اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1400

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1400

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پس از مشخص شدن زمان آزمون و شرکت در آزمون سنجش، نوبت به اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان می رسد. در این مقاله علاوه بر زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1400 ، اطلاعات کاملی راجع به اقدامات بعد از آن نیز آورده شده است. راهنمای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در این مقاله ارائه داده شده است.

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1400

آگاهی از زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1400 بسیار حائز اهمیت می باشد، چرا که پذیرش دانش آموزان جهت ورود به دبیرستان های دوره اول فقط با توجه به نتیجه سنجش می باشد. بنابراین اگر دانش آموزان نتوانند در این آزمون نمره قبولی را کسب کنند، امکان پذیرش برای آن ها وجود نخواهد داشت. داوطلبان برای مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم باید به سامانه اینترنتی hoosh.medu.ir مراجعه نمایند و به منظور مشاهده کارنامه باید مراحلی را که در ادامه آمده است را طی نمایند:

در قدم اول باید وارد سایت اعلام نتایح آزمون مدارس تیزهوشان شوید و سپس کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد کنید. در قسمت بعدی در بخش نقش باید دانش آموز و بخش عنوان سازمانی نام مدرسه را وارد کنید. با این کار وارد صفحه اختصاصی خود شده و می توانید به مشاهده کارنامه بپردازید. اگر جزو افرادی باشید که در آزمون نمره قبولی را اخذ کرده است، عبارت «پذیرفته شده» در کادر وضعیت قبولی برای شما نشان داده خواهد شد. علاوه بر وضعیت قبولی می توانید محل پذیرش خود را نیز در کارنامه مشاهده کنید.

تاریخ اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان

تاریخ اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم در اوایل مردادماه اعلام شده است. هنوز اطلاعات دقیقی راجع به زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1400 وجود ندارد. زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد. پس از مشاهده نتایج، داوطلبان پذیرفته شده باید نهایت تا پایان شهریور ماه به ثبت نام در دبیرستان پذیرش شده بپردازند.

همزمان با اعلام نتیجه، تاریخ مراجعه، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و همچنین نشانی دقیق دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان به اطلاع می رسد.

مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان

نحوه مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان به صورت زیر است:

  • مراجعه به سایت آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی : http://hoosh.medu.ir/
  • درج کدملی و رمز عبور همگام
  • پس از درج اطلاعات خواسته شده و ورود به سامانه از قسمت “وضعیت پذیرش” می توانید عبارت قبولی یا عدم قبولی را مشاهده نمایید.

لینک ورود به سایت اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان

مشاوره اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان

🔻 فراموش نکنید اگر در پایه هفتم دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان پذیرفته شده اید، به معنی ورود بدون سنجش به دبیرستان های دوره دوم سمپاد نمی باشد. تحصیل این افراد مطابق با ضوابطی صورت می گیرد که توسط مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان اعلام می گردد.

🔻 همزمان با مشخص شدن نتیجه، آدرس دقیق دبیرستان های دوره اول، تاریخ مراجعه و همچنین مدارکی که دانش آموزان جهت ثبت نام به آن نیاز دارند نیز به اطلاع می رسد. این افراد تا پایان شهریور ماه مهلت دارند ثبت نام خود را انجام دهند؛ در غیر این صورت ثبت نام آن ها باطل می گردد.

گاهی اوقات دیده می شود که دانش آموزان نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض دارند. به همین دلیل به طور معمول یک الی دو روز بعد از زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم، فرم درخواست تجدید نظر بر روی سایت قرار می گیرد.

دانش آموزان می توانند پس از بررسی های لازم برای ثبت درخواست خود اقدام نمایند. این درخواست اعتراض بیشتر در زمینه عدم مطابقت تعداد پاسخ های درست و تعداد پاسخ ها نادرست، درست محاسبه نشدن تراز و نمره، عدم مطابقت اولویت های ثبت شده در کارنامه و غیره می باشد.

🔻 حتی در صورت انصراف دانش آموز از تحصیل در این مدارس، هیچ فرصتی برای افراد دیگر جهت ثبت نام وجود نخواهد داشت. به طور کلی می توان گفت آزمون مدارس تیزهوشان دارای لیست ذخیره نمی باشد.

🔻 آزمون سنجش هوش تیزهوشان دارای مرحله تکمیل ظرفیت و غیره نمی باشد.

🔻 این مدارس دارای امکانات خوابگاهی و شبانه روزی نمی باشند.

🔻 دانش آموزان باید 50 درصد شهریه را نیز بپردازند و با توجه به اینکه حداقل ساعت آموزشی این مدارس در هفته 40 ساعت می باشد، هزینه کلاس های اضافه نیز بر عهده دانش آموز خواهد بود.

با توجه به محدودیت زمان اعتراض، پیشنهاد می شود در همان روز اول درخواست خود را ثبت کنید.

با توجه به اطلاعاتی که در بالا آورده شده است، در صورت بروز سوال راجع به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم  با مشاور گروپ به شماره 9099071614 تماس بگیرید و از راهنمایی های جامع و کامل این مرکز بهرمند شوید.


سوالات متداول دانش آموزان

برای مشاهده نتایج آزمون سمپاد ششم به هفتم به چه سایتی مراجعه کنیم؟

سایت اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد ششم به هفتم، hoosh.medu.ir می باشد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چگونه است؟

راهنمای مشاهده نتایج آزمون در این مقاله ارائه داده شده است.

نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان چه زمانی منتشر می شود؟

زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1400 از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت نتایج نهایی کنکور 1400