ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ما در این مقاله به ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲ پرداخته ایم. برای اطلاع از نحوه ثبت نام و منابع و شرایط آزمون استخدامی بورس با مشاور گروپ همراه باشید.

ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۱

ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز شد! سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه ای که اخیرا منتشر کرده است برای علاقه مندان به کار در این حوزه از بین افراد متخصص و با استعداد در رشته های تحصیلی خاص که در ادامه مقاله آمده است نیروی انسانی جذب میکند. برای اطلاع از چگونگی ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲ با ما همراه باشید.

آزمون استخدامی بورس و اوراق بهادار در نوبت بهمن ماه فارغ التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در کلیه گرایش های رشته حقوق که به قوانین و مقررات بازار سرمایه، قانون تجارت، قانون مجازات اسلامی، قانون مدنی، آیین دادرسی کیفری و مدنی تسلط داشته و از فن تحلیل و استدلال حقوقی قوی برخوردار باشند مجاز به ثبت نام خواهند بود. عدم اشتغال به وکالت، مشاوره حقوقی، سردفتری و … از دیگر شرایط استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار است.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲

سازمان بورس و اوراق بهادار برای داوطلبان واجد شرایطی که قصد ثبت نام در این آزمون را دارند، زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲ را دی ماه اعلام کرده است. به این ترتیب کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سامانه برگزاری آزمون بورس نام خود را در لیست شرکت کنندگان این آزمون ثبت نمایند.

با توجه به اطلاعیه سامانه برگزاری آزمون بورس، تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار انجام شد و امکان ثبت نام آزمون نوبت اول، تا اواسط اردیبهشت 1402 فراهم می باشد.

آخرین مهلت ثبت نام آزمون سازمان بورس و اوراق بهادار

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار moshavergroup.com

سامانه ثبت نام آزمون استخدام بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲

سامانه ثبت نام آزمون استخدام بورس و اوراق و بهادار ۱۴۰۲ همان سامانه برگزاری آزمون بورس به نشانی testcenter.semedco.ir می باشد. متقاضیان برای نام نویسی الزاما باید وارد این سامانه شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. توجه داشته باشید که ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی و از طریق لینک ورود به سامانه ثبت نام آزمون بورس و اوراق بهادار که در جدول زیر فعال شده است، امکان پذیر خواهد بود.

نحوه ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار 1402

نحوه ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار 1402 طبق روال زیر است.

ابتدا باید وارد آدرس testcenter.semedco.ir شوید. برای این کار می توانید از لینک جدول بالا استفاده نمایید.

ابتدا باید شماره تلفن همراه خودتان را در کادر زیر وارد کنید و بعد عبارت امنیتی را بنویسید و بعد گزینه تایید را بزنید.

نحوه ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار 1401

اگر قبلا ثبت نام نکرده اید باید ابتدا گزینه ثبت نام را انتخاب کنید

نحوه ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

بعد در این صفحه همه اطلاعاتی که از شما میخواهد را با دقت وارد کنید.

نحوه ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار 1401


کد را مجددا وارد کرده و بعد گزینه ثبت نام را بزنید.

نحوه ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۱ در این صفحه باید نام آزمونی که می خواهید ثبت نام کنید (آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار) را انتخاب کنید و اطلاعات را تکمیل نمایید.

6 3

7 3

مراحل پرداخت هزینه را انجام دهید و پیام ثبت نام شما با موفقیت ثبت شد را دریافت می کنید.

جهت دریافت فابل راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی می توانید روی لینک زیر بزنید و فایل pdf را دانلود کنید.

شرایط ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

برای شرکت و ثبت نام در آزمون بورس و اوراق بهادار افراد باید دارای شرایط عمومی و اختصاصی باشند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند. در غیر این صورت ثبت نام آنها لغو می شود. در ادامه شرایط ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار را بیان کرده ایم.

شرایط عمومی ثبت نام آزمون بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به شرح زیر است:

✔️ عدم اشتغال به تحصیل در زمان ثبت نام

✔️ دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم برای آقایان

✔️ آشنایی به زبان انگلیسی بر اساس معیارهای سازمان

✔️ تسلط بر رایانه و مهارتهای ICDL

✔️ افراد باید متولدین سال 1369 و بعد آن باشند.

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون بورس و اوراق بهادار

علاوه بر شرایط عمومی داوطلبان باید دارای شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به شرح زیر باشند:

در دوره های گذشته داوطلبانی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های حسابداری، مدیریت مالی، حقوق، فناوری اطلاعات، حسابداری، امنیت فناوری اطلاعات و منابع انسانی بودند امکان ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس اوراق بهادار ۱۴۰۲ را داشتند. اما در نوبت بهمن ماه 1402 تنها از فارغ التحصیلان رشته حقوق ثبت نام به عمل می آید.

در صورت عدم تطابق مدرک تحصیلی با رشته مورد نظر در هر مرحله از فرآیند آزمون و استخدام حضور داوطلب کن‌لم‌یکن تلقی شده و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

جزییات این رشته ها در جدول پایین قرار دارد.

در نوبت بهمن ماه، متقاضیان تنها در رشته تحصیلی حقوق مجاز به ثبت نام هستند.

شرایط ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

منابع ازمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲

منابع آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲ هم دفترچه سوالات عمومی دارد و هم سوالات و دروس اختصاصی.

مفاد آزمون عمومی که برای کلیه داوطلبان تمامی رشته ها در آزمون استخدامی شامل دروس جدول زیر است.

ردیف عنوان آزمون تعداد سوالات
1 آشنایی با اصول بازار سرمایه 10
2 ریاضی مقدماتی 10
3 زبان انگلیسی 10
4 آشنایی با ICDL 10

در آزمون استخدامی بورس و اوراق بهادار 1402 داوطلبان فقط در دروس خاصی که در بالا ذکر کردیم می توانند ثبت نام کنند. مفاد آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار 1402 – 1402 به شرح جدول زیر است:

ردیف گروه تحصیلی منابع آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار
۱ حسابداری-مدیریت مالی آشنایی با قوانین و مقررات بازار سرمایه* آشنایی با تحلیل صورت‌های مالی، بازارها، ابزارها، و امور ما‌لی شرکتی* دانش در زمینه محاسبه سود، بازده، ریسک، نرخ سود و ارزش‌گذاری و تجزیه و تحلیل اوراق بهادار* تسلط بر قوانین و مقررات حوزه معاملات و آشنایی با سایر مقررات بازار سرمایه
۲ حقوق (انواع گرایش‌ها) تسلط به قوانین و مقررات بازار سرمایه* تسلط به قانون تجارت* قانون مجازات اسلامی *قانون مدنی* آیین دادرسی کیفری و مدنی* دارای فن تحلیل و استدلال حقوقی قوی*عدم اشتغال به وکالت*مشاوره حقوقی، سردفتری و … *در صورت داشتن پروانه وکالت، تودیع پروانه الزامی می‌باشد.
۳ فناوری اطلاعات-کامپیوتر تسلط به تحلیل و طراحی نرم‌افزار* تسلط به ASP.NET،Entity Framework،HTML، CSS،Javascript، JQuery *تسلط به بانک اطلاعاتی MS SQL Server *آشنایی کافی با زبان‌های برنامه‌نویسی *پایگاه داده و متدولوژی‌های رایج توسعه نرم‌افزار*آشنایی با معماری نرم‌افزار* آشنایی با زبان برنامه نویسی NetCore،* آشنایی با RESTfulAPI *آشنایی با فریم ورکAngular *آشنایی با برنامه‌نویسی با معماریMVC* آشنایی با مفاهیمUI*UX *آشنایی با اصول مستندسازی و اسناد پروژه‌های نرم‌افزاری و مدلسازی و بهبود فرآیند کسب و کار* تجربه کار با متدولوژی‌های اجایل از جمله اسکرام* دارای حداقل ۴سال سابقه کاری و یک سال سابقه برنامه‌نویسی در تیم
۴ حسابداری-حسابرسی تسلط بر قوانین و مقررات بازار سرمایه* تسلط بر قانون تجارت* تسلط بر استانداردهای حسابداری و حسابرسی* تسلط بر قانون مالیات
۵ امنیت فناوری اطلاعات مدیریت و کنترل پروژه* آشنایی با اصول امنیت، سیستم عامل‌ها و زیرساخت‌های نرم‌افزار* آشنایی با زیرساخت کلید عمومی* آشنایی با مباحث رگولاتوری فین‌تک‌ها* روش‌های تامین مالی فین‌تک‌ها* قراردادهای هوشمند* DLT،RegTech و …
۶ منابع انسانی آشنایی با قوانین کار و مقررات اداری و استخدامی کشور* آشنایی با شیوه و روش‌های جذب و استخدام و کارمندیابی* آشنایی با شیوه‌ها و روش‌های تجزیه و تحلیل شغل و مسیر شغلی*آشنایی با شیوه‌ها و روش‌های ارزیابی عملکرد فرد و سازمان* مهارت مکاتبات اداری و گزارش‌نویسی

🔴تعداد سوالات آزمون‌ تخصصی 50 سوال می‌باشد.

🔴تعداد سوالات آزمون شخصیت شناسی 187 سوال می‌باشد.

🔴 مجموع زمان پاسخگویی به سوالات عمومی، تخصصی و هم‌چنین آزمون شخصیت‌شناسی 180 دقیقه می‌باشد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی بورس و اوراق بهادار

زمان برگزاری آزمون استخدامی بورس و اوراق بهادار در روزهای 4 و 5 و 6 بهمن 1402 تعیین گردیده و کلیه داوطلبان که مراحل ثبت نامشان تکمیل شده است با حضور در جلسه آزمون با یکدیگر به رقابت می پردازند. بر اساس اطلاعیه سامانه برگزاری آزمون بورس، آزمون الکترونیکی و در شهر تهران برگزار خواهد شد.

مراحل آزمون استخدام بورس و اوراق بهادار 1402

افرادی که در ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲ شرکت می کنند یک سری مراحل را باید طی کنند تا منجر به قبولی در ازمون شود. مراحل آزمون استخدام بورس و اوراق بهادار 1402 به شرح زیر است:

✅شرکت و قبولی در آزمون الکترونیکی ( در شهر تهران برگزار می شود)

✅شرکت در تست شخصیت‌شناسی

✅انجام مصاحبه‌های عمومی و تخصصی


ما در این مقاله مشاور گروپ به بررسی مهم ترین اطلاعات پیرامون ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار مانند زمان و نحوه ثبت نام در سایت testcenter.semedco.ir پرداختیم. همانطور که می دانید برای پیدا کردن جواب سوالات خود در زمینه «استخدام بورس و اوراق بهادار» باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید. حالا تصور کنید فرصتی وجود داشته باشد که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه + کسب نتیجه سریعتر!

برای همین ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا تمام سوالات شما از طریق مشاوران مجرب و کاربلد پاسخ داده شوند. اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

❓مدارک ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار چیست؟

✔️مدرک تحصیلی رشته های مورد نیاز سازمان بورس، مدرک مهارت ICDL و مدارک هویتی داوطلب برای ثبت نام در این آزمون ضروری می باشد.

❓چگونه در آزمون استخدامی سازمان بورس ثبت نام کنم؟

✔️در این مقاله مشاور گروپ راهنمای تصویری ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار در سایت testcenter.sdemedco.ir ارائه شده است.

❓شرایط شرکت در آزمون استخدام بورس چیست؟

✔️ شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدام بورس را در همین مقاله مطالعه نمایید. دارندگان مدرک کارشناسی و بالاتر رشته های مورد نیاز سازمان بورس می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. سوگند

    ببخشید میشه لطف کنید برای این آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار راهنماییم کنید چون رشته م حقوقه و زیاد ظرفیت ثبت نامش نمونده خواستم بدونم به چ صورته توی همه شهرا برگزار میشه این آزمون یا فقط تهران؟ و اینکه بعد قبولی باید کجا کارکنی شهر خودت یا تهران؟

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی