دریافت نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 1400

دریافت نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 99 – 1400

اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای

اعلام نتایج آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای

اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی فنی و حرفه ای

زمان اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی حرفه ای

اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 1400

دریافت نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای

داوطلبانی که در آزمون های کاردانی نظام جدید دانشگاه های فنی و حرفه ای و غیردولتی غیرانتفاعی شرکت کردند، از هم اکنون با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به دریافت کارنامه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای خود اقدام کنند.

آزمون‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای و غیردولتی غیرانتفاعی ساعت هشت روز جمعه 14 شهریورماه 99 در 166 شهرستان کشور برگزار شد.

بر اساس اعلام فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، پس از اعلام نتایج کنکور فنی  89 هزار و 923 نفر در این آزمون پذیرفته شدند که از این تعداد 52 هزار و 262 نفر آقا و 37 هزار و 661 نفر خانم هستند.

به گفته وی، از این تعداد قبولی 62 هزار و 445 نفر در رشته های با آزمون و مابقی در رشته های بدون آزمون پذیرفته شدند.

همچنین اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص زمان ثبت نام حضوری از این پذیرفته شدگان منتشر شده است.


متقاضیان می‌توانند كلیه سوالات و پرسش‌های خود درخصوص موارد مرتبط با دریافت نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 99 – 1400 و دیگر نکات آزمون‌ را از بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور  پیگیری نمایند. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی  از ساعت 08:00 لغایت 24:00 با كارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.


دریافت کارنامه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون‌ مقطع کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته‌ نظام‌جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای و یا دیگر مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال‌ تحصیلی 99 - 1400 (اعم از رشته های تحصیلی با آزمون و  یا رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی) پذیرفته‌ شده‌اند، می رساند. همین حالا شما عزیزان جهت دریافت نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 99 - 1400 و مشاهده کارنامه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای می توانید از کارشناسان ما راهنمایی های مربوطه را دریافت نمایید.

دریافت نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای

اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 1400

متقاضیانی که‌ اسامی آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌‌شدگان‌ نهایی این آزمون اعلام‌ شده‌ است‌، لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام حضوری کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای (علاوه بر مدارک مندرج در این مقاله) در تاریخ 99/07/19 به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

(آدرس پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای برای پذیرفته شدگان دوره های روزانه وشبانه www.tvu.ac.ir  می باشد)

بدیهی است در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در درگاه اطلاع رسانی آموزشکده یا موسسه محل قبولی، پذیرفته‌شدگان لازم است با توجه‌ به‌ نشانی و آدرس مؤسسات مندرج در جداول شماره 7 صفحات‌ 151 الی 185 دفترچه ‌راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون‌ دوره‌های کاردانی نظام‌جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال‌ 1399، نسبت‌ به‌ شناسایی مؤسسه محل‌ قبولی خود اقدام و در یکی از روزهای دوشنبه مورخ 99/07/21 و یا سه‌شنبه مورخ 99/07/22 با در دست ‌‌داشتن ‌‌مدارک‌‌ لازم‌، به‌ شرح‌ مندرج‌ در بند «ب» این‌ اطلاعیه‌ برای ثبت‌‌نام‌ به‌ موسسه محل‌ قبولی خود مراجعه‌ نمایند. عدم مراجعه بموقع پذیرفته شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

 1. متقاضیانی که‌ در ردیف پذیرفته شدگان رشته‌های تحصیلی پذیرش برای نیمسال اول سال تحصیلی جاری (سال تحصیلی1400- 1399) آزمون‌ دوره‌های کاردانی نظام‌جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال‌ 1399 قرار گرفته‌اند، به‌ شرطی مجاز به ‌ثبت‌نام‌ در مؤسسه محل قبولی خود خواهند بود که‌ دارای گواهینامه دوره متوسطه نظام جدید در یکی از رشته‌های تحصیلی شاخه فنی و حرفه‌ای و کارودانش و یا دیپلم فنی و حرفه‌ای و کارودانش نظام ترمی و یا سالی واحدی و یا دیپلم شاخه نظری نظام آموزشی جدید ( نظام  3-3-6) و یا نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی بوده و یا دوره مربوط را حداکثر تا پایان شهریور ماه سال‌ 1399 با موفقیت‌ به پایان رسانده باشند و یا دارای دیپلم نظام قدیم (دوره چهارساله) بوده باشند.
 2.  افرادی که در ردیف پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی پذیرش برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1400 (بهمن ماه) قرار گرفته‌اند، می بایست تا پایان بهمن ماه سال جاری (99/11/30) موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه در رشته مورد نظر شوند، تا مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصیل از نیمسال دوم سال جاری باشند و در غیر اینصورت قبولی آنان باطل میباشد.

تبصره: پذیرفته‌شدگان دارای دیپلم شاخه نظری نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی در زمان ثبت‌نام علاوه بر مدرک دیپلم، میبایست گواهی مدرک پیش‌دانشگاهی با تاریخ فارغ‌التحصیلی حداکثر تا 99/06/31 را نیز ارائه نمایند.


مدارک لازم برای ثبت نام حضوری کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای

مدارک لازم برای ثبت نام حضوری کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای به شرح ذیل خواهد بود.

 1.  اصل‌ مدرک‌ دیپلم‌ یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه نظام جدید در یکی از شاخه‌های کار و دانش‌ و یا فنی و حرفه‌ای از محل‌ تحصیل‌ مبنی بر گذراندن‌ کلیه‌ واحدهای ‌درسی، کارورزی و کارآموزی در دوره‌ سه‌ ساله‌ تا پایان‌ شهریورماه 1399 که‌ به‌ تایید رئیس‌ مؤسسه محل ‌تحصیل‌ رسیده‌ باشد.
 2. اصل‌ مدرک دیپلم‌ متوسطه‌ و یا گواهی موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌ قدیم‌ آموزش‌ متوسطه‌  متناسب‌ با نوع‌ رشته‌ قبولی.
 3. اصل مدرک دیپلم شاخه نظری نظام آموزش جدید (نظام 3-3-6) یا نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی و یا گواهی موقت پایان تحصیلات متناسب با نوع رشته قبولی (متقاضیان دیپلم شاخه نظری نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی میبایست در زمان ثبت نام علاوه بر مدرک دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی نیز ارائه نمایند).
 4. ارائه رسید درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم که از دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک اقدام شده است.
 5. اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ فتوکپی از تمام‌ صفحات‌ آن‌.
 6. اصل کارت ملی و دو برگ فتوکپی از پشت و روی آن
 7. شش قطعه‌ عکس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری.
 8. مدرکی که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ برادران را با توجه‌ به‌ بند مقرارت وظیفه عمومی مندرج‌ در صفحات 3 و 4 دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی دوره‌های کاردانی ‌نظام‌جدید (دانشگاه‌ فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی ‌غیرانتفاعی) سال 1399 مشخص ‌کند.

تبصــره: با توجه به اینکه مطابق ضوابط به دانش آموزان و هنرجویان سال آخر کار و دانش و یا فنی و حرفه ای به شرط اخذ دیپلم تا تاریخ 99/11/30 اجازه انتخاب کدرشته های تحصیلی نیمسال دوم داده شده است، لذا ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته-شدگان آن دسته ‌از کدرشته های تحصیلی که پذیرش‌ آن مربوط‌ به ‌نیمسال دوم سال‌تحصیلی 99 - 1400 میباشد، بشرط اخذ مدرک تحصیلی دیپلم تا تاریخ 99/11/30 بلامانع می باشد.

توجه : پذیرفته شدگانی که با استفاده از سهمیه رزمندگان، ایثارگران پذیرفته ‌شده‌اند، در زمان ثبت‌نام ملزم به ارائه فرم و یا مدرکی در رابطه با تائید سهمیه ثبت نامی خویش نمی باشند. بدیهی است درصورت عدم تایید سهمیه پذیرفته‌شدگان مذکور از سوی ارگان ذیربط، موضوع از طریق این سازمان به موسسه محل قبولی اعلام خواهد شد.

 • رزمندگان بسیجی
 • رزمندگان جهادگر
 • رزمندگان نیروهای مسلح
 • خانواده معظم شهدا «پدر، مادر، خواهر و برادرشهید»
 • همسر و فرزندان معظم شهدا و یا مفقودالاثر
 • جانبازان با جانبازی 25% و بالاتر و همسر و فرزندان آنان
 • جانبازان با جانبازی زیر 25% و همسر و فرزندان آنان
 • آزادگان عزیز و فرزندان و همسر آنان
 • همسر و فرزندان رزمندگان بسیجی، جهادگر و یا نیروهای مسلح با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه

قابل توجه پذیرفته شدگان :

 1.  کارنامه علمی حاوی رتبه متقاضیان در هر یک از کدرشته‌های انتخابی در بین متقاضیان این کدرشته‌ها در سهمیه مربوط، با توجه به نمره‌کل و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته ‌شده در هر یک از کدرشته‌ محلهای انتخابی و سایر اطلاعات مفید دیگری همزمان با اعلام نتیجه در درگاه اطلاع‌رسانی این  سازمان قرار داده می شود.
 2. به پذیرفته‌شدگان توصیه میشود که قبل از مراجعه در تاریخهای تعیین شده برای ثبت‌نام، برای اطلاع دقیق از زمان و مدارک لازم  برای  ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند.
 3. براساس ضوابط، پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دوره روزانه آزمون کاردانی پیوسته و ناپیوسته نظام جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال‌ 1399، اعم از اینکه در رشته قبولی خود ثبت نام نمایند یا ننمایند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل، مجاز به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دوره روزانه آزمون کاردانی پیوسته و ناپیوسته نظام جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال‌ 1400 نمیباشند.
 4. در هر مرحله از ثبت‌نام و یا هنگام تحصیل چنانچه مشخص گردد متقاضی حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه داده و واجد شرایط نمیباشد قبولی متقاضی باطل و از ادامه تحصیل وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

نحوه ارتباط با این سازمان و ارسال درخواست

 1.  باتوجه به عدم پذیرش حضوری داوطلبان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای داوطلب شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. داوطلبان می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.
 2. با توجه به کنترل‌های متعدد و بررسی هایی که به صورت مختلف به عمل آمده، از صحت کدرشته محل قبولی اعلام شده پذیرفته‌شدگان اطمینان حاصل شده و متقاضیان پس از دریافت کارنامه از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان در صورتیکه درباره کدرشته‌های انتخابی و سایر مندرجات کارنامه سوالی داشته ‌باشند، میتوانند درخواست خود را حداکثر تا تاریخ 99/07/24 از طریق سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور (روش اعلام شده در بند 1 قسمت د) به این سازمان ارسال نمایند. بدیهی است به درخواستهایی که بعد از تاریخ 99/07/24 در این خصوص به سازمان ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

متقاضیان می‌توانند كلیه سوالات و پرسش‌های خود درخصوص موارد مرتبط با دریافت نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 99 – 1400 و دیگر نکات آزمون‌ را از بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور  پیگیری نمایند. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی  از ساعت 08:00 لغایت 24:00 با كارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.


✔️نتایج رشته های بدون آزمون کاردانی چه زمان اعلام می شوند ؟

✔️همانطور که در مقاله اشاره شده است نتایج هر دو پذیرش با آزمون و بدون آزمون کاردانی همزمان اعلام می شوند

✔️زمان اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی حرفه ای چه موقع است؟

✔️در تاریخ 99/7/16 با ورود به سایت دریافت نتایج می توانید نتایج کاردانی فنی حرفه ای خود را دریافت نمایید.

✔️پذیرش در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 99 – 1400 به چه صورت است؟

✔️پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در ۹ رشته با آزمون و در ۲۸ رشته صرفا با سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع دیپلم) صورت گرفته است

✔️شرایط ثبت نام پذیرفته‌شدگان‌ نهایی‌ آزمون ‌كاردانی‌ دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای به چه صورت خواهد بود؟‎

✔️تمامی موارد مرتبط با دریافت نتایج نهایی آزمون فنی و حرفه‌ای و تمامی شرایط ثبت نام پذیرفته‌شدگان‌ نهایی مورد نیاز در این مقاله ذکر شده است. شما می توانید با استفاده از لینک دریافت نتایج آزمون کاردانی موجود در مقاله، کارنامه آزمون فنی حرفه ای خود را به راحتی از سایت سازمان سنجش دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. نازنین

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم میتونم زمان انتشار کارت ورود به جلسه،اولویت شهر هارو تغییر بدم‌؟؟؟واقعا دچار مشکل شدم و نیازه که ویرایشش کنم

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید … 9099071614 بدون کدگیری و فقط از تلفن ثابت

   پاسخ
 2. آرش اسماعیلی

  سلام می خوام بدونم تعداد شرکت کنندگان رشته الکتروتکنیک چند نفر است

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   با توجه به اینکه کنکور فنی و حرفه ای در روز جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ برگزار خواهد شد ؛ لذا آمار نهایی داوطلبان به تفکیک هر رشته بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد که در روزهای آتی می توانید با رجوع به سایت مشاور گروپ از آمار نهایی شرکت کنندگان مطلع شوید .

   پاسخ
 3. احمد

  سلام پس تکلیف ظرفیت دویست هزار تا صندلی دیگه چی میشه

  پاسخ
 4. مهران برزگری

  سلام خسته نباشید میخواستم ببینم تعداد شرکت کنندگان کنکور تربیت بدنی امسال چقدر بوده و ایا میشه از طریع کنکور تربیت بدنی فیزیوتراپی قبول شد یا نه

  پاسخ
 5. Amiri

  سلام خسته نباشید!
  نوشتید 49 هزار تا ثبت نام کردن ، این آمار رشته های با آزمون است یا بدون آزمون و یا هر دو ؟
  بعد ظرفیت 255 هزار تا ؟ ینی 200 هزار تا ظرفیت اضاف مونده !
  این آمار نهایی بوده ؟؟؟
  در ضمن امار کنکور سالهای قبل رو ندارید ؟
  میخواستم بدونم آمار ثبت نام هر سال افزایش پیدا میکنه یا کاهش ؟
  لطفا جواب بدین. ممنون از سایت خوبتون!!!

  پاسخ
 6. شیدا

  سلام من رشتم معماری نقشه کشی دیپلم سال ۹۵ الان در کنکور فنی نظام جدید و موسسات غیر انتفاعی شرکت کردم آیا باید کتاب های دبیرستان خودمو بخونم یا کتابای جدید ایا کنکور نظام قدیم و جدید کتاب ها و منابع درسی و امتحان فرق دارن

  پاسخ
  1. user3

   باید منابع جدید رو بخونید

   پاسخ
   1. ali

    سلام می خواستم بپرسم در سال 99رشته برق صنعتی الکترو تکنیک دانشگاه ملی چند نفر میپذیرد و چند نفر داوطلب دارد ؟

    پاسخ
    1. user3

     سنجش آمار 99 رو اعلام نکرده !

 7. Mamad_ho33

  سلام
  از کجا میتونیم بفهمیم داخل هر رشته فنی چند نفر شرکت کردن؟

  پاسخ
 8. Rana

  سلام
  وقت بخیر ببخشید خواستم ببینم تعداد داوطلبان کامپیوتر چند نفر بودن؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین…

  پاسخ
 9. سبحان

  سلام خسته نباشيد ميخواستم بدونم تعداد شركت كنندگان رشته معماري چقدر بوده؟؟؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰