اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97

اعلا نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97 که پس از ۱۰ سال از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و با در نظر گرفتن شرایط خاص برگزار شد.
این آزمون به صورت سراسری بوده و بصورت تستی و چهارگزینه‌ای طراحی شده است و پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش، کارآموزی و اختبار به موجب ابلاغ رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مقام سردفتری اسناد رسمی منصوب می‌گردند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه گزینش و مصاحبه آزمون سردفتری اسناد رسمی 97 و  همچنین دریافت نتایج خود با کارشناسان مجرب مشاور گروپ تماس بگیرید.

ضمن آرزوی موفقیت سایت مشاور گروپ برای یکایک شما عزیزان به اطلاع می رسانیم؛ نتیجه مرحله کتبی آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 1397 اعلام شد. جهت دریافت نتایج خود از طریق شماره تماس 9099071613 بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ی دیگری با کارشناسان مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

زمان برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی 97 :

–    آزمون کتبی سردفتری اسناد رسمی 97 در تاریخ  1397/04/29  برگزار شده است.

–    محل برگزاری آزمون همزمان با توزیع کارت ورود به جلسه طی اطلاعیه های منتشره به  اطلاع داوطلبین رسیده است.

زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97

      اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی، پس از گذشت دو ماه از برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی 97 از طریق سایت سازمان ثبت اسناد و املاک به نشانی www.ssaa.ir   اعلام می شود  و این نتایج به مدت ۲۰ روز قابل دسترسی خواهد بود و قبول شدگان می بایست حداکثر تا ۲۰ روز پس از زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97 تصاویر مصدق مدارک مشروحه ذیل را از طریق پست پیشتاز به صندوق پستی ۱۱۳۶۹۳۴۶۱۱ به سازمان  ارسال نمایند.  

  •  تصویر مدرک تحصیلی مطلوب.(مندرج در شرایط اختصاصی)
  •   تصویر دو طرف کارت ملی .
  •  تصویر تمام صفحات شناسنامه .
  •  تصویر دو طرف کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه عمومی(برای آقایان).
  •  شش قطعه عکس (۴× 3) رنگی زمینه سفید پشت نویسی شده.
  •  گواهینامه مهارتهای هفتگانه کامپیوتر( ICDL)

طبق اعلام روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور این آزمون برای تاسیس ۹۶۵ دفتر اسناد رسمی در سراسر کشور و با عنایت به ماده ۵ قانون دفاتر اسناد رسمی و در نظر گرفتن ملاک های مندرج در قانون از جمله آمار جمعیتی و مقتضیات محلی و اقتصادی روز جمعه 1397/04/29 به طور همزمان و  در ۳۶ حوزه انتخابی در کشور و با شرکت  ۳۸ هزار و ۱۹۲ متقاضی مرد و ۳۷ هزار متقاضی زن برگزار گردیده است.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار آزمون سردفتری اسناد رسمی 97 و دریافت نتیجه ی آزمون با کارشناسان حقوقی مجرب مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

مشاور گروپ


توضیحات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ابهامات آزمون سردفتری اسناد رسمی

?سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص برخی ابهامات مطرح شده پیرامون آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۹۷ توضیحاتی به شرح زیر ارائه داد:

به استحضار می رساند برگزاری آزمون انتخاب تعداد ۹۶۲ نفر سردفتر اسناد رسمی به تفکیک هر بخش و شهرستان در اجرای ماده ۵ قانون دفاتر اسنادرسمی مصوب سال ۱۳۵۴ و با توجه به میزان جمعیت هر منطقه براساس آمار اعلام شده از سوی مرکز آمار ایران و نیز اطلاعات بانک جامع ثبت الکترونیک اسناد رسمی شامل تعداد اسناد تنظیمی در دفاتر اسناد رسمی و درآمد حق التحریر دفاتر اسناد رسمی هر منطقه، میزان نیاز واقعی به تاسیس دفاتر اسناد رسمی مطابق قانون تعیین و پس از تائید ریاست محترم قوه قضائیه نسبت به انتشار اطلاعیه جذب سردفتری اقدام گردید. براین اساس آزمون مذکور از سوی یک شرکت معتبر و رسمی که تاکنون چندین مرحله آزمونهای مختلف استخدامی را در سطح کشور برگزار نموده و با رعایت ضوابط قانونی اجرایی گردیده به طوریکه طرح سئوالات و تکثیر آنها در یک قرنطینه تحت نظارت مستمر و با حضور نمایندگان مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه انجام و بعد از برگزاری آزمون، پاسخنامه ها جمع آوری و در محل حفاظت شده توسط دستگاه های الکترونیکی قرائت شده است. قابل ذکر است این آزمون به منظور جذب ۹۶۲ سردفتر برای ۶۶۵ شهر برگزار که تعداد ۵۵ هزار و ۳۴۴نفر در آزمون شرکت کرده‌اند.

?گفتنی است با توجه به بند «چ » ماده ۸۸ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران که مقرر می دارد « قوه قضائیه، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، کانون وکلای دادگستری، کانون کارشناسان رسمی، مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه، مکلفند سی درصد (%۳۰) از سهمیه صدور دفاتر خد مات قضایی و الکترونیک،سردفتری، صدور پروانه وکالت، مجوز کارشناسان رسمی دادگستری را به فرزندان وهمسران شهدا، جانبازان با حداقل ده درصد (۱۰%) ، آزادگان با داشتن حداقل سه ماه سابقه اسارت و رزمندگان با داشتن حداقل شش ماه حضور در جبهه و همسر و فرزندان جانبازان با بیست و پنج درصد(%۲۵) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان و فرزندان رزمندگان دارای حداقل دوازده ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، بدون رعایت شرط سنی در صورت واجد شرایط بودن اختصاص دهند.» پس از تصحیح اوراق و اخذ امتیازات حاصله و اعمال سهمیه‌های قانونی مقرر مطابق با معرفی نامه های معتبر و اعمال امتیازات مربوط به بومی بودن افراد و همچنین با توجه به ممنوعیت های قانونی مذکور در ماده 15 قانون دفاتر اسناد رسمی که در آگهی ثبت نام اعلام گردید، مطابق رویه معمول نتایج به صورت اختصاصی در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

?ضمناً در روز اول اعلام نتایج، نرم‌افزار مربوطه دارای اشکالاتی بوده که ضمن عذرخواهی از داوطلبان، این نقیصه در روزهای بعد بر طرف و اطلاع‌رسانی گردید و متعاقباً اسامی کلیه پذیرفته‌شدگان مرحله اول منتشر شد.

?لازم به ذکر است مطابق مقررات، اسامی تعداد ۶۷۸ نفر از شرکت کنندگان عادی و تعداد ۲۸۴ نفر از ایثارگران و جمعاً ۹۶۲ نفر به عنوان پذیرفته‌شدگان مرحله اول اعلام گردیده‌اند.

?در این راستا، برابر اعلام نتایج صورت گرفته نسبت به دعوت از افراد واجد شرایط جهت مصاحبه و آزمون شفاهی اقدام و چنانچه اشخاص دعوت شده واجد شرایط لازم علمی و عملی تشخیص داده نشوند و یا موفق به کسب حداقل امتیازات لازم نگردند، به ترتیب امتیاز کسب شده و اولویت‌ های مصرح قانونی، از افراد ذخیره جهت مصاحبه شفاهی و اختبار دعوت خواهد شد./روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور


جهت دریافت نتایج خود و اعتراض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی modiriat.org از طریق شماره تماس 9099071613 بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ی دیگری با کارشناسان مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

مشاور گروپ

4/5 - (32 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.