استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲

جهت مشاوره در زمینه استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاور گروپ در این مقاله مبحث استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲ را مورد بررسی قرار داده است و موضوعاتی مانند: شرایط ثبت نام آزمون استخدامسازمان نقشه برداری و مدارک ثبت نام آزمون سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲ و موارد مرتبط با استخدام  سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲ با توضیحات کامل و نکات مهم را در اختیار شما قرار داده ایم. با ماهمراه باشید.

آزمون استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲

آزمون استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲ همراه با بیش از 14 آزمون مشترک دستگاه اجرایی برگزارمیشود. در عناوین شغلی کاردان نقشه بردار و ژئو ماتیک، کارشناس نقشه بردار و ژئو ماتیک گروه 1، کارشناس نقشه بردار و ژئو ماتیک گروه 2، کارشناس نقشه بردار و ژئو ماتیک گروه 3، کارشناس نقشه بردار و ژئو ماتیک گروه 4، کارشناس نقشه بردار و ژئو ماتیک گروه 5 میباشند که از طریق برگزاری آزمون عمومی و تخصصی که بدون شرط معدل ثبت نام برای متقاضیان مقدور میباشد.

نکته قابل توجه اینست که تنها محل متقاضی استان تهران میباشد.

آزمون استخدام سازمان نقشه برداری کشور هیچ محدویت جنستی ندارد و متقاضیان استخدام سازمان نقشه برداری اعم از زن و مرد میتوانند بامدرک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و در بعضی مشاغل با مدرک دکتری مجاز به ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری میباشند.

ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲

که برای ثبت نام آزمون استخدام سازماننقشه برداری میتوانید با مطالعه مقاله از که در مورد ثبت نام دستگاه های اجرایی منتشر شده است را مطالعه نمایید زیرا سازمان نقشه برداری یکی از رشته های دستگاه های اجرایی میباشد و برای اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری و مدارک ثبت نام آزمون سازمان نقشه برداری کشور تا پایان مقاله با ما همراه باشید .

ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری از طریق سامانه اینترنتی به نشانی www.hrtc.ir که سایت جهاد دانشگاهی میباشد، میتوانید نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری اقدام نمایید و ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری کشور خود را به سرانجام برسانید.

زمان ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری

زمان ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری

داوطلبان ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری که میتوانیدبرای ثبت نام، زمان ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۳شروع تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ ادامه دارد نسبت اقدام نمایید.

لازم به ذکراست که سازمان نقشه برداری کشور یکی از رشته های ثبت نامی ثبت نام آزمون استخدام دستگاه های اجرایی میباشد. داوطلبان گرامی برای ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری کشور میتوانند در این بازه اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲

برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲ تا ادامه مطلب با ما همراه باشید، که زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری در روز جمعه ۱۲ خرداد ماه۱۴۰۲ در مراکز استانها برگزار خواهد شد.

ساعت شروع و محل برگزاری آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری بر روی کارت ورود به جلسه آزمون استخدام سازمان نقشه برداری، درج خواهد شد و هنگام چاپ کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

لازم به ذکراست صدور کارت ورود به جلسه آزمون استخدامیسازمان نقشه برداری کشور، به منزله تایید اطلاعات ارسالی ازسوی داوطلبان بوده و اصل مدارک داوطلبان پس ازاجرای آزمون، مورد بررسی قرارخواهد گرفت.


مجوعه مشاورگروپ در خصوص استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲ یا زمان ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲ توضیحات لازم را به اشتراک گذاشته ایم. می توانید برای اطلاع ازمدارک  ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری و موارد دیگر با شماره 9099071613 تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه مشاور گروپ دریافت نمایید.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.


مدارک ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی سازماننقشه برداری که در دفترچه قید شده است برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری شامل موارد زیر میباشد:

 1. عکس ۴*۳ تمام رخ داوطلب برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری الزامی میباشد.
 2. اسکن شناسنامه و کارت ملی داوطلب یکی دیگر از مدارک ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری میباشد.
 3. دارا بودن کارت بانکی  با رمز دوم برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی نقشه برداری کشور به مبلغ ۲٫۳۰۰٫۰۰۰ ریال از طریق سامانه اینترنتی .

نحوه ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری

برای اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه کنید و انجام دهید تا فرایند ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری را بدون هیچ ابهاماتی با موفقیت به پایان برسانید.

 1. ابتدا مدارک مورد برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری در فوق برای شما توضیح داده ایم را بارگذاری کنید.
 2. در این مرحله به کامل کردن اطلاعات فردی خود در فرایند ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری که شامل مواردی چون؛ نام، نام خانوادگی؛ شماره شناسنامه، کدملی و…. میباشد را به پایان برسانید و به مرحله دیگر ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری بروید.
 3. در مرحله سوم شما به تکمبل اطلاعات تحصیلی خود برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری کشور مشغول خواهید بود.
 4. باتوجه به مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری شما موارد مربوط به سهمیه و سوابق کاری خود را تکمیل خواهید کرد.
 5. در این مرحله از ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری شغل مورد درخواست در این مرحله، باتوجه به اطلاعات ثبت شده داوطلب در مرحله های قبلی، شغل های قابل انتخاب را به داوطلب نمایش داده و داوطلب میتواند از بین آنها تنها یک مورد را به عنوان شغل مورد درخواست خود، انتخاب نماید.
 6. این مرحله که شامل اطلاعات تکمیلی است که مواردی نظیر؛ اطلاعات تماس با داوطلب و  آدرس محل سکونت میباشد.
 7. مرحله آخر ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری، دریافت کد رهگیری میباشد که در پایان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری، برای داوطلبان که موفق به ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری شده اند ارسال میشود.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری

برای انجام ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری داوطلب باید برای ویرایش اطلاعات وارد سامانه مرکز جهاد دانشگاهی hrtc.ir شود حتما باید مجددا تمامی 7 مرحله ثبت نام را طی کند و کد رهگیری خود را مشاهده نماید. در غیر اینصورت تغییرات و ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری اعمال نخواهد شد و سامانه همان اطلاعات قبلی را به رسمیت خواهد شناخت.

پس حتما بعد از ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی پژوهشکده علوم زمین تمام 7 مرحله را مجددا انجام دهید تا کد رهگیری ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری کشور برای شما به نمایش در آید.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدام سازمان نقشه برداری

داوطلبان بعداز ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری میتوانند برای دریافت کارت ورود به جلسه استخدامی سازمان  نقشه برداری از تاریخ سه شنبه ۹خردادماه۱۴۰۲برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سایت ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.

شرایط ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری

شرایط ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲

شرایط استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲ شامل موارد زیر میباشد:

 1. داشتن تابعیت ایران یکی از شرایط استخدام سازمان نقشه برداری میباشد.
 2. اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده و رسمی کشور
 3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از شرایط استخدام سازمان نقشه برداری میباشد.
 4. انجام خدمت سربازی و یا داشتن کارت معافیت قانونی برای آقایان
 5. داشتن سلامتجسمانی وروانی وتوانايی برای انجامكاری كه استخدام ميشوند
 6. عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر ، مورد دیگری از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری میباشد.
 7. نداشتن سابقه محكوميت جزايی موثر ،یکی دیگر از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری میباشد.
 8. عدم  وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی صلاح
 9. داوطلبان استخدام نباید جز نیرو های بازخریدد خدمت دستگاه های اجرایی و همچنین بازنشسته باشند.
 10. بر اساس قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هریک از دستگاه های اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا می باشند،پس از پذیرفته شدن در آزمون و در زمان استخدام، باید استعفا دهند.
 11. داشتن حداقل 20 سال و حداکثر 25 سال تمام برای دارندگان مدارک دیپلم، حداکثر 30 سال فوق دیپلم، حداکثر 36 سال لیسانس، حداکثر 40 سال فوق لیسانس و همچنین حداکثر 45 سال برای  دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکتری تخصصی از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازماننقشه برداری کشور میباشد.

دفترچه آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری

برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری میتوانید از ینک زیر که برای شما به اشتراک گذاشته ایم استفاده نمایید و همچنین برای اطلاع از شغل محل های استخدامی سازمان نقشه برداری میتوانید با استفاده از دانلود دفترچه دستگاه های اجرایی که لینک دانلود را برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم مشاهده فرمایید.

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری استاندارد کلیک کنید.

رشته استخدام سازمان نقشه برداری

رشته های استخدامی سازمان امور مالیاتی شامل ؛ کاردان نقشه بردار و ژئو ماتیک، کارشناس نقشه بردار و ژئو ماتیک گروه 1، کارشناس نقشه بردار و ژئو ماتیک گروه 2، کارشناس نقشه بردار و ژئو ماتیک گروه 3، کارشناس نقشه بردار و ژئو ماتیک گروه 4، کارشناس نقشه بردار و ژئو ماتیک گروه 5 میباشند که با مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و در بعضی مشاغل با مقطع تحصیلی دکتری نیز پذیرش دارند.

منابع عمومی آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری

منابع آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری شامل موارد منابع عمومی و اخنصاصی میباشد.

برای اطلاع از منابع عمومی آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری به موارد زیر در جدول را مطالعه فرمایید.

منابع عمومی آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری
سهم در آزمون کتبی مواد آزمون حیطه ها
 ٪٥٫٧ معارف اسلامی حیطه عمومی
 ٪٥٫٧ زبان و ادبیات فارسی
 ٪٥٫٧ آشنایی با قوانین و مقررات اداری
 ٪٥٫٧ معلومات عمومی
 ٪٥٫٧ زبان انگلیسی عمومی
 ٪٥٫٧ هوش و توانمندی های ذهنی
 ٪٥٫٧ فناوری اطلاعات
  ٪٤٠ مجموع حیطه عمومی

موارد فوق شامل منابع عمومی آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری میباشد که دارای تبصره هایی هستند که ما در مطالب زیر برای شما نامبرده و توضیح داده ایم.

 1. سوالات معارف اسلامی مربوط به پیروان سایر مذاهب اسلامی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (حنفی، شافعی، مالکی، حنبلی و زیدی) مطابق تعالیم و احکام فقهی آنان طراحی خواهد شد.
 2. اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.

منابع اختصاصی آزمون استخدام سازمان نقشه برداری

داوطلبان گرامی میتوانید برای آگاهی از منابع اختصاصی آزمون استخدامی سازماننقشه برداری با دانلود دفترچه دستگاه های اجرایی که برای شما قرارده ایم استفاده نمایید.


مجوعه مشاورگروپ در خصوص رشته های آزمون استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲ یا منابع اختصاصی آزمون استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲ توضیحات لازم را به اشتراک گذاشته ایم. می توانید برای اطلاع از ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدام سازمان نقشه برداری و موارد دیگر با شماره 9099071613 تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه مشاور گروپ دریافت نمایید.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.


سوالات متداول

منابع عمومی آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری برای تمامی مشاغل یکسان است؟

بله، جهت اطلاع از منابع عمومی به مقاله مراجعه شود.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری چه تاریخی اتمام میابد؟

آزمون استخدام سازمان نقشه برداری از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۳شروع میشود زمان پایان ثبت نام را بطور کامل در مقاله توضیح داده ایم.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه استخدام سازمان نقشه برداری ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی