آزمون ساز پلکان peleyad.com آزمون آنلاین

آزمون ساز پلکان peleyad.com آزمون آنلاین که با عنوان سایت پلکان یادگیری هم شناخته می شود در جهت طراحی سوالات استاندارد برای معلمین و دبیران طراحی شده است. همچنین دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی می توانند برای پیشرفت تحصیلی خود از امکانات این سایت استفاده کنند.

آزمون ساز پلکان peleyad.com آزمون آنلاین

جهت مشاوره در زمینه آزمون ساز پلکان peleyad.com آزمون آنلاین

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه آزمون ساز پلکان peleyad.com در جهت کمک به معلمان و دبیران و همچنین دانش آموزان همه پایه ها راه اندازی شده است تا این عزیزان بتوانند به روشی استاندارد و سریع، آزمون های خود را طراحی کنند. با این روش دیگر معلمان نیازی به صرف زمان زیاد و همچنین صرف هزینه ندارند و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند این کار را انجام دهند. در این مقاله از مشاورگروپ قصد داریم شما را با سامانه آزمون ساز بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید از امکانات این سامانه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

آزمون ساز پلکان peleyad.com آزمون آنلاین

بسیاری از معلمان در مورد نحوه طراحی سوالات استاندارد برای آزمون دچار مشکل می شوند. در این راستا نرم افزار آزمون ساز پلکان peleyad.com توانسته است بستری را فراهم کند تا معلمان بتوانند سوالات استانداردی را برای دانش آموزان طراحی کنند. معلمان و دبیران عزیز می توانند با مراجعه به این رود بهاز نرم افزار آزمون آنلاین استفاده کنند.

نحوه ورود به آزمون ساز پلکان

برای ورود به آزمون ساز پلکان peleyad.com ابتدا آدرس سایت را در مرورگر وارد کنید و سپس وارد صفحه اصلی سایت پلکان یادگیری شوید.

آزمون ساز پلکان peleyad.com آزمون آنلاین

سپس روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید تا بتوانید وارد صفحه لاگین شوید. اگر قبلاً ثبت نام کرده باشید، شماره موبایل تان را وارد کنید تا کد 4 رقمی برای شما ارسال شود و کد چهار رقمی را در کادر مربوطه وارد کنید.

اگر قبلا ثبت نام نکرده باشید کادری برای شما نمایش داده می شود که باید اطلاعات خواسته شده را در آن وارد کنید.

اگر در آزمون های کانون قلم چی شرکت نمی کنید تیک گزینه «آیا در آزمون های کانون شرکت می کنید» را بردارید. سپس در نهایت گزینه «ثبت اطلاعات» را بزنید. می توانید از امکانات آزمون ساز آنلاین استفاده کنید.

امکانات آزمون ساز پلکان

آزمون ساز پلکان با عناوین دیگری از جمله آزمون ساز هوشمند و یا آزمون ساز آنلاین نیز شناخته می شود دارای برخی امکاناتی است که در ادامه قصد داریم شما را با این امکانات آشنا کنیم:

پلکان برنامه ای در آزمون ساز پلکان

پلکان برنامه ای در آزمون ساز پلکان

برای وارد شدن به این بخش روی گزینه پلکان برنامه ای که در عکس نشان داده ایم کلیک کنید. پس از این مرحله تمامی دروسی که برای شما برنامه ریزی خواهد شد به شما نمایش داده می شود. روی هر کدام از دروس کلیک کنید مجموعه ای از سوالات به شما نمایش داده خواهد شد.

برنامه پلکانی آزمون ساز پلکان

همانطور که مشاهده می کنید برای هر فصل از دروس، سوالات تستی و جداگانه ای طراحی شده است که با کلیک بر روی گزینه «شروع» می توانید به این سوالات دسترسی داشته باشید.

امکان مشاهده پاسخ و همچنین ویرایش آزمون در آزمون ساز پلکان فراهم شده است. اما همه این آزمون ها رایگان نیستند و برای دسترسی به آنها باید اشتراک یک ساله تهیه کنید.

ساخت آزمون در آزمون ساز پلکان

یکی دیگر از امکانات آزمون ساز پلکان peleyad.com این است که به کمک این نرم افزار می توانید به صورت آنلاین خودتان آزمون طراحی کنید. برای وارد شدن به این بخش گزینه «ساخت آزمون در آزمون ساز پلکان» را بزنید و با وارد شدن به صفحه بعدی، گزینه «تاریخچه» را بزنید.

سپس به بخش دیگری هدایت می شوید که باید درس مربوطه را انتخاب کنید. برای استفاده از این بخش نیاز به اشتراک سالانه است.

جزوه شخصی در آزمون ساز پلکان

در آزمون ساز پلکان با کلیک بر روی گزینه «جزوه شخصی» می توانید از امکانات این بخش نز استفاده کنید. در ای بخش وضعیت علمی شما سنجیده می شود و میزان تسلط تان به سوالاتی که به اشتباه پاسخ داده اید و با اصلاً پاسخ نداده اید بررسی می شود. می توانید در این بخش به سوالاتی که قبلاً پاسخ نداده اید پاسخ دهید. گزینه «نمایش سوالات» را وارد کنید تا به بخش بعدی هدایت شوید.

کارنامه در آزمون ساز پلکان

با کلیک بر روی گزینه «کارنامه» می توانید وارد این بخش شوید. با ورود به این بخش، سه گزینه پیش روی شما است:

  1. کارنامه مبحثی
  2. کارنامه آزمون و
  3. هدف گذاری

کارنامه مبحثی به شما نشان می دهد که تا چه در دروسی که در آزمون آنها شرکت کرده اید پیشرفت کرده اید. کارنامه آزمون نیز نمره آزمون شما را در هر درس نشان می دهد. گزینه هدف گذاری هم همانطور که از نامش پیداست برای هدف گذاری تمرین های روزانه طراحی شده است.

آزمون پلکان peleyad.com آزمون آنلاین

آزمون ساز آنلاین برای دبیران و معلمان

دبیران و معلمان عزیز برای اینکه بتوانند در این نرم افزار به صورت رایگان آزمون بسازند می توانند با مراجعه به آدرس https://peleyad.com/test-maker/ وارد بخش آزمون ساز پلکان شوند و آزمون خود را به صورت سریع بسازند. همچنین امکان ارزیابی آنلاین دانش آموزان در این بخش فراهم شده است. شماره موبایل خود را در کادر مربوطه وارد کنید و سپس گزینه «رایگان آزمون بسازید» را کلیک کنید.

دانش آموزان نیز می توانند با وارد شدن به سایت آزمون ساز پلکان peleyad.com به سوالات پاسخ دهند. همچنین می توانند پاسخ سوالات تشریحی را به صورت متن و یا عکس برای معلم خود ارسال کنند. برای تصحیح سوالات می توانید به صفحه «مدیریت آزمون ها» بروید و گزینه «امکانات» را کلیک کنید. گزینه «نمره ها» را انتخاب کنید. سپس در مقابل نام هر دانش آموز، گزینه «تصحیح آزمون» را کلیک کنید. در نهایت نمره هر دانش آموز را وارد کنید و دکمه «ثبت نمرات آزمون» را بزنید.

پلکان پلاس در آزمون ساز پلکان

آزمون ساز پلکان peleyad.com محصولات ویژه ای را برای دانش آموزان دبستانی تا کنکوری در نظر گرفته است که دانش آموزان با استفاده از این امکانات می توانند تا حد زیادی در مقطع تحصیلی خود پیشرفت کنند. در ادامه با برخی دیگر از این امکانات در سایت پلکان یادگیری آشنا می شویم:

حریف تمرینی

این بخش برای به چالش کشاندن دانش آموزان در کنار دوستانشان است. دانش آموزان می توانند دوستان خود را به این بخش اضافه کنند. همچنین امکان مشاهده گزارش حل تمرین و مقایسه با دوستان در این بخش فراهم شده است.

کتاب یار

اگر از کتاب های کانون قلم چی استفاده می کنید، برای ارزیابی دانش آموز با کتاب های کانون فرهنگی قلم چی می توانید از بخش کتاب یار استفاده کنید.

انواع اشتراک در آزمون ساز پلکان برای دبیران

دبیران با ورود به سایت پلکان یادگیری به آدرس peleyad.com می توانند از 7 روز اشتراک رایگان استفاده کنند و تا سقف 40 سوال به سوالات دسترسی داشته باشند. دبیرانی که می خواهند از اشتراک یک ساله استفاده کنند می توانند اشتراک تک درس ویژه دبیران را انتخاب کنند که به صورت سه ماهه، یک ساله و اشتراک هوش ارائه می شود.

همچنین اشتراک ویژه مدارس و موسسات نیز به صورت یکساله طراحی شده است که مدیران مدارس می توانند اشتراک مدارس را برای مقاطع متوسطه 1، متوسطه 2، دبستان 1 و دبستان 2 تهیه کنند.

کلام آخر

در این مقاله از مشاورگروپ تلاش کردیم تا شما را با امکانات و نحوه ورود به سایت آزمون ساز پلکان به آدرس peleyad.com آزمون آنلاین آشنا کنیم. دبیران، دانش آموزان و مدیران و همچنین مشاوران تحصیلی می توانند به صورت جداگانه اشتراک ویژه این عزیزان را خریداری کنند و از امکانات این سایت برای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و همچنین تسریع عملکرد معلمان و دبیران در طراحی سوالات آزمون استفاده کنند.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آزمون ساز پلکان peleyad.com آزمون آنلاین

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی