استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر

استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر موضوع اصلی این مقاله است. همانطور که می دانید با توجه به کمبود نیروی آماده به خدمت و افزایش روزافزون تعداد بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش، این وزارتخانه با هدف تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود مجوز استخدام پیمانی به تعداد 56/904 نفر در وزارت آموزش و پرورش را اخذ کرده است.

جزئیات استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر را در این مقاله مشاور گروپ بخوانید. با ما همراه باشید.

استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ یکی از مهم ترین اقدامات وزارت آموزش و پرورش در راستای رفع مشکل کمبود آموزگار در سراسر کشور است. با اخذ مجوز استخدام پیمانی ۵۶/۹۰۴ نفر از علاقه مندان به فعالیت در حوزه علم و فرهنگ و تربیت کل نیازهای مورد توافق سازمان اداری و استخدامی با وزارت آموزش و پرورش بر طرف می گردد.

تاریخ انقضای مجوز استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر یک ساله است و این وزارت خانه به مدت یک سال از تاریخ صدور آن یعنی 3 اسفند 1401 مجوز برگزاری آزمون های استخدامی برای جذب آموزگاران ابتدایی، آموزگاران ابتدایی مدارس استثنایی، دبیران دوره متوسطه و همچنین استخدام هنر آموزان را خواهند داشت.

آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر Moshavergroup.com

لازم به ذکر است بعد از تاریخ 3 اسفند 1402 این مجوز باطل خواهد شد اما با توجه به اینکه تا سال ۱۴۰۴ سیر جمعیت دانش آموزی صعودی و سیر بازنشستگی در آموزش و پرورش هم صعودی است و هر سال حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار نفر بازنشسته می شوند، شاید بعد از سررسید تاریخ مجوز استخدام پیمانی، آموزش و پرورش تصمیم به تمدید این مجوز نماید.

در صورت تمدید مجوز استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر آخرین اطلاعات در این مقاله به روز رسانی و به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

ظرفیت استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر

ظرفیت استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر مطابق با جمع کل افراد مورد نیاز و مورد توافق وزارت آموزش و پرورش با سازمان امور اداری و استخدامی کشور تعیین گردیده است.

استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر
نیروی مورد نیاز
تعداد مورد نیاز
آموزگار ابتدایی ۲۵۶۸۶ نفر
آموزگار استثنایی ۲۳۳۲ نفر
دبیر دوره متوسطه ۱۹۹۷۰ نفر
هنر آموز  ۲۲۱۴ نفر

ثبت‌ نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ از نهم یا دهم اسفند ۱۴۰۱ در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org آغاز شد که ظرفیت پذیرش شامل ۲۴ هزار و ۶۹۴ آموزگار ابتدایی، ۲۳۳۲ آموزگار استثنایی و ۹۹۲ آموزگار ویژه مناطق عشایری و مرزی است و در مجموع تعداد ۲۸ هزار و ۱۸ نفر آموزگار ابتدایی، استثنایی و ویژه مناطق مرزی و عشایری طی این آزمون جذب می‌ شوند.

آزمون 8 اردیبهشت 1402 برای جذب معلم ابتدایی در مدارس عادی، مدارس استثنایی و مدارس عشایری و مرزی برگزار می شود. به گفته صادق ستاری فرد بعد از برگزاری آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۲ و آزمون استخدامی آموزگار استثنایی ۱۴۰۲ ، آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر با هدف جذب دبیر و هنرآموز برگزار خواهد شد که از فارغ التحصیلان رشته‌ های متناسب با این بخش دعوت به عمل می آید.

نکته: همچنین با توجه به ممنوعیت نیروی خرید خدمات آزمون اردیبهشت 1402 آخرین فرصت برای استخدام معلم خرید خدمات است و کلیه داوطلبان باید در بازه زمانی مقرر شده برای نام نویسی اقدام نمایند.

♦️طبق توافق استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر قطعاً نوبت دوم آزمون استخدام آموزش و پرورش برای سمت دبیری برگزار خواهد شد.♦️

ظرفیت استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر Moshavergroup.com


ما در این مقاله مشاور گروپ به استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر و ظرفیت پذیرش آن پرداختیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در قالب طرح شهید باهنر می توانید تمام روزهای هفته حتی در ایام تعطیل نیز با ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می توانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️ زمان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر چه تاریخی است؟

✔️زمان ثبت نام آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر بعد از برگزاری نوبت اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اردیبهشت 1402 خواهد بود.

✔️شرایط استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر چیست؟

✔️شرایط عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکسان است و شرایط اختصاصی آن با آغاز ثبت نام نوبت دوم آزمون آموزش و پرورش برای شغل دبیری اعلام می گردد.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه استخدام پیمانی آموزش و پرورش طرح شهید باهنر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی