نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ | کارنامه آزمون اسناد رسمی

اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ | کارنامه آزمون اسناد رسمی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله مشاور گروپ به موضوع نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲، زمان اعلام نتایج اولیه و همچنین زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی می پردازیم.

همانطور که می دانید دوره قبلی آزمون سردفتری در سال 1401 برگزار شده بود، متقاضیان بسیاری منتظر ثبت نام و شرکت در این آزمون بودند تا اینکه فرآیند آزمون سردفتری اسناد رسمی پس از ۴ سال به درخواست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و توسط سازمان سنجش آموزش کشور در پاییز 1401 اجرایی گردید.

همانطور که می دانید این آزمون به صورت سراسری بوده و بصورت تستی و چهارگزینه‌ای طراحی شده است و پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش، کارآموزی و اختبار به واسطه ابلاغ رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مقام سردفتری اسناد رسمی منصوب می‌ گردند.

ضمن آرزوی موفقیت سایت مشاور گروپ برای یکایک شما عزیزان به اطلاع می رسانیم؛ نتیجه مرحله کتبی آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 1402 اعلام شد. جهت دریافت نتایج خود از طریق شماره تماس 9099071613 بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ی دیگری با کارشناسان مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲

نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ یکی از مهم ترین مراحل امتحان اسناد رسمی است. داوطلبانی که با مطالعه منابع آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری خود را برای شرکت در این رقابت آماده کرده بودند

تعداد شرکت کنندگان آزمون سردفتری حدود ۵۲ هزار داوطلب اعلام شده است. با توجه به اینکه بیش از ۲۵ هزار داوطلب مرد و بیش از ۲۶ هزار داوطلب زن در رقابت آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور حضور داشته اند می توان گفت که اشتیاق داوطلبان به خصوص بانوان برای دستیابی به مقام سردفتری اسناد رسمی نسبت به سال های گذشته افزایش نسبی داشته است. زیرا سال ۱۳۹۷، ۳۸ هزار و ۱۹۲ متقاضی مرد و ۳۷ هزار متقاضی زن در این رقابت حضور پیدا کرده بودند.

اما باید دید که درصد قبولی در آزمون سردفتری هم افزایش پیدا می کند یا خیر. برای دریافت آخرین اخبار از آزمون سردفتری اسناد رسمی و همچنین زمان نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ با ما همراه باشید.

اعلام نتایج آزمون سردفتری

زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ توسط سازمان سنجش اعلام می شود. دوره گذشته اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی سردفتری اسناد رسمی، پس از گذشت دو ماه از برگزاری آزمون منتشر گردید.

اما به گفته دکتر حسن مروتی معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور نتایج سردفتری ۱۴۰۲ اواخر دی ماه اعلام و در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. به محض انتشار اطلاعیه زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سردفتری این مقاله به روز رسانی و تاریخ دقیق به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

علی خندانی، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران اذعان کرد که نتایج آزمون سردفتری تا ۵ بهمن سال جاری صورت خواهد گرفت. بهع گفته علی خندانی «تاکنون هیچ خبری که حاکی از تاخیر در انتشار نتایج باشد به ما اعلام نشده و انشاءالله در همان تاریخی که قبلا تعیین شده بود، نتایج ازمون سردفتری منتشر خواهد شد.»

🔸به روز رسانی: رئیس کانون سردفتران در گفتگو با خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که تاریخ ۵ بهمن، تاریخ قطعی برای اعلام نتایج آزمون نبود و سازمان سنجش اوایل بهمن را برای این کار اعلام کرده بود که گویا به دلایل مختلفی از جمله ترافیک کار در سازمان سنجش، هنوز انجام نشده است.

داوطلبان عزیز مطمئن باشید که نتایج آزمون سردفتری در همین ماه اعلام خواهد شد و  بنابراین زمان نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ اسناد رسمی فعلا بهمن 1402 می باشد. تاریخ دقیق اطلاع رسانی می گردد.

زمان نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ اسناد رسمی

اواسط بهمن ماه

(زمان دقیق جواب آزمون سردفتری ۱۴۰۲ بلافاصله بعد از انتشار اطلاعیه در این مقاله به روز رسانی شد)

نحوه دریافت کارنامه آزمون سردفتری

نحوه دریافت کارنامه آزمون سردفتری بسیار ساده است. برای دریافت جواب امتحان اسناد رسمی باید به همان سایتی که در آن اقدام به ثبت نام آزمون سردفتری نموده اید، مراجعه کنید. سایت نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ sanjesh.org می باشد.

بدین ترتیب کلیه داوطلبان برای اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ باید در زمان مقرر به این سایت مراجعه و مراحل دریافت نتایج را با موفقیت پشت سر بگذارند. به منظور سهولت در دسترسی شما عزیزان لینک مستقیم ورود به سامانه دریافت جواب آزمون سردفتری ۱۴۰۲ در ادامه ارائه شده است.

برای ورود به سامانه نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ کلیک کنید

به محض آغاز فرآیند انتشار نتایج این لینک فعال می گردد

برای مشاهده نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ تنها کافیست با استفاده از لینک مستقیم موجود در جدول بالا به سامانه نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ sanjesh.org مراجعه کنید. یا آدرس sanjesh.org را در نوار آدرس مرورگرتان تایپ و جستجو کنید.

بعد از ورود به سایت سنجش، از منوی پایین سایت گزینه سایر آزمون های استخدامی را انتخاب نمایید.

سایت نتایج آزمون سردفتری Moshavergroup.com

حالا از منوی سمت راست روی گزینه نتایج بزنید و برای مشاهده نتایج ازمون سردفتری روی لینک کارنامه آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی سال ۱۴۰۲ کلیک کنید.

نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱ سیستم كارنامه آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال 1401 Moshavergroup.com

با ورود اطلاعات درخواستی می توانید به این سامانه نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ وارد شده و نمونه کارنامه قبول شدگان ازمون سردفتری را دریافت نمایید.

روش اول: شماره پرونده 6 رقمی + کد ملی

روش دوم: شماره داوطلبی + کد ملی + نام و نام خانوادگی + سال تولد

اگر هیچ یک از اطلاعات شماره پرونده، سریال ثبت نام یا کد پیگیری را نداشتید یا فراموش کرده بودید می توانید با تماس با متخصصان و مشاوران مجموعه مشاور گروپ، مجددا به اطلاعات داوطلبی خود دسترسی پیدا کنید.

توجه داشته باشید که قبولی در این مرحله نتایج سردفتری ۱۴۰۲ صرفاً به معنی کسب حداقل امتیاز علمی لازم برای ادامه روند سایر مراحل پذیرش بوده و به منزله قبولی قطعی نیست.

ابتدا باید کارنامه اولیه خود را در سایت سازمان سنجش مشاهده نموده و سپس تشکیل پرونده و سایر مراحل پذیرش معرفی‌ شدگان آزمون سردفتری را از طریق درگاه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی  www.ssaa.ir انجام دهند.

نتایج به مدت ۲۰ روز قابل دسترسی بوده و قبول شدگان می بایست حداکثر تا ۲۰ روز پس از زمان نتایج سردفتری ۱۴۰۲ اسناد رسمی تصاویر مصدق مدارک مشروحه به سازمان ثبت اسناد کشور ارسال نمایند.

  •  تصویر مدرک تحصیلی مطلوب(مندرج در شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون سردفتری)
  •   تصویر دو طرف کارت ملی .
  •  تصویر تمام صفحات شناسنامه .
  •  تصویر دو طرف کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه عمومی (برای آقایان).
  •  شش قطعه عکس (۴× 3) رنگی زمینه سفید پشت نویسی شده.
  •  گواهینامه مهارتهای هفتگانه کامپیوتر( ICDL)

ساعت پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از 8 صبح تا 12 شب

مشاور گروپ

9099071613

امکان خرید بسته های تماس مشاور گروپ برای آن دسته از عزیزانی که به هر دلیلی به تلفن ثابت دسترسی ندارند، فراهم شده است. با خرید بسته تماس و ثبت اطلاعات خود، مشاوران ما متناسب با موضوع درخواستی شما در اسرع وقت (همین حالا و کمتر از یک ساعت) با شما تماس خواهند گرفت.

مشاهده کارنامه آزمون سردفتری اسناد رسمی

مصاحبه آزمون سردفتری

سوالات مصاحبه آزمون سردفتری به دو دسته سوالات عمومی و سوالات تخصصی تقسیم می شود. مطابق با اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون سردفتری ، بعد از اعلام نتایج اولیه و انتشار نتایج ازمون سردفتری، از پذیرفته شدگان دعوت به مصاحبه آزمون سردفتری به عمل می آید.

بدین ترتیب افراد دعوت شده به مصاحبه آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۲ میبایست به صورت حضوری در محل و تاریخ تعیین شده با به همراه داشتن کارت شناسائی معتبر و مدارک لازم، براساس شماره ردیف خود در مصاحبه شرکت نمایند. توجه داشته باشید که عدم حضور و شرکت در مصاحبه به منزله مردودی داوطلب خواهد بود.

به گفته روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور چنانچه اشخاص دعوت شده به مصاحبه واجد شرایط لازم علمی و عملی تشخیص داده نشوند و یا موفق به کسب حداقل امتیازات لازم نگردند، به ترتیب امتیاز کسب شده و اولویت‌ های مصرح قانونی، از افراد ذخیره جهت مصاحبه شفاهی و اختبار دعوت خواهد شد.

اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری

اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری به منظور اعلام اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه سردفتری صورت می گیرد. افرادی که در مصاحبه آزمون استخدامی سردفتری موفق به کسب امتیازات لازم شده اند و تمامی شرایط لازم برای استخدام در دفاتر اسناد رسمی را دارند، در تاریخ معین شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و همچنین سازمان سنجش باید به sanjesh.org مراجعه نموده، و نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ سازمان سنجش را دریافت نمایند.

اعتراض به نتایج آزمون سردفتری

در پی اعتراض به نتایج آزمون سردفتری در دوره قبلی آزمون، مبنی بر فراهم نبودن بستر لازم و مناسب برای نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲، احتمال می دهیم در این دوره میزان نارضایتی ها به حداقل برسد. با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور مسئولیت برگزاری این آزمون را برعهده گرفته است تمامی مراحل اعلام نتایج از طریق sanjesh.org انجام می پذیرد.

هنوز اطلاعیه ای مبنی بر امکان اعتراض به نتایج منتشر نشده است. به محض مشخص شدن اطلاعات تکمیلی این مقاله به روز رسانی می گردد.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار آزمون سردفتری اسناد رسمی 1402 و دریافت نتیجه ی آزمون با کارشناسان حقوقی مجرب مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

مشاور گروپ


در این مقاله مشاور گروپ به موضوع نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲، زمان اعلام نتایج اولیه و همچنین زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی پرداختیم. داوطلبان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش sanjesh.org نسبت به دریافت کارنامه قبول شدگان ازمون سردفتری ۱۴۰۲ اقدام نمایند.

در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام درباره نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ یا سایر مراحل این آزمون، می توانید با ما تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

شماره تماس مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ چه تاریخی آغاز می شود؟

✔️برای اطلاع از زمان دریافت نتایج آزمون سردفتری 1402 به این مقاله مشاور گروپ مراجعه نمایید.

✔️کارنامه قبول شدگان آزمون سردفتری اسناد رسمی از چه سایتی منتشر می شود؟

✔️اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی در سایت سازمان سنجش sanjesh.org انجام و لیست اسامی پذیرفته شدگان اولیه سردفتری از این طریق به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

✔️نحوه دریافت نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ چگونه است؟

✔️راهنمای جامع دریافت نتیجه آزمون سردفتری در این مقاله ارائه شده است. برای آشنایی با نحوه مشاهده کارنامه پذیرفته شدگان آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی به مقاله مراجعه نمایید. اگر سوالی در این رابطه دارید می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با ما در مجموعه مشاور گروپ مطرح کنید. تماس از تلفن ثابت 9099071613

4.1/5 - (37 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۲ | کارنامه آزمون اسناد رسمی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی