارگانهای مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد:

 1. کد 1147 (اطلاعات و حفاظت اطلاعات دانشگاه علوم و فنون فارابی)،
 2. کد 1149 (مدیریت دفاعی«1» دانشکده فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران )،
 3. کد 1150 (مدیریت دفاعی«2» دانشگاه امام حسین (ع))،
 4. کد 1153 (مجموعه اطلاعاتدانشگاه اطلاعات و امنیت ملی امام باقر«ع»)،
 5. کد 1154 (مطالعات دفاعی استراتژیک دانشگاه جامع امام حسین«ع»)،
 6. کد 1155 (اطلاعات استراتژیک دانشگاه جامع امام حسین «ع»)،
 7. کد 1156 (آماد دانشگاه جامع امام حسین «ع»،
 8. کد 1157 (مدیریت بحران دانشگاه جامع امام حسین «ع»)،
 9. کد 1158 (علوم اطلاعات و حفاظت اطلاعات دانشگاه جامع امام حسین «ع»)،
 10. کد 1159 (پدافند غیرعامل دانشگاه علوم و فنون فارابی)،
 11. رشته های تحصیلی بیوتروریسم و علوم جرم شناسی امنیتی از کدرشته ­های امتحانی 1203، 1206، 1214 و 1285 (دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی امام باقر «ع») که به علت داشتن شرایط خاص، ثبت‌نام و برگزاری آزمون کدرشته های امتحانی مذکور توسط موسسات آموزشی ذیربط با هماهنگی این سازمان انجام شده است.

به اطلاع متقاضیان کدرشته محلهای دانشگاه علوم انتظامی امین می‌رساند با توجه به عدم اعلام نتیجه مصاحبه کدرشته‌های مربوط از سوی دانشگاه علوم انتظامی امین در هیچ یک از کدرشته محلهای دانشگاه مذکور اعلام نتیجه در این مرحله صورت نپذیرفته‌است و اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه مذکور متعاقباً اعلام خواهدشد.

ج) مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام

ردیف مدارک ردیف مدارک
1 اصل شناسنامه و کارت ملی. 2 شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
3 مدرک‌ ‌وضعیت ‌نظام ‌وظیفه (برای برادران) صفحه 19 دفترچه‌ راهنمای‌ شماره‌ یک‌ آزمون‌ فوق. 4 اصل حکم مرخصی سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع.
5 اصل یا گواهی مدرک کارشناسی (برای قبول شدگان نیمسال اول تا 1402/07/30 و نیمسال دوم 1402/11/30) مدرک‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ و یا شورای ‌عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) قید شده‌ باشد‌. 6

پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ دارای مدرک تحصیلی معادل می‌باشند:

براساس مصوبه جلسه 771 مورخ 94/08/26 و نامه شماره 5714/99/دش مورخ 99/04/30 شورای عالی انقلاب فرهنگی، همه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال‌های 1377 تا 1381 به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره 77633/2 مورخ 94/05/28 برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می‌شوند.

7 گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) برای‌ آن‌ دسته‌ از متقاضیانی که‌ با توجه‌ به‌ مفاد آیین‌نامه پذیرش با آزمون استعدادهای درخشان به شماره 77897/21 مورخ 93/05/05 شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ با امتیاز‌ رتبه‌ اول‌ پذیرفته‌ شده‌اند. 8 متقاضیانی که با استفاده از سهمیه‌ ایثارگران و یا رزمندگان پذیرفته ‌شده‌اند در زمان ثبت‌نام نیازی به ارائه تائیدیه سهمیه ثبت‌نامی از سوی ارگان ذیربط ندارند و ملاک تائید سهمیه آنان همان عنوان سهمیه درج شده در فایل قبولی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می‌باشد.
9 آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته (مورخ 10/06/1402 لغایت 13/06/1402) دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ 1402/07/30 فارغ‌التحصیل می‌شوند، دانشجوی سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه 78 دفترچه راهنمای (شماره 1) یا صفحه 512 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ‌2) را از موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی دریافت و آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه محل قبولی ارائه نمایند. 10 براساس‌ مصوبه‌ جلسه 548 مورخ 83/07/28 شورای عالی‌ انقلاب فرهنگی‌ در مورد مدارک‌ تحصیلی‌ صادر شده‌ توسط مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه یا مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان و یا اصفهان، فضلا و طلاب ‌حوزه‌های علمیه که بر اساس‌ مدرک‌ صادر شده‌ توسط مراکز فوق دوره ‌سطح ‌2 را گذرانده‌اند و یا تا تاریخ 1402/07/30 فارغ‌التحصیل‌ می‌شوند،‌منحصراً مجاز بوده‌اند در هر یک‌ از کدرشته‌های ‌امتحانی گروه علوم انسانی ثبت‌نام‌ و در آزمون‌ آن‌ شرکت‌ نمایند و در صورت پذیرفته‌شدن مشروط به گذراندن دروس پیش‌نیاز به تشخیص گروه آموزشی ادامه تحصیل دهند. بدیهی‌ است ‌این‌ دسته‌ از متقاضیان باید تصویر مدرک‌ فراغت‌ از تحصیل‌ خود را که‌ توسط مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه یا مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان و یا اصفهان صادر گردیده ‌است‌ در اختیار داشته باشند.
11

معدل‌ مدرک کارشناسی پذیرفته‌ شده‌ باید با معدلی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، و یا در مراحل بعد اصلاح نموده است، یکسان‌ باشد. بدیهی است از ثبت‌نام قطعی آن دسته از متقاضیانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) خودداری خواهد شد.

افراد دارای مغایرت بند 3 یادآوری اطلاعیه ملاحظه نمایند.

12 پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) با محتوی فرم ذیل این اطلاعیه (این فرم از دانشگاههای محل قبولی قابل دریافت است) را ارائه‌ نمایند.

 

لازم است تصویر اسکن شده مدارک در سامانه ثبت نام دانشگاه محل قبولی بارگذاری شده و اصل مدارک مورد نیاز به روشی که در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه اعلام می­شود برای دانشگاه مربوط ارسال شود.

یادآوری های مهم

 • 1-  ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.
 • 2- در هر مرحله از ثبت‌نام یا هنگام تحصیل، چنانچه مشخص شود متقاضی حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه نموده است و واجد شرایط نمی‌باشد قبولی وی باطل و مطابق مقررات از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.
 • 3- نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی ارسالی به تمامی دانشگاه ها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 ابلاغ گردیده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف متقاضیان به این سازمان باشد) ، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته‌شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و مدارک لازم مندرج در این اطلاعیه را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد. متقاضیانی که دارای مغایرت معدل می‌باشند می‌بایست وضعیت نهائی خود را تا پایان آذر ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه و یا پیگیری از این سازمان جداً خودداری نمایند. درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می‌توانند از روشهایی که در انتهای این اطلاعیه اعلام گردیده با این سازمان مکاتبه نمایند.
 • 4- پذیرفته شدگانی که پذیرش کدرشته محل قبولی آنها برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۲ باشد ضرورت دارد حداکثر تا تاریخ‌ 1402/07/30 نسبت به اخذ مدرک کارشناسی خود اقدام نمایند. ضمناً آن دسته از پذیرفته شدگانی که پذیرش کدرشته محل قبولی آنها برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳(بهمن‌ ماه) باشد می‌توانند مدرک کارشناسی خود را حداکثر تا تاریخ 1402/11/30 ارائه نمایند.

کارنامه نتایج نهایی:

برای متقاضیان واجد شرایط گزینش، کارنامه‌ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه متقاضی و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کدرشته‌های انتخابی و در سهمیه مربوط تنظیم و تا تاریخ 1402/08/04 از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود.

نحوه ارسال درخواست و یا ارتباط غیرحضوری با سازمان سنجش آموزش کشور:

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض به مندرجات کارنامه نتایج نهایی می‌توانند حداکثر تا تاریخ 1402/08/11 به سیستم پاسخگوئی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: request.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند. به مواردی که ازطریق دیگری و یا بعد از تاریخ 1402/08/11 واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد ضمناً متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سوال خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن 42163-021 نیز در میان بگذارند.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 1402  از طریق همین مقاله اعلام خواهد شد. داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده اند و انتخاب رشته خود را انجام داده اند، برای مشاهده نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد باید به سایت سنجش مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه نحوه پذیرش دانشجویان می توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

✔️سایت اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد چیست؟

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد از طریق سایت سازمان سنجش کشور اعلام خواهد شد.

✔️اطلاعات لازم برای دریافت نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد چیست؟

ورود به سامانه اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد از طریق کد رهگیری ثبت نام، شماره پرونده، کد ملی و سال تولد امکانپذیر است.

✔️ثبت درخواست اعتراض به نتایج نهایی ارشد در چه سایتی انجام می گردد؟

تمامی مراحل ثبت و پیگیری درخواست اعتراض به نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ از طریق سایت سنجش می باشد.

 
 
5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. A

  سلام آخرین خبر از اعلام نتایج ارشد کی اعلام می شود؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی