اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی | nemone.razavi.medu.ir

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی | nemone.razavi.medu.ir

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی | nemone.razavi.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش این استان به نشانی nemone.razavi.medu.ir از روز 5 مرداد 1399 قابل دریافت می باشد.

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی این استان در تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ در تمامی شهرهای این استان برگزار شده و داوطلبانی که در این آزمون شرکت نمودند، احتمالا بی صبرانه منتظر زمان اعلام نتایج هستند.

در این مقاله علاوه بر معرفی سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی، نحوه دریافت نتایج آزمون را برای داوطلبان شرح داده شده است.  این آزمون در تمامی شهرهای استان از جمله مشهد، کاشمر، گناباد، چناران، نیشابور، جوین، قوچان، خواف، تربت جام، تربت حیدریه، سبزوار ، سرخس، گناباد و… برگزار شد.

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی

داوطلبانی که در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی و شهرستان های این استان شرکت نموده اند، بایستی برای دریافت کارنامه و نتایج آزمون خود اقدام نماید. دریافت نتایج برخلاف سال‌های گذشته که همراه با آزمون ورودی مدارس تیزهوشان انجام می شد، در سال ۹۹ به صورت اختصاصی و توسط سایت هر استان صورت اختصاصی خواهد پذیرفت.

در ادامه این مقاله به صورت گام به گام مراحل دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی استان خراسان رضوی و شهرهای این استان آموزش داده شده است. لازم است داوطلبان در سریعترین زمان نسبت به دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی در سال 99 اقدام نمایند.

پذیرفته شدگان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی، می بایست پس از مشاهده کارنامه خود با در دست داشتن پرینت قبولی آزمون مدارس نمونه دولتی سال 99 برای ثبت نام نام و تشکیل پرونده به مدرسه قبول شده مراجعه نمایید.

در صورت عدم دسترسی به اینترنت شما می توانید به صورت تلفنی کارنامه خود را از مشاورین مجرب مجموعه مشاور گروپ دریافت نمایید. مشاورین مجموعه مراحل دریافت کارنامه را برای شما انجام خواهند داد.

nemone.razavi.medu.ir

سایت اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی به نشانی nemone.razavi.medu.ir از ابتدای مرداد ماه ۱۳۹۹ نتایج امتحانات برگزار شده را اعلام می کند.

لازم است دانش آموزان گرامی پس از ورود به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی بر روی گزینه اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ در گوشه سمت چپ تصویر کلیک نموده، و با وارد نمودن اطلاعات درخواست شده کارنامه خود را دریافت نمایند.

 محیط کاربری سایت nemone.razavi.medu.ir بسیار ساده طراحی شده و افراد با مراجعه به این سایت به راحتی کارنامه خود را دریافت کنند کرد. در صورتی که مشخصات خود را فراموش کرده‌اید، می توانید به وسیله تماس تلفنی با مجموعه صدای مشاوران کارنامه آزمون مدارس نمونه دولتی را دریافت نمایید.

نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد

بعد از اعلام نتایج داوطلبانی که قصد اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی را دارند می توانند به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استانی خود به نشانی nemone.razavi.medu.ir مراجعه کنند و اعتراضشان را ثبت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق شماره تماس های موجود در صفحه با کارشناسان مجرب مجموعه تماس بگیرید

از سوی آموزش و پرورش کارنامه ای برای داوطلبان پذیرفته نشده نیز صادر می شود که علاوه بر نمره و تعداد سوالات درست و غلط داوطلب، رتبه آخرین فرد قبولی در آن ذکر شده است و داوطلب می تواند با توجه به آن اقدام به اعتراض نماید.

حدود 10 – 15 روز طول می کشد که نتیجه نهایی اعتراض داوطلب از سوی سایت آموزش و پرورش my medu.ir اعلام شود. در صورت موافقت با اعتراض، کارنامه ی جدیدی برای وی صادر می شود.

مواردی که داوطلب آزمون نمونه دولتی مشهد می تواند به آن ها اعتراض نماید

  • عدم اعمال قانون مربوط به سهمیه پذیرش داوطلبان دوقلو
  • اشتباه در محاسبه نمره کل آزمون
  • عدم تطابق اولویت های ثبت شده در کارنامه با برگه ثبت نامی دانش آموز
  • موارد دیگر

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی | nemone.razavi.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی