اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه فرهنگیان 98

اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه فرهنگیان 98

جهت مشاوره در زمینه اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه فرهنگیان 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه فرهنگیان 98 : متقاضیانی که بر اساس قوانین مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ و کارنامه اولیه ، شرایط شرکت در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان داشته باشند ، مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان خواهد بود.

اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه فرهنگیان 98


اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه فرهنگیان 98 در ادامه این مطلب آمده است . همانطور که می دانید هر ساله پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری چنانچه دانشگاه فرهنگیان ظرفیت داشته باشد ، سازمان سنجش برای ورودی بهمن ماه از داوطلبین واجد شرایط ثبت نام به عمل می آورد .
اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه فرهنگیان 98 با توجه به اینکه نتایج اولیه دعوت شدگان به مصاحبه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن ۹۸ دهه اول آذر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت ، داوطلبان بی صبرانه منتظر دریافت اعلام نتایج نهایی خود می باشد تا از رشته محل پذیرش شده خود آگاهی پیدا کند. همانطور که گفته شد نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار شما قرار می گیرد.


1579950587 8


اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن ۹۸

تکمیل ظرفیت از ۲۷ بهمن ماه ۹۸ آغاز و تا ۱ اسفند ماه نیز ادامه خواهد داشت. داوطلبانی که در زمان مشخص شده با توجه به کد رشته محل های درج شده در دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن ۹۸ اقدامات لازم را برای انتخاب رشته مجدد انجام داده اند ، در صورت پذیرفته شدن از آن ها برای شرکت در مصاحبه ، دعوت به عمل می آورند. به دلیل اینکه ثبت نام برای ورودی نیمسال دوم می باشد ، پیش بینی می شود که نتایج مصاحبه سه الی چهار روز قبل از ثبت نام نیمسال دوم اعلام گردد تا داوطلبان فرصت ثبت نام و شرکت در کلاس های بهمن ماه را داشته باشند.

لازم به ذکر است که اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال گذشته در روز ۱۲ دی ماه ۹۷ اعلام شد ، احتمال می رود که امسال نیز در همان تاریخ اعلام شود.

نحوه دریافت نتایج مصاحبه تکمیل ظرفیت فرهنگیان

در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شده و بر روی گزینه “سراسری” کلیک کنید.
سپس بر روی “ورود به سامانه اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن ۹۸” کلیک نمایید.
در این مرحله با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده(شماره پروند و یا شماره داوطلبی) نتایج نهایی خود را دریافت کنید.

چنانچه موفق به دریافت نتایج خود شدید می توانید در صورت تمایل با مشاوران مرکز مشاورگروپ تماس حاصل فرمایید.


اعلام شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان برای تکمیل ظرفیت کنکور ۹۹

1- پذیرش دانشجو در این مرحله منحصراً برای پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و صرفاً براساس شرایط و ضوابط مندرج در صفحه 2و3 «بخش پیوستها» دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1398 خواهد بود.

2- شیوه پذیرش و گزینش در مرحله تکمیل ظرفیت، همانند رشته‌های متمرکز با شرایط خاص در آزمون سراسری سال 1398 انجام خواهد شد.

3- پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری در هریک از کد رشته‌های تحصیلی دارای بورسیه و یا شرایط خاص که به دستگاه‌های اجرایی تعهد خدمت دارند و همچنین پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که متعهد خدمت وزارت آموزش و پرورش هستند مجاز ثبت‌نام و شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی این مرحله از تکمیل ظرفیت نمی‌باشند.

4- داوطلبانی که قبلاً دریکی از کد رشته محل‌های دانشگاه‌ فرهنگیان و یا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به آموزش و پرورش معرفی شده‌اند ولی به علت موارد (پزشکی، معدل و سن) واجد شرایط نبودند. مجاز به ثبت‌نام و شرکت در مرحله (تکمیل ظرفیت) نمی‌باشند. از این گروه از داوطلبان درشهریورماه سال جاری به علت نداشتن شرایط، مصاحبه اختصاصی بعمل نیامده است.

5- داوطلبانی‌که از آنان مصاحبه اختصاصی به عمل آمده و دلیل مردودی آنان، فقط نداشتن حد نصاب لازم در مصاحبه اختصاصی بوده، مجاز به انتخاب رشته مجدد در این مرحله (تکمیل ظرفیت) خواهند بود.

6- از معرفی‌شدگانی مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد که دارای کلیه شرایط وضوابط اختصاصی رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش «بخش پیوست‌ها» دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1398 و اطلاعیه‌های اصلاحی بعدی مندرج در پایگاه اینترنتی این ‌سازمان‌ (کسب نمره علمی کل6500 و بالاتر در زیرگروه گروه آزمایشی مربوط برای مجاز شدن برای انتخاب رشته، داشتن حداقل معدل کل 14 در دوره متوسطه ی دوم (معدل سه پایه اول، دوم و سوم)، برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداکثر سن 22 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (76/07/01 به بعد) و ...) باشند. درغیر این صورت انجام مصاحبه اختصاصی، منتفی خواهد بود. بر این اساس داوطلبانی که فاقد شرایط اختصاصی آموزش و پرورش بوده و بدون توجه به ضوابط اعلام شده اقدام به انتخاب رشته نمایند از فرآیند مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت های عمومی، حذف خواهند شد.

تبصره: حداقل معدل و حداکثر سن، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد.

7- دامنه پذیرش و محل خدمت در کلیه کدرشته محل‌های مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت منحصراً براساس دامنه پذیرش و محل خدمت مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته شماره (2) و اصلاحیه‌های بعدی (مندرج در پایگاه اینترنتی این سازمان) خواهد بود.

8- معرفی داوطلب به آموزش وپرورش و متعاقب آن موفقیت درمصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی، به منزله قبولی نهایی فرد تلقی نمی‌گردد. بلکه داوطلبان باید علاوه برآن، در گزینش نهائی که براساس ضوابط، توسط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌گیرد دارای نمره علمی نهایی در کد رشته محل مورد نظر نیز باشند.

9- تغییر رشته و گرایش، تغییر محل تحصیل، انتقال، جابه‌جایی و تغییر اولویت انتخابی در بدو ورود و در طول تحصیل تحت هر شرایط مجاز نمی‌باشد.

10- شروع به تحصیل پذیرفته‌شدگان نهایی این مرحله از تکمیل ظرفیت در اولین ترم ممکن (99/07/01) خواهد بود. لذا رعایت شرایط وضوابط مربوط به مقررات نظام وظیفه عمومی برای داوطلبان ذکور، به عهده آنان خواهد بود.

11- درصورت قبولی نهایی داوطلبان در گزینش نهایی کدرشته محل‌های مربوط به این مرحله از تکمیل ظرفیت، قبولی قبلی آنان «لغو» و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد. بعد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت، انصراف از رشته قبولی جدید جهت تحصیل در رشته قبلی، امکان‌پذیر نخواهد بود. لذا پذیرفته‌شدگان لازم است برای تکمیل فرم انتخاب رشته و شرکت در مراحل گزینش رشته‌های تحصیلی این مرحله دقت کافی مبذول دارند، در غیر این صورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

12- چنانچه فردی با ارائه اطلاعات نادرست پذیرفته شود و یا متعاقب آن مشخص گردد که شرایط لازم را نداشته است در هر مرحله از ثبت‌نام، تحصیل و یا استخدام آزمایشی و قطعی، قبولی وی لغو می‌گردد و حسب مورد، مکلف به پرداخت خسارت‌های ناشی از آن خواهد بود.

13- مسئولیت عدم رعایت ضوابط عمومی واختصاصی آزمون سراسری سال 1398 به عهده داوطلب بوده و هیچگونه حقی برای آن ایجاد نمی‌کند.اقدامات پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه فرهنگیان 98 ، ممکن است برخی از داوطلبان از رشته محل متمرکز پذیرفته شده خود رضایت نداشته باشند و پس از اعلام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ، علاقمند به شرکت در این کد رشته ها باشند. اگر شخص داوطلب پس اعلام نتایج تکمیل ظرفیت در رشته محلی پذیرفته شده باشد ، قبولی قبلی وی (رشته محل متمرکز) باطل خواهد شد و بایستی برای ثبت نام به دانشگاه محل قبولی جدید مراجعه نمایند.

همچنین این محدودیت برای داوطلبان دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی وجود نخواهد داشت یعنی در صورتی که در در یکی از دانشگاه های ذکور مشغول به تحصیل باشد ، می تواند در در صورت دارا بودن شرایط لازم در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت شرکت کند و در صورت پذیرفته شدن از دانشگاه قبلی خود انصراف دهد.
بعد از قرار گرفتن نتایج بر روی سایت سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی بر زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان توسط سازمان سنجش منتشر می شود که قبول شدگان باید با توجه جدول زمان بندی اعلام شده در این اطلاعیه برای ثبت نام در دانشگاه محل قبولی اقدام نمایند.

همچنین با توجه به محدود بودن ظرفیت های رشته محل های مندرج در دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ، ممکن است تعداد کثیری از داوطلبان علاقه مند به شرکت در این مرحله نباشند یا قبول نشوند.توضیحات تکمیلی مربوط به زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن 98 متعاقبا در این صفحه قرار خواهد گرفت ...

جهت مشاوره در زمینه اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاه فرهنگیان 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰