اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جهت مشاوره در زمینه اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش از جمله سوالات مهمی است که پس از مصاحبه حضوری برای داوطلب پیش خواهد آمد. مجموعه مشاور گروپ در این مقاله قصد دارد به موضوع اسامی نهایی پذیرفته شدگان بپردازد. پس با ما همراه باشید.

اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش (موضوع مجوزهای شماره۱۵۱۶۱۰ مورخ ۹۸/۰۳/۲۸ و۱۶۰۴۹۱مورخ ۹۸/۰۴/۰۱ سازمان اداری ­و استخدامی کشور)، درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت آزمون مذکور؛ با اعلام اسامی نهایی پذیرفته­ شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش، افراد مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند:

مراحل لازم برای قبل از استخدام در آموزش و پرورش
داوطلبانی که درخصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش سوالاتی دارند می­توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:  www.sanjesh.org اقدام نمایند.
قبول­ شدگان یک برابر ظرفیت جهت پیگیری امور مربوط به استخدام خود به ادارات امور اداری اداره کل آموزش­ وپرورش استان مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.
 پذیرفته­ شدگان قبل از مراجعه به هسته گزینش اداره کل آموزش ­وپرورش استان محل استخدام سهمیه خدمتی اقدامات مربوطه ای که در ادامه مقاله آمده است را به عمل آورند.
 معاینات پزشکی (تکمیلی) آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش­ وپرورش استان محل خدمت همزمان با بررسی صلاحیت­های عمومی صورت می­پذیرد. براین اساس داوطلب واجد شرایط پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ضمن حضور در امور اداری ادارات کل آموزش و پرورش استان سهمیه خدمتی، نسبت به اخذ معرفی­نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و…به منظور تشکیل پرونده استخدامی آموزش و پرورش با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط در زمان مقرر اقدام نمایند.
در صورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و… پذیرفته­ شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­ آموزی به اطلاعیه­ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پرتال وزارت آموزش­ وپرورش به نشانی  www.medu.ir درج خواهد شد مراجعه نمایند.
 براساس برنامه­ ریزی­ های انجام گرفته و زمان بندی پیش­ بینی شده، دوره مهارت­ آموزی آزمون مذکور، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت­های عمومی(گزینش) به اطلاع پذیرفته ­شدگان خواهد رسید. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی­های لازم جهت ثبت ­نام و حضور دردوره یاد شده را داشته باشند.

درصورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله مصاحبه استخدامی، ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی www.gozinesh.medu.ir، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته­ های گزینش استان محل خدمت خود، ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

  •  عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گرد.
  • توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

کانال قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

کانال قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش و یا سایت اعلام اسامی نهایی آزمون استخدامی آموزش وپرورش، سایت سنجش کشور است. بنابراین داوطلبانی که در آزمون کتبی موفق به کسب امتیاز و یا نمره قبولی حد نصاب می‌شوند، بایستی در مصاحبه حضوری شرکت کنند و سپس مدارک خواسته شده را تحویل آموزش و پرورش دهند.
لازم به ذکر است بعد از بررسی مدارک و مصاحبه حضوری، اسامی نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در کانال قبول شدگان؛ یعنی سازمان سنجش کشور قرار خواهد گرفت.

اطلاعیه: اسامی قبول شدگان در دو مرحله اعلام می‌شود. پس از آزمون کتبی و نیز پس از مصاحبه حضوری و بررسی مدارک توسط کارشناسان.

نحوه اعلام اسامی قبول شدگان استخدامی آزمون دبیری آموزش و پرورش

چند سال است که تمامی مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org انجام می‌شود. بنابراین داوطلبان برای اطلاع از کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش و همچنین برای مشاهده اسامی قبول شدگان، باید به سایت سنجش کشور مراجعه کنند. در ادامه قصد داریم به موضوع نحوه اعلام اسامی قبول شدگان استخدامی آزمون دبیری آموزش و پرورش بپردازیم:

  • در ابتدا آدرس سازمان سنجش آموزش کشور sanjesh.org را در مرورگر گوگل یا هر مرورگری که در دسترس است، سرچ کنید.
  • در صفحه اصلی سازمان سنجش، گزینه استخدامی متمرکز دستگاه‌ اجرایی را انتخاب نمایید.

صفحه اصلی سازمان سنجش

سپس زیر عنوان استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی، بر روی عبارت “اعلام نتیجه نهایی اسامی قبول شدگان استخدامی آزمون دبیری آموزش و پرورش”ضربه بزنید.

اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری استخدامی آموزش و پرورش

در مرحله آخر، شماره پرونده، شماره شناسنامه و یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی را در جایگاه مربوطه وارد کنید تا نتیجه را مشاهده نمایید.

ورود به سیستم قبول شدگان آزمون آموزگاری

اسامی قبول شدگان استخدامی آزمون آموزگاری آموزش و پرورش

همانطور که در بندهای پیشین گفتیم، اسامی قبول شدگان استخدامی آزمون آموزگاری آموزش و پرورش نیز همانند آزمون دبیری و آزمون استخدامی در دو مرحله اعلام می‌شود. در مرحله اول بعد از برگزاری آزمون کتبی، اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش و در مرحله دوم بعد از برگزاری مصاحبه حضوری، اسامی قبول شدگان استخدامی آزمون آموزگاری آموزش و پرورش در سایت سنجش منتشر می‌شود.

علاقمندان به آزمون آموزگاری(معلمان ابتدایی)، می‌بایست به موقع وارد سایت سنجش شوند و همچنین از زمان اسامی قبول شدگان آموزگاری مطلع گردند. در صورت هرگونه تاخیر برای شرکت در مرحله بعد و ارائه مدارک، به منزله انصراف از آزمون محسوب می‌گردد.

اگر سوالی درباره جزییات موضوع اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش:

✔️اسامی پذیرفته شدگان گزینش آموزش و پرورش ۱۴٠۲ در چه سایتی اعلام می‌شود؟

اسامی پذیرفته شدگان گزینش آموزش و پرورش ۱۴٠۲ در سایت سنجش sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

✔️اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه زمانی اعلام می‌شود؟

معمولا مدتی پس از مصاحبه و آزمون کتبی، اسامی نهایی پذیرفته شدگان در سایت سنجش منتشر می‌شود.

✔️اعلام قبول شدگان آزمون آموزش و پرورش برای دبیری و آموزگاری جدا است؟

بله. آزمون دبیری و آموزگاری در زمان‌های متفاوت وبه صورت جداگانه برگزار می‌شوند.

2.2/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی