سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز tc.shirazu.ac.ir

سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز tc.shirazu.ac.ir برای برگزاری دوره های تخصصی و آزاد و همچنین اطلاع رسانی متقاضیان از برگزاری این دوره ها راه اندازی شده است. این سایت امکانات بسیاری را برای متقاضیان فراهم کرده است که با وارد شدن به پنل کاربری می توانید از این امکانات استفاده کنید. در این مقاله تلاش کرده ایم تا شما را نحوه ورود به سایت مرکز آموزشهای آزاد و تخصصی و همچنین نحوه عضویت در سایت و همه اطلاعات لازم در مورد آن را به شما توضیح دهیم.

سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز tc.shirazu.ac.ir

جهت مشاوره در زمینه سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز tc.shirazu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز با هدف توسعه آموزش از راه دور و تسهیل اطلاع رسانی و برگزاری دوره های آموزشی تاسیس شده است. دوره های مجازی مرکز دانشگاه آزاد شیراز در این سایت برگزار می شود. از طریق این سایت می‌ توانید با تکنولوژی ها و روش های پیشرفته آموزشی به صورت آنلاین آشنا شوید. همچنین زمان برگزاری دوره ها و ثبت نام در این دوره ها در این سایت اعلام می شود.


سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز tc.shirazu.ac.ir

از طریق آدرس tc.shirazu.ac.ir می توانید به سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز مراجعه کنید. در این سایت، امکان ثبت نام در دوره ها، زمان ثبت نام و دریافت تمامی اطلاعات لازم فراهم شده است. در ادامه مقاله در مشاورگروپ با این سایت بیشتر آشنا می شویم.

معرفی سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه  شیراز

صفحه نخست سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز به عنوان یک موسسه معتبر با هدف آموزش تخصصی دانشجویان و افزایش مهارت های شغلی آنها و همچنین تربیت نیروی انسانی تاسیس شده است.

ایجاد زمینه های لازم برای یادگیری و پرورش نیروی انسانی متخصص از اهداف سیستم دانشگاهی و صنعتی محسوب می شوند. مرکز آموزش های آزاد و تخصصی دانشگاه شیراز نیز با این اهداف تاسیس شده است تا دوره های لازم را با همکاری مراکز خصوصی و سازمان های مختلف برگزار کند.

برای همین منظور این مرکز وب سایتی راه اندازی کرده است که متقاضیان بتوانند در دوره ها شرکت کنند و از زمان و اطلاعات مربوط به دوره ها باخبر شوند.

ورود به سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

ورود به ناحیه کاربری سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

برای ورود به سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز باید شماره تماس تان را وارد کنید. برای این کار ابتدا آدرس tc.shirazu.ac.ir را در گوگل سرچ کنید و وارد سایت شوید. وقتی وارد سایت شدید، گزینه ورود/عضویت را کلیک کنید. این گزینه در بالای صفحه اصلی سایت قرار گرفته است.

وقتی گزینه ورود/عضویت را کلیک کردید، باید در این مرحله شماره تلفن‌تان را وارد کنید. کمی صبر کنید تا پیامکی دریافت کنید و پیامک را بلافاصله پس از دریافت وارد سامانه کنید. از این طریق می توانید وارد سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز شوید. اما برای شرکت در دوره های آموزشی باید عضو سایت شوید که نحوه ثبت نام در سایت را در ادامه توضیح خواهیم داد.

نحوه عضویت در سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز  

اگر می‌خواهید در دوره های آموزشی دانشگاه آزاد دانشگاه شیراز شرکت کنید، باید در سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز عضو شوید. در این سایت علاوه بر شرکت در دوره ها می توانید اطلاعاتی مانند فرم های ثبت نام، روش ورود به کلاس و سایر اطلاعات را بیابید.

برای عضویت، ابتدا وارد سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز به آدرس tc.shirazu.ac.ir شوید. سپس وارد پنل کاربری تان شوید و فرم ثبت نام را پر کنید. در انتها ذخیره اطلاعات را بزنید تا اطلاعات تان ذخیره شود.

لیست دوره ها، زمان بندی کلاس ها، پرداخت اقساط، ثبت نام در دوره ها، گفتگو با کارشناس جزو امکاناتی هستند که در قسمت راست پنل کاربری می توانید از آنها استفاده کنید.

ناحیه کاربری مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

نحوه ثبت نام در دوره های مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

پس از اینکه در سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز عضو شدید، می توانید در دوره های مورد نظرتان ثبت نام کنید. ابتدا وارد صفحه اصلی سایت به آدرس tc.shirazu.ac.ir شوید. وقتی وارد صفحه اصلی سایت شدید، در بالای صفحه، گزینه «لیست دوره ها» را کلیک کنید.

سپس روی دوره های در حال ثبت نام کلیک کنید. دوره ای که متناسب با نیاز شما است را انتخاب کنید و روی دوره مورد نظر کلیک کنید.

جزئیات دوره را بررسی کنید و روی گزینه «پیش ثبت نام» کلیک کنید. هزینه دوره را در درگاه پرداختی مرتبط پرداخت کنید و پس از این مرحله دوره به پنل کاربری تان اضافه می شود.

لیست دوره های سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

لیست دوره های سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز را در نوار بالایی صفحه گزینه لیست دوره ها می توانید بیابید. این سایت دارای دوره های سازمانی و دوره های مراکز خصوصی است که در ادامه به برخی از این دوره ها اشاره می کنیم:

 دوره های سازمانی سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

دوره های سازمانی شامل دوره های زیر است که در ادامه در مورد هر کدام توضیح می دهیم:

دوره های سازمان بهزیستی سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

برخی از دوره هایی که در این بخش برگزار می شود عبارتند از:

دوره مجازی آشنایی با قوانین و دستورالعمل ها

این دوره ویژه متقاضیان مراکز مثبت زندگی سازمان بهزیستی است. مدت دوره، تاریخ و ساعت برگزاری و شهریه دوره و همه جزئیات مرتبط با این دوره در آن اشاره شده است. برای ثبت نام در دوره آشنایی با قوانین و دستورالعمل ها باید در سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز عضو باشید.

 
آشنایی با ذی نفعان و خدمت گیرندگان

این دوره نیز ویژه متقاضیان مراکز مثبت زندگی سازمان بهزیستی است. مدت دوره، تاریخ و ساعت برگزاری شهریه دوره آشنایی با ذی نفعان و خدمت گیرندگان در سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز اشاره شده است. با مراجعه به بخش این دوره می توانید از جزئیات بیشتر آن باخبر شوید.


دوره های نظام مهندسی سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

دوره های نظام مهندسی در سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز برگزار می شود. با شرکت در این دوره ها می توانید نسبت به ارتقا و تمدید پروانه های نظام مهندسی خود اقدام کنید. برخی از دوره های نظام مهندسی در این سایت عبارتند از:

  • مقررات ملی ساختمان صرفه جویی در مصرف انرژی
  • آسانسور و پله برقی تابستان
  • نظام برنامه ریزی و کنترل پروژه
  • روش های اجرا و کنترل اتصالات در سازه های فولادی
  • آشنایی با روش های گودبرداری و اجرای سازه های نگهبان

دوره های مراکز تخصصی سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

در نوار بالایی سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز می توانید روی «دوره های مراکز خصوصی» کلیک کنید و وارد این دوره ها شوید. برخی از دوره هایی که در حال حاضر برگزار می شوند عبارتند از:

  • الگوریتم اول
  • آفتاب پارسه
  • مرکز آموزشی نیک

نرم افزارها در سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز

اگر می خواهید به نرم افزارهای مورد استفاده در سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز مراجعه کنید می توانید وارد بخش «نرم افزارها» در منوی اصلی سایت شوید.

سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز توانسته است به متقاضیان کمک کند تا بتوانند در دوره های تخصصی و آزاد به صورت آنلاین شرکت کنند. این سایت توانسته است شرکت در این دوره ها را تسهیل کند و اطلاعات لازم را در اختیار متقاضیان قرار دهد. در این مقاله از مشاورگروپ تلاش کردیم تا نحوه ورود و عضویت در آن و همچنین نحوه شرکت در دوره ها را توضیح دهیم. همچنین شما را با برخی از لیست دوره های آموزشی در این سایت آشنا کردیم. در این مرکز برای آموزش ها از روش ها و فناوری های پیشرفته استفاده می شود. همچنین این مرکز با مراکز خصوصی و سازمان های مختلف نیز همکاری می کند که در این مقاله با برخی از این دوره ها نیز آشنا شدید.

دپارتمان مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی مشاور گروپ با هدف ارائه خدمت رسانی هر چه بیشتر و دقیق تر به شما متقاضیان گرامی طراحی و تاسیس شده است و می توانید از 8 صبح تا 12 حتی در روزهای تعطیل هم با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است 🙂

همه روزه حتی ایام تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت مرکز آموزش های آزاد دانشگاه شیراز tc.shirazu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی