اعلام حذفیات دقیق کنکور سراسری 99 و سال دوازدهم

حذفیات دقیق کنکور سراسری 99 و سال دوازدهم

جهت مشاوره در زمینه اعلام حذفیات دقیق کنکور سراسری 99 و سال دوازدهم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام حذفیات دقیق کنکور سراسری 99 و سال دوازدهم :  سخنگوی سازمان سنجش فاطمه زرین آمیزی در مصاحبه ای اعلام کرد آموزش و پرورش هیچ مکاتبه ‌ای برای برگزاری کنکور از 80 درصد مطالب درسی با سازمان سنجش انجام نداده است .


حذفیات دقیق کنکور سراسری 99 و سال دوازدهم

حذفیات احتمالی کنکور سراسری 99 و سال دوازدهم


1588066457 1577877746 فلشجهت دریافت فصول حذفی کنکور سراسری 99 بروی لینک زیر کلیک نمایید :


فصول حذفی از امتحانات نهایی دوازهم و کنکور سراسری 99 نظام قدیم

مشاورگروپ : سخنگوی سازمان سنجش فاطمه زرین آمیزی در مصاحبه ای اعلام کرد آموزش و پرورش هیچ مکاتبه ‌ای برای برگزاری کنکور از 80 درصد مطالب درسی با سازمان سنجش انجام نداده است .

حذفیات دقیق کنکور سراسری 99 و سال دوازدهم ؛  فاطمه زرین آمیزی ، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور ، در رابطه با برگزاری کنکور از ۸۰ درصد دروس و حذف ۲۰ درصد منابع گفت : هنوز وزارت آموزش و پرورش هیچ گونه حذفی را به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نکرده است تا سازمان هم آن را ملاک عمل قرار دهد .

سخنگوی سازمان سنجش افزود : اگر آموزش و پرورش حذف ۲۰ درصد از دروس و آزمون را از ۸۰ درصد به سازمان سنجش اعلام کند ؛ قطعا برای اجرای این شیوه بین داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید متجانس سازی می‌ شود .

زرین آمیزی گفت : برای تصمیم ‌گیری باید ابتدا حذفیات اعلامی سازمان سنجش را بدانیم .

حذف ۲۰ درصدی مطالب به آموزش و پرورش اعلام نشده است

حذفیات دقیق کنکور سراسری 99 و سال دوازدهم ؛  او در ادامه تاکید کرد : حذف ۲۰ درصد دروس و برگزار شدن کنکور از ۸۰ درصد مطالب کتب درسی را صرفا در رسانه ‌ها مشاهده کرده ایم ، ولی اعلام رسمی از سوی آموزش و پرورش برای حذف ۲۰ درصدی مطالب به ما اعلام نشده است .

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد : اگر این حذف اتفاق بیفتد سازمان سنجش برای برگزاری کنکور سراسری ۹۹ بین نظام قدیم و نظام جدید متجانس سازی را انجام خواهد داد .
امتحانات پایه دوازدهم قطعا حضوری خواهد بود

گفتنی است ؛ علیرضا کمرئی ، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش روز گذشته خبر از توافق ضمنی با سازمان سنجش آموزش کشور داد و گفت : ۲۰ درصد پایه دوازدهم جزو سوالات کنکور نخواهد بود ، ولی از ۸۰ درصد باقیمانده سوال کنکور طرح خواهد شد .

او در ادامه گفته است : امتحانات پایه دوازدهم قطعا حضوری خواهد بود و حجم امتحانات هم ۸۰ درصد محتوا با ۲۰ نمره خواهد بود و ۲۰ درصد هم نمره اختیاری است تا آموزش ‌های ارائه شده دوره کرونا هم ترتیب اثر داده شود ؛ آزمون کنکور هم بر اساس آن خواهد بود .

انتشار این اخبار با اعتراض نظام قدیمی ‌ها رو به رو شد و این داوطلبان نیز خواستار این شدند که در صورت حذف ۲۰ درصد دروس از برگزاری کنکور با حجم ۸۰ درصدی مطالب درسی آن‌ها نیز شامل این مصوبه شده تا عدالت برقرار شود .

منبع : جوان


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه اعلام حذفیات دقیق کنکور سراسری 99 و سال دوازدهم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی