اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

خبر اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ روز پنج شنبه 17 شهریور ماه ۱۴۰۱ از سایت وزارت بهداشت به نشانی education.tums.ac.ir منتشر شد. در صورت انتشار اطلاعیه ای جدید پیرامون اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

همانطور که میدانید در هر دوره ۱۰ نفر پذیرفته خواهند شد و قبولی قطعی این افراد منوط به رویت اصل مدارک و تایید مدارک اعلام شده پس از استعلام از مبادی ذیربط خواهد بود و در صورت مغایرت مدارک واصله با آیین نامه ثبت نامی؛ پذیرش نامبردگان کان لم یکن تلقی می شود.

اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی

 پذیرفته شدگان آزمون کتبی پانزدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی دکتری عمومی رشته پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ می­توانند از روز پنج شنبه 17 شهریور ماه با مراجعه به سایت https://exam.tums.ac.ir/ از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی

کارنامه آزمون کلیه داوطلبان نیمه دوم مهرماه به صورت اینترنتی منتشرخواهد شد. چگونگی دسترسی به کارنامه علاوه بر سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران از طریق سایت مشاور گروپ به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مذکور و با وارد کردن شماره داوطلبی به عنوان کد کاربری و کدملی به عنوان رمز عبور و زدن دکمه ورود به پنل کاربری از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

زمان و چگونگی ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان نیز در فرصت بعدی اعلام خواهد شد و با توجه به اینکه ثبت نام به صورت الکترونیکی خواهد بود، نیازی به مراجعه حضوری افراد نیست.

زمان و چگونگی ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان در دانشگاه علوم پزشکی تهران متعاقبا اعلام خواهد شد. ثبت نام به صورت الکترونیکی انجام می شود.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی تهران به متقاضیان ادامه تحصیل در رشته پزشکی از مقطع کارشناسی این دانشگاه اعلام کرده است تاریخ احتمالی برگزاری آزمون کارشناسی به پزشکی سال تحصیلی 1402 خرداد ماه 1402 خواهد بود.

محتوای آزمون فوق با آزمون جامع علوم پایه رشته پزشکی متفاوت است.

همچنین این دانشگاه تاکید کرده است که با توجه به اینکه سازمان وظیفه عمومی به پذیرفته شدگان کارشناسی به پزشکی معافیت تحصیلی اعطاء نمی‌کند لذا داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از سربازی برای متقاضیان پسر الزامی است.

فارغ التحصیلان رشته های مشمول طرح نیروی انسانی در صورتیکه طرح خود را نگذرانده یا در حین گذراندن طرح هستند نیز مجاز به شرکت در آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی هستند اما نامبردگان در صورت قبولی باید هنگام ثبت نام ترخیص از طرح را ارائه کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی  ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ با مشاوران مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071613

سوالات متداول


✔️زمان اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

✔️️زمان اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ مطابق خبر سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی education.tums.ac.ir از روز پنجشنبه 17 شهریور ماه قابل دریافت است.

✔️سایت اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی

✔️همانطور که در مقاله اشاره شده است داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مذکور و با وارد کردن شماره داوطلبی به عنوان کد کاربری و کدملی به عنوان رمز عبور و زدن دکمه ورود به پنل کاربری از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.