اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش کشور می باشد. پس از پایان فرآیند ثبت نام و بررسی سوابق تحصیلی داوطلبان که در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کرده اند، نتایج پذیرش یا عدم پذیرش داوطلبان از طریق سایت سنجش اعلام خواهد شد. نتایج دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، sanjesh.org انجام می شود. اعلام نتایج ورودی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی معمولا به صورت حضوری و از طریق دانشگاه انجام خواهد گرفت.

نتایج دانشگاه علمی کاربردی

نحوه مشاهده و زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400 در این مقاله بیان شده است. دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در رشته های به خصوصی هر ساله در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه دانشجو می پذیرد. علاقه‌ مندان می‌ توانند در موعد مقرر ثبت نام خود را از طریق سایت انجام دهند و انتخاب رشته کنند.

بعد از اینکه ثبت نام شما تمام شد و فرم ثبت نام و انتخاب رشته را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به صورت کامل پر کردید و انتخاب رشته خود را در هر کدام از مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای دانشگاه علمی کاربردی 1400 انجام دادید، مدارک شما و سوابق تحصیلی توسط دانشگاه هایی که تعیین کرده اید بررسی می شود تا نتایج پذیرش شما اعلام شود. اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر به صورت اینترنتی می باشد.

وقتی که دانشگاه‌ ها تصمیم خود را برای پذیرش و عدم پذیرش شما گرفتند، نتیجه این تصمیم در اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مشخص خواهد شد که این اعلام نتایج توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌ شود و شما باید به این سایت مراجعه کنید و طبق مراحلی که در ادامه مشاهده می کنید می توانید به صفحه نتایج برید و با وارد کردن مشخصات خود نتایج را مشاهده کنید.

دانشگاه علمی کاربردی در همه رشته هایی که تدریس می کند در هر دو مقطعی که دارد (کاردانی و کارشناسی ناپیوسته) پذیرش را بدون کنکور و بدون آزمون انجام می‌دهد و همه رشته هایی که در دانشگاه علمی کاربردی تدریس می شوند بدون کنکور هستند. و تنها ملاک سنجش و پذیرش افراد معدل کل آخرین مقطع تحصیلی آن ها می باشد. به طور مثال کسانی که وارد مقطع کاردانی می‌ شوند معدل کتبی دیپلم آن ها مدنظر قرار گرفته می‌ شود و افرادی که وارد مقطع کارشناسی ناپیوسته می‌شوند مدرک کتبی کاردانی آن ها مورد توجه قرار می‌ گیرد.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400 در دو بازه زمانی مهر و بهمن ماه در ادامه بیان شده است. همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دو نوبت در سال انجام می شود. لازم به ذکر است که زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 1400 اواخر شهریور و یا اوایل مهر ماه و به صورت اینترنتی و غیرحضوری خواهد بود.

البته فعلا زمان دقیق انتشار نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400 مشخص نشده است. به محض اطلاع این مطلب بروزرسانی خواهد شد. در رابطه با نتایج دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن نیز لازم به ذکر است که ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه علمی کاربردی به صورت حضوری انجام می شود. در نتیجه نتایج نیز همزمان با ثبت نام و به صورت حضوری به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

1588677335 64زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 1400: 

زمان دقیق اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهرماه از طریق سایت سنجش منتشر می شود. پیش بینی می شود، نتایج دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهرماه ، تا اوایل مهر 1400 از طریق سایت سنجش منتشر شود. زمان دقیق اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر به زودی از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

1588677335 64زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1400:

ثبت نام و اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه معمولا به صورت حضوری و از طریق مراجعه به دانشگاه موردنظر انجام می پذیرد. پیش بینی می شود نتایج ورودی بهمن دانشگاه علمی کاربردی تا اواسط بهمن ماه اعلام شود. زمان دقیق اعلام نتایج ورودی بهمن دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

ورود به سایت اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان برای ورود به سایت اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ، باید به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته نتایج خود را مشاهده نمایند. اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهرماه به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش می باشد.

ورود به سامانه اعلام نتایج مهر دانشگاه علمی کاربردی از طریق شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد امکانپذیر است.

“لازم به ذکر است که ثبت نام و اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن به صورت حضوری انجام می گیرد.”

مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی

پس از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی، داوطلبان جهت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه بایستی در زمان مقرر به سایت sanjesh.org مراجعه نمایید. مراحل دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 1400 به صورت زیر است:

1588677335 64 پس از ورود به سایت مذکور از منوی سمت راست صفحه، پنجمین گزینه یعنی گزینه “جامع علمی کاربردی” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.

1588677335 64سپس در صفحه ای که باز می شود بر روی لینک مربوط به “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و کاردانی نظام آموزشی مهارتی دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 1400 ” و یا بر روی لینک مربوط به “اعلام نتیجه دوره مهندسی و دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 1400” کلیک کنید.

1588677335 64سپس با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد، نتیجه ثبت نام برای شما قابل مشاهده خواهد شد.

در این روش صرفا کافیست شماره پرونده و شماره شناسنامه خود را در قسمت های مربوطه وارد کرده و با وارد کردن عبارت امنیتی ، نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر را دریافت کنید . دقت داشته باشید شماره پرونده شما در رسید ثبت نام درج شده است و برای دسترسی به آن کافیست رسید ثبت نام خود را مشاهده کنید . اگر به رسید ثبت نام و شماره پرونده خود دسترسی ندارید می توانید از روش بعدی استفاده کنید .

 اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

ورود به سایت اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

به محض انتشار نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه ، لینک فوق فعال می شود.

***در صورتی که در ثبت نام بدون کنکور مهر و بهمن دانشگاه علمی کاربردی قبول نشده اید و یا از قبولی خود رضایت ندارید می توانید شانس خود را در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بسنجید . در این مرحله تنها رشته محل های دارای ظرفیت خالی ارائه می شود .


متقاضیان برای پیگیری اخبار اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی می توانند به این مقاله مراجعه نمایند. ثبت نام و اعلام نتایج ورودی مهر دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش می باشد. ثبت نام و اعلام نتایج ورودی بهمن دانشگاه علمی کاربردی معمولا به صورت حضوری خواهد بود. در صورت بروز مشکل برای ورود به سامانه اعلام نتایج علمی کاربردی یا فراموشی اطلاعات ثبت نامی می توانید با شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه چه زمانی اعلام می شود؟

زمان دقیق اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

سامانه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر چیست؟

نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهرماه از طریق سایت sanjesh.org منتشر می شود.

اطلاعات لازم برای دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

ورود به سامانه اعلام نتایج مهر دانشگاه علمی کاربردی از طریق شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد امکانپذیر است.

4.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. مهدی

    مطالب و محتوای سایت عالی بود سپاس

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401