اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک ۱۴۰۱

اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک ۱۴۰۱

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک ۱۴۰۱ برای داوطلبان این آزمون اهمیت بسیاری دارد. نام داوطلبانی که حداقل هفتاد درصد امتیاز میانگین نمرات یک درصد افراد رتبه برتر آزمون حق العمل کاری گمرک را کسب نمایند، به عنوان پذیرفته شدگان اولیه در تاریخ اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک ۱۴۰۱ منتشر می شود.

ما در این مقاله از مشاور گروپ به معرفی زمان اعلام نتایج اولیه کارگزاری گمرک ۱۴۰۱، سایت انتشار نتایج اولیه آزمون و همچنین اعلام نتایج نهایی آزمون حق العمل کاری گمرک می پردازیم.

اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک

متقاضیان ثبت نام آزمون کارگزاری گمرک که بعد از مطالعه دقیق منابع آزمون کارگزاری گمرک ۱۴۰۱ در آن شرکت کرده اند، بی صبرانه منتظر فرا رسیدن تاریخ اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک خواهند بود تا بتوانند ثمره تلاش هایشان را ببینند.

سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان متولی برگزار کننده آزمون کارگزاری گمرک، مسئولیت اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک را بر عهده دارد. بدین ترتیب برای دریافت اعلام نتایج آزمون حق العمل کاری گمرک باید در زمان مقرر به سایت سنجش مراجعه نمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک

نتایج اولیه آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور حداکثر ۴۰ روز کاری بعد از انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کارگزاری گمرک ۱۴۰۱ و همچنین زمان برگزاری آزمون حق العمل کاری، در تاریخ مقرر شده به عنوان زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارگزاری گمرک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

پیش بینی می کنیم حداکثر تا ۲۰ دی ۱۴۰۱ اعلام نتایج اولیه صورت خواهد گرفت. به محض مشخص شدن روز دقیق و زمان اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک ۱۴۰۱ این مقاله به روز رسانی می گردد.

سایت اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک

نتایج اولیه کارگزاری گمرک از طریق سایت سازمان سنجش در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرد. بنابراین داوطلبان باید در تاریخ معین شده، به sanjesh.org مراجعه نمایند.

برای سهولت کار شما عزیزان، به محض انتشار نتایج اولیه لینک مستقیم ورود به سایت اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک در این مقاله فعال خواهد شد.

ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک

(به محض انتشار نتایج اولیه آزمون حق العمل کاری گمرک این لینک فعال می شود)

اعلام نتایج نهایی آزمون کارگزاری گمرک

بعد از انتشار نتایج اولیه آزمون حق العمل کاری گمرک و اعلام اسامی پذیرفته شدگان توسط سازمان سنجش در سایت sanjesh.org داوطلبان ملزم به ارائه برخی مدارک و استعلامات به معاونت توسعه مدیریت و منابع گمرک برای بررسی و احراز شرایط خواهند بود.

در واقع پذیرفته شدگان اولیه باید برای تایید نهایی، استعلامات لازم را در روز مصاحبه آزمون کارگزاری گمرک ارائه کنند تا بتوانند پس از قبولی در مصاحبه، کارت مجوز کارگزاری گمرک را دریافت نمایند. اطلاعات لازم درباره مدارک و استعلامات لازم در مقاله مصاحبه آزمون کارگزاری گمرک موجود است.

اگر زمان دریافت اعلام نتایج آزمون حق العمل کاری گمرک دچار مشکل شده اید یا در این باره سوالی دارید می توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب با ما در مجموعه مشاور گروپ تماس بگیرید.

تماس با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

مشاور گروپ

۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

سوالات متداول اعلام نتیجه آزمون کارگزاری گمرک

 

✔️زمان اعلام نتایج آزمون حق العمل کاری گمرک چه تاریخی مشخص شده است؟

اعلام نتایج اولیه آزمون کارگزاری گمرک حداکثر ۴۰ روز کاری بعد از زمان برگزاری آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. زمان دقیق هنوز اعلام نشده و به محض مشخص شدن این مقاله به روز رسانی می شود.

✔️نحوه دریافت اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک چگونه است؟

برای دریافت نتایج آزمون حق العمل کاری گمرک باید به سایت سنجش مراجعه کنید. لینک ورود به سامانه اعلام نتایج به محض انتشار در این مقاله قرار خواهد گرفت.

✔️مصاحبه آزمون کارگزاری گمرک چه زمانی برگزار می شود؟

پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان اولیه، داوطلبان باید مدارک لازم برای مصاحبه را فراهم و در روز مصاحبه آزمون حق العمل کاری گمرک ارائه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مراجعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون کارگزاری گمرک ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی