کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی – kemt.medu.ir

کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش kemt.medu.ir

جهت مشاوره در زمینه کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی – kemt.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش kemt.medu.ir به داوطلبانی که می‌خواهند در دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند یا در سازمان‌ها استخدام شوند، امکان دریافت تاییدیه تحصیلی از آموزش و پرورش را فراهم می‌کند. افراد می‌توانند از طریق سامانه emt.medu.ir اطلاعات شخصی و مدارک تحصیلی خود را ثبت کنند. سپس آموزش و پرورش، با بررسی این اطلاعات، در صورت وجود مدرک تحصیلی، آن را تایید می‌کند. این تاییدیه تحصیلی یکی از مدارک اساسی برای ادامه تحصیل یا استخدام است. راهنمای استعلام مدرک تحصیلی آموزش و پرورش و ورود به سایت kemt.medu.ir در این مقاله بیان شده است.

کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش

کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش kemt.medu.ir، یک سامانه آنلاین است که به افرادی که مدارک تحصیلی خود را از آموزش و پرورش دریافت کرده‌اند، اجازه می‌دهد تا به صورت آنلاین و از راه دور صحت این مدارک را تایید کنند. افرادی که قصد ادامه تحصیل یا استخدام را دارند، می‌توانند از این سامانه برای ارائه مدارک تحصیلی خود به دانشگاه‌ها و سازمان‌ها استفاده کنند و آنان می‌توانند از طریق کارتابل خود، تصدیق این مدارک را انجام دهند.

این سامانه به سازمان‌ها و ارگان‌ها نیز این امکان را می‌دهد که به صورت آنلاین و از راه دور از صحت و اعتبار مدارک تحصیلی ارائه شده مطمئن شوند. این روش، سهولت بیشتری را برای افراد و موسسات فراهم می‌کند و فرایند تایید مدارک را سریع‌تر و آسان‌تر خواهد کرد.

استعلام تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش kemt.medu.ir

تاییدیه تحصیلی یک مدرک مهم بوده که برای دانشجویان و فارغ التحصیلان در فرایندهای مختلفی مانند ثبت نام در دانشگاه‌ها، ترجمه مدارک تحصیلی یا استخدام در سازمان‌ها لارم است. در طول روند ثبت نام در دانشگاه‌ها یا در مراحل استخدام، دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف برای بررسی صحت مدارک تحصیلی متقاضیان یا کارمندان، از این تاییدیه استفاده می‌کنند. افراد برای استعلام تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش می‌توانند به سامانه تاییدیه تحصیلی به نشانی kemt.medu.ir مراجعه کنند.

قبلا استعلام مدرک تحصیلی ، از طریق مراجعه حضوری به دفتر پیشخوان دولت صورت می‌گرفت و افراد مجبور بودند ساعت‌ها را صرف حضور در این مرکز کنند. اما امروزه، با ایجاد کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش، این فرایند به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌شود. داوطلبان می‌توانند به راحتی به این سامانه مراجعه کرده و تاییدیه تحصیلی خود را دریافت کنند.

ورود به کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش

کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش به متقاضیان اجازه می‌دهد که از طریق درج اطلاعات فردی و مدارک تحصیلی، برای دانشگاه یا سازمان مورد نظر تقاضای استعلام مدرک تحصیلی کنند. پس از ثبت درخواست، یک شماره پیگیری صادر می‌شود که به شماره تلفن همراه متقاضی ارسال می‌شود. متقاضی می‌تواند از طریق گزینه پیگیری، وضعیت درخواست خود را بررسی کند.

درخواست‌های ارسال شده در مناطق آموزش و پرورش بررسی می‌شوند و در صورت صحت مدرک تحصیلی، گواهی تاییدیه مدرک تحصیلی به صورت الکترونیکی برای استعلام گیرنده ارسال خواهد شد. این تاییدیه مدرک شامل دو قسمت تاییدیه تحصیلی و سوابق فارغ التحصیلی از قبیل ریز نمرات و محل‌های تحصیل است که برای ثبت نام در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و همچنین برای سازمان‌های استعلام گیرنده صادر می‌شود. هزینه دریافتی برای هر مدرک بیست دو هزار صد و ده تومان است.

راهنمای ورود به کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش به صورت زیر است:

استعلام تاییدیه تحصیلی سازمان‌هایی که به کارتابل دسترسی دارند

 • مراجعه به سایت تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش به نشانی kemt.medu.ir
 • انتخاب گزینه «ورود به کارتابل استعلام گیرندگان»

ورود به کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش

 • درج نام کاربری، رمز عبور و کد امنیتی

دانشگاه یا سازمان استعلام گیرنده برای دریافت نام کاربری و رمز عبور باید از طریق ستاد مرکزی و معرفی نماینده خود، با مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به آدرس تهران خیابان طالقانی – خیابان ایرانشهر – مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش مکاتبه کند.

(در صورت فراموشی نام کاربری و رمزعبور می‌توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.)

ورود به سایت تاییدیه تحصیلی مدارک

استعلام تاییدیه تحصیلی برای سازمان‌هایی که کارتابل ندارند

سازمان‌ها و شرکت‌هایی که کارتابل ندارند می‌توانند با استفاده از گزینه « استعلام مدرک تحصیلی برای شرکت‌ها » و درج اطلاعات خواسته شده برای استعلام مدرک تحصیلی اقدام کنند.

استعلام تاییدیه تحصیلی برای سازمان‌هایی که به کارتابل دسترسی ندارند

اطلاعات مورد نیاز جهت استعلام تحصیلی برای شرکت‌ها عبارت است از:

 • کدملی / کد دانش آموزی اتباع
 • کد پیگیری
 • شناسه ملی شرکت ثبت شده توسط متقاضی
 • شماره موبایل استعلام گیرنده

برای ورود به کارتابل تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش «اینجا» کلیک کنید.

پیگیری تاییدیه تحصیلی با کد رهگیری

افراد برای پیگیری تاییدیه تحصیلی با کد رهگیری لازم است به کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش kemt.medu.ir مراجعه کرده و پس از درج اطلاعات خواسته شده، وضعیت درخواست خود را پیگیری کنند. نحوه پیگیری تاییدیه تحصیلی دیپلم به صورت زیر است:

 • مراجعه به سایت emt.medu.ir
 • انتخاب گزینه «پیگیری مدرک تحصیلی»

پیگیری تاییدیه تحصیلی با کد رهگیری

 • درج کدملی / کد اتباع (افرادی که ملیت ایرانی ندارد، می بایست برای ورود به جای کدملی، کد اتباع را وارد کنند) ، کدپیگیری و کد امنیتی

پیگیری تاییدیه تحصیلی

مراحل ثبت نام مدرک تحصیلی در سامانه emt.medu.ir

مراحل ثبت نام مدرک تحصیلی در سامانه emt.medu.ir به صورت زیر است. فرایند ثبت درخواست ۵ مرحله دارد. پس از مراجعه به کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش، لازم است مراحل زیر را طی کنید:

 1. انتخاب نظام و مقطع آموزشی
 2. درج مشخصات هویتی و تحصیلی (مشخصات شناسنامه ای و تحصیلی خود را بر اساس اطلاعات موجود در مدرک تحصیلی درج کنید.)
 3. تایید اطلاعات (اطلاعات وارد شده را به دقت بررسی کرده و در صورت درستی، تایید کنید.)
 4. پرداخت هزینه
 5. دریافت کد پیگیری درخواست تاییدیه تحصیلی

برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام تاییدیه تحصیلی

امکانات کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش

برخی از امکانات کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش عبارت است از:

1. ثبت نام مدرک تحصیلی: در این کارتابل، افراد قادرند درخواست‌های استعلام مدارک تحصیلی خود را ثبت کرده و پس از درج اطلاعات خواسته شده، کد پیگیری درخواست تاییدیه تحصیلی را دریافت کنند.

2. پیگیری تاییدیه تحصیلی دیپلم: افراد می‌توانند وضعیت درخواست خود را پیگیری کنند تا بفهمند در چه مرحله‌ای از فرآیند استعلام مدرک تحصیلی قرار دارند.

3. صدور تاییدیه تحصیلی: بعد از بررسی و تأیید مدرک توسط مراجع ذی‌صلاح، تاییدیه تحصیلی به صورت الکترونیکی برای استعلام گیرنده ارسال می‌شود.

با استفاده از سامانه تاییدیه مدرک تحصیبی، افراد می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان دولت، برای استعلام مدارک تحصیلی خود اقدام کنند.

جمع بندی

در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش و نحوه ورود به سایت بیان شده است. این سامانه‌ به دانشجویان، کارمندان و دیگر افرادی که نیاز به تاییدیه مدارک تحصیلی دارند، این امکان را می‌دهد که درخواست‌های خود را آنلاین ثبت کرده و وضعیت درخواست‌هایشان را نیز پیگیری کنند. در فرایندهای مختلف مانند ثبت نام در دانشگاه‌ها، استخدام در شرکت‌ها، یا برای ترجمه مدارک تحصیلی، تاییدیه تحصیلی برای اثبات صحت و اعتبار مدارک استفاده می‌شود. در گذشته استعلام آخرین مدرک تحصیلی آموزش و پرورش، از طریق دفاتر پیشخوان دولت انجام می شد و افراد باید زمان زیادی را صرف دریافت تاییدیه تحصیلی می‌کردند. اما در سال‌های اخیر کلیه فرایندهای مربوط به استعلام تاییدیه تحصیلی، پیگیری تاییدیه تحصیلی، ثبت نام مدارک تحصیلی و ویرایش اطلاعات در سامانه تاییدیه تحصیلی به نشانی kemt.medu.ir انجام می‌شود.

اگر سوالی در رابطه با کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش دارید و پاسخ آن را در مقاله نیافتید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را درباره سایت تاییدیه مدارک تحصیلی به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته‌های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سامانه تاییدیه تحصیلی

کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش چیست؟

کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش kemt.medu.ir به داوطلبانی که می‌خواهند در دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند یا در سازمان‌ها استخدام شوند، امکان دریافت تاییدیه تحصیلی از آموزش و پرورش را فراهم می‌کند.

نحوه ویرایش اطلاعات در سامانه تاییدیه تحصیلی چگونه است؟

پس از درج کدملی و کد پیگیری و ورود به حساب کاربری خود می‌توانید نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنید.

استعلام تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش چگونه است؟

 افراد برای استعلام تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش می‌توانند به سامانه تاییدیه تحصیلی به نشانی emt.medu.ir مراجعه کنند.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه کارتابل استعلام گیرندگان تاییدیه تحصیلی – kemt.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی