اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 1401

اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاریخ اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ از سایت وزارت بهداشت به نشانی education.tums.ac.ir منتشر خواهد شد. در صورت منتشر شده اطلاعیه ای پیرامون زمان دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

همانطور که میدانید در هر دوره ۱۰ نفر پذیرفته خواهند شد و قبولی قطعی این افراد منوط به رویت اصل مدارک و تایید مدارک اعلام شده پس از استعلام از مبادی ذیربط خواهد بود و در صورت مغایرت مدارک واصله با آیین نامه ثبت نامی؛ پذیرش نامبردگان کان لم یکن تلقی می شود.

اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 1401

تاریخ اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ روز پنجشنبه 17 شهریور ماه از سایت وزارت بهداشت به نشانی education.tums.ac.ir منتشر شد. در صورت منتشر شده اطلاعیه ای پیرامون زمان دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

زمان و چگونگی ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان در اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 1401 نیز در فرصت بعدی اعلام خواهد شد و با توجه به اینکه ثبت نام به صورت الکترونیکی خواهد بود، نیازی به مراجعه حضوری افراد نیست.

زمان و چگونگی ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان در دانشگاه علوم پزشکی تهران متعاقبا اعلام خواهد شد.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی تهران به متقاضیان ادامه تحصیل در رشته پزشکی از مقطع کارشناسی این دانشگاه اعلام کرده است تاریخ احتمالی برگزاری آزمون کارشناسی به پزشکی سال تحصیلی 1402 - 1403 خرداد ماه 1402 خواهد بود.

محتوای آزمون فوق با آزمون جامع علوم پایه رشته پزشکی متفاوت است.

همچنین این دانشگاه تاکید کرده است که با توجه به اینکه سازمان وظیفه عمومی به پذیرفته شدگان کارشناسی به پزشکی معافیت تحصیلی اعطاء نمی‌کند لذا داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از سربازی برای متقاضیان پسر الزامی است.

فارغ التحصیلان رشته های مشمول طرح نیروی انسانی در صورتیکه طرح خود را نگذرانده یا در حین گذراندن طرح هستند نیز مجاز به شرکت در آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی هستند اما نامبردگان در صورت قبولی و هنگام مصاحبه  باید هنگام ثبت نام ترخیص از طرح را ارائه کنند.

مهلت اعتراض داوطلبان حداکثر تا ساعت ۱۳:۰۰ روز یکشنبه ۹ مرداد ماه ۱۴۰۱ بود و اعتراضات می بایست در سایت EXAM.TUMS.AC.IR با نام کاربری (کدملی) و رمز ورود (کد داوطلبی) در قسمت پنل ثبت شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 1401 با مشاوران مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور  9099071613

✔️اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی چگونه انجام می پذیرد؟

✔️همانطور که در مقاله اشاره شده است شرکت کنندگان لیسانس به پزشکی می توانند بصورت اینترنتی و با کد ملی و کد رهگیری ثبت نام نتایج خود را مشاهده کنند.

✔️سامانه اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی کدام است؟

✔️داوطلبان جهت مشاهده نتایج خود می توانند به سایت سیستم برگزاری آزمون دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی تهران education.tums.ac.ir مراجعه نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.