اطلاعیه جدید تغییرات سهمیه بومی گزینی رشته های علوم پزشکی کنکور 99

تغییرات سهمیه بومی گزینی رشته های علوم پزشکی کنکور 99

جهت مشاوره در زمینه اطلاعیه جدید تغییرات سهمیه بومی گزینی رشته های علوم پزشکی کنکور 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اطلاعیه جدید تغییرات سهمیه بومی گزینی رشته های علوم پزشکی کنکور 99 : عاملی با اشاره به بحث سهمیه‌های کنکور، اظهار کرد: بخشی از سهمیه‌های کنکور مصوبه مجلس شورای اسلامی شدن است که با همکاری مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌توان آن را ساماندهی کرد.


 تغییرات سهمیه بومی گزینی رشته های علوم پزشکی کنکور 99


 تغییرات سهمیه بومی گزینی رشته های علوم پزشکی کنکور 99 :  به گزارش مشاورگروپ به نقل از آنا، جلسه ۳۴۳ شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی به ریاست منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

عاملی در این جلسه اظهار کرد: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، سند دانشگاه اسلامی را محور کار خود قرار داده است، ضرورت دارد هم‌افزایی در سند نقشه جامع علمی کشور و سند دانشگاه اسلامی انجام شود؛ چراکه سند نقشه جامع علمی کشور و سند دانشگاه اسلامی مکمل یکدیگر هستند.

وی افزود: سند نقشه جامع علمی کشور نیز در برنامه دانشگاه آزاد اسلامی در کنار برنامه آن دانشگاه درخصوص اجرایی شدن سند دانشگاه اسلامی، لحاظ شود.

 تغییرات سهمیه بومی گزینی رشته های علوم پزشکی کنکور 99 :  دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اسناد دانشگاه اسلامی، مهندسی فرهنگی، تحول بنیادین آموزش و پرورش و نقشه جامع علمی کشور به عنوان ۴ سند مرجع شورای عالی انقلاب فرهنگی، تاکید کرد: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تأکید مقام معظم رهبری بر چابک‌سازی ساختار دبیرخانه و شوراهای تخصصی شورای عالی انقلاب فرهنگی، ضرورت دارد این اسناد بازنگری و به‌روزرسانی و در مورد چگونگی شوراهای تخصصی باز اندیشی شود.

عاملی با تأکید بر ضرورت توجه به مصلحت‌ عمومی کشور در امور، گفت: بخش اعظمی از وقت مدیریتی مسئولان در جلسات گذرانده می شود؛ بنابراین با ادغام بعضی از شوراهای تخصصی زمینه تمرکز بیشتر و کاهش جلسات می تواند محقق شود.

وی با اشاره به بحث سهمیه‌های کنکور، اظهار کرد: بخشی از سهمیه‌های کنکور مصوبه مجلس شورای اسلامی شدن است که با همکاری مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌توان آن را ساماندهی کرد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: بخشی از سهمیه‌های کنکور نیز مصوبه شورای عالی ‌انقلاب فرهنگی است، به عنوان مثال سهمیه بومی‌گزینی که انتقادات و پیشنهاداتی در این خصوص به شورا ارسال شده است.

عاملی تأکید کرد: دغدغه اصلی جامعه دانش‌آموزی در ارتباط با شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس، موضوع کنکور و بحث سهمیه‌ها است.

وی پیشنهاد کرد که با توجه به کار کارشناسی انجام شده در دبیرخانه شورای عالی و آمادگی سازمان سنجش و وزارت علوم، موضوع جلسه آتی شورای اسلامی شدن به موضوع سهمیه‌های کنکور اختصاص یابد.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه اطلاعیه جدید تغییرات سهمیه بومی گزینی رشته های علوم پزشکی کنکور 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. فرید

  چرا در مورد سهمیه هیئت علمی تو قانون چیزی گفته نمیشه ؟بعد از کنکور با پارتی بازی دانشجو جابجا و هیچ عدد و رقمی هم اعلام نمیشه

  پاسخ
 2. شیوا

  خیر. یه کلام ختم کلام!!!!!!

  پاسخ
 3. حسین

  اگر اراده ای وجود دارد چرا دولت آن را به صحن مجلس نمی فرستد آیا این فقط یک شعار تبلیغاتی نیست .خدا داناست و بس

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی