نتایج ارشد علوم پزشکی 1402

نتایج ارشد علوم پزشکی

جهت مشاوره در زمینه نتایج ارشد علوم پزشکی 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج ارشد علوم پزشکی 1402 به صورت اینترنتی از طریق سایت سنجش پزشکی منتشر می شود. داوطلبان برای دریافت کارنامه اولیه و نتایج نهایی کارشناسی ارشد علوم پزشکی وزارت بهداشت باید در زمان اعلام شده به سایت sanjeshp.ir مراجعه نمایند و نتایج ارشد پزشکی را مشاهده نمایند. زمان و نحوه مشاهده نتایج ارشد وزارت بهداشت در ادامه بیان شده است.

ورود به سایت اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از طریق “کدرهگیری” امکانپذیر است. مشاهده نتایج ارشد وزارت بهداشت منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjeshp.ir  امکانپذیر است لذا از مراجعه حضوری به سازمان برای دریافت نتایج خودداری نمایید.

سایت اعلام نتایج ارشد علوم پزشکی

نشانی سایت اعلام نتایج ارشد علوم پزشکی sanjeshp.ir می باشد. شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی به منظور دریافت نتایج اولیه و نتایج نهایی ارشد علوم پزشکی باید به سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایند. ورود به سایت اعلام نتیجه ارشد علوم پزشکی از طریق کد رهگیری امکانپذیر است.

زمان اعلام نتایج ارشد علوم پزشکی 1402

زمان اعلام نتایج ارشد علوم پزشکی 1402، در طی اطلاعیه ای از طریق سایت سنجش پزشکی منتشر می شود. معمولا نتایج اولیه حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون و نتایج نهایی حدود چند هفته پس از اتمام فرآیند انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت منتشر می شود. به محض انتشار اطلاعیه سنجش پزشکی در رابطه با زمان اعلام نتایج اولیه ارشد علوم پزشکی و زمان اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 1402 این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

کارنامه عملی ارشد علوم پزشکی

داوطلبان برای مشاهده کارنامه عملی ارشد علوم پزشکی باید در زمان تعیین شده به سایت سنجش پزشکی مراجعه نمایند و نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند. معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون، نتایج اولیه در قالب کارنامه منتشر خواهد شد. کارنامه اولیه (کارنامه نهایی) ارشد پزشکی شامل اطلاعاتی از جمله رتبه ، تراز و وضعیت مجاز بودن داوطلب برای شرکت در انتخاب رشته می باشد. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، باید انتخاب رشته خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. زمان اعلام نتایج ارشد علوم پزشکی ، نتایج اولیه به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

نتایج نهایی ارشد پزشکی

نتایج نهایی ارشد پزشکی پس از اتمام فرآیند انتخاب رشته اعلام می شود. وضعیت قبولی یا عدم قبولی داوطلبان پس از اعلام نتایج نهایی مشخص خواهد شد. زمان دقیق اعلام نتایج نهایی ارشد علوم پزشکی به زودی از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

مشاهده نتایج ارشد علوم پزشکی

راهنمای مشاهده نتایج ارشد علوم پزشکی – نتایج اولیه و نهایی کارشناسی ارشد پزشکی در ادامه بیان شده است. در صورت فراموشی یا عدم دسترسی به کد رهگیری برای مشاهده نتایج ارشد علوم پزشکی می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

  • مراجعه به سایت سنجش پزشکی به نشانی : sanjeshp.ir و کلیک بر روی گزینه “کارشناسی ارشد”

مشاهده نتایج ارشد علوم پزشکی

  • برای مشاهده نتایج اولیه بر روی گزینه “کارنامه عملی” کلیک کنید:

مشاهده نتایج ارشد علوم پزشکی

  • برای مشاهده نتایج نهایی بر روی گزینه “نتایج نهایی” کلیک کنید:

مشاهده نتایج ارشد علوم پزشکی

  • برای مشاهده نتایج ارشد علوم پزشکی ، کد رهگیری خود را در قسمت مشخص شده وارد کنید:

مشاهده نتایج ارشد علوم پزشکی

داوطلبانی که در آزمون ارشد علوم پزشکی شرکت کرده اند، پس از اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت ممکن است به نتیجه بدست آمده اعتراض داشه باشند و یا در کد رشته محل‌ های انتخابی پذیرفته نشده اند و یا از کد رشته محل قبولی رضایت کافی نداشته باشند. در اینصورت می توانند با مراجعه به سایت سنجش پزشکی در زمان اعلام شده ، اعتراض خود را ثبت نمایند. برای آگاهی از نحوه ثبت اعتراض به مقاله اعتراض به نتایج ارشد وزارت بهداشت مراجعه نمایید.


راهنمای مشاهده نتایج ارشد علوم پزشکی 1402 در این مقاله بیان شد. آخرین اخبار در رابطه با زمان دقیق اعلام نتایج اولیه و اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد علوم پزشکی از طریق همین مقاله قابل پیگیری می باشد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر و دریافت مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

تفاوت کارنامه علمی و کارنامه نهایی ارشد علوم پزشکی چیست؟

کارنامه اول نشان دهنده نمره علمی شما بین شرکت کنندگان و رتبه شما در سهمیه و کشوری می باشد. در حالیکه کارنامه دوم مربوط به انتخاب های شما و قرارگیری در هریک از انتخاب رشته محل های شما نسبت به سایر انتخاب کنندگان همان رشته محل می باشد.

نشانی سامانه اعلام نتیجه ارشد علوم پزشکی چیست؟

 شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی به منظور دریافت نتایج اولیه و نتایج نهایی ارشد علوم پزشکی باید به سایت اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایند.

نتایج ارشد علوم پزشکی کی میاد؟

زمان دقیق اعلام نتایج ارشد پزشکی 1402 از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نتایج ارشد علوم پزشکی 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی