آیا سوالات امتحان نهایی لو رفته است ؟ عکس لو رفتن سوالات نهایی

لو رفتن سوالات امتحان نهایی

جهت مشاوره در زمینه آیا سوالات امتحان نهایی لو رفته است ؟ عکس لو رفتن سوالات نهایی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با شروع فصل امتحانات و برگزاری امتحانات نهایی در دوره ی متوسطه دوم این سوالات قبل از برگزاری امتحان و در تلگرام و اینستاگرام به صورت گسترده خرید و فروش می شود . این کانال ها چند هفته قبل از شروع امتحانات نهایی تبلیغات خود مبنی بر فروش سوالات امتحانات نهایی را آغاز کرده اند و در صبح روز امتحان قبل از برگزاری این آزمون سوالات را به دست خریداران می رسانند . مسئله ی خرید و فروش سوالات نهایی در سال های گذشته نیز روی داد و همزمان با شروع فصل امتحانات در خرداد 97 این مسئله دوباره تکرار شد.

اولین سری سوالات لو رفته مربوط به درس دین و زندگی می باشد که طبق اعلام دانش آموزان این سوالات قبل از برگزاری امتحان در دست برخی از افراد بوده است . تعداد زیادی از کانال های تلگرامی اقدام به فروش سوالات امتحان نهایی قبل از برگزاری آزمون می نمودند که قیمت این سوالات در دروس عمومی مبلغی بین سی تا هفتاد هزار تومان برای دروس عمومی و تا نود هزار تومان برای دروس اختصاصی بود.

با توجه اینکه نمرات امتحانات نهایی در کنکور سراسری تا تاثیر می باشد لذا تامین امنیت برگزاری امتحان دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد . نحوه لو رفتن سوالات امتحانات نهایی بدین صورت است که هنگام ارسال سوالات به حوزه های امتحانی قبل از شروع فرایند امتحان این سوالات باز می شوند که یک رویه ی غیر قانونی است و پس از باز کردن سوالات از سوالات عکس گرفته شده و برای ادمین کانال های تلگرام فرستاده می شود و با توجه به اینکه تعداد حزوه های امتحانی در سراسر کشور بسیار زیاد است نظارت بر این حوزه های امتحانی را سخت می کند .

لو رفتن سوالات امتحان نهایی ۱۴۰۲

به گفته رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش:
امکان لو رفتن سوالات امتحان نهایی ۱۴۰۲ وجود ندارد

🔹تیم طراح سوالات امتحان نهایی در فضایی ۴۸ تا ۷۲ ساعت پیش از آغاز آزمون قرنطینه می‌شوند و در این مدت شروع به طراحی سوالات می‌کنند. به هیچ عنوان امکان لو رفتن سوالات امتحانی قبل از آزمون وجود ندارد و امتحانات نهایی در امنیت کامل است.


آیا سوالات امتحان نهایی دی ماه 1402 لو رفته است ؟ عکس لو رفتن سوالات نهایی دی … در ادامه با مشاور گروپ همراه شوید …


لو رفتن سوالات امتحان نهایی 8 و 9 دی 97


با مشاور گروپ همراه شوید …

لو رفتن سوالات امتحان نهایی 8 و 9 دی 97 »    نیم ساعت از امتحان نگذشته که تصویری از سوالات امتحان نهایی پیش دانشگاهی هشتم دی 97 در کانال های تلگرامی و اینستاگرام در حال پخش شدن است ، این تصویر مربوط به سوالات درس زیست پیش دانشگاهی امروز بوده و هنوز دقیقا نمی توان مشخص کرد که آیا این سوالات همان سوالات سر جلسه بوده است یا خیر ؟ لو رفتن سوالات امتحان نهایی 8 و 9 دی 97
اما گویا باز هم امنیت امتحانات نهایی تضمین نشده است !

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آیا سوالات امتحان نهایی لو رفته است ؟ عکس لو رفتن سوالات نهایی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1404
نصب اپ دانش آموزی