آزمون درخشندگان ۱۴۰۲ | ثبت نام آزمون درخشندگان

آزمون درخشندگان | moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه آزمون درخشندگان ۱۴۰۲ | ثبت نام آزمون درخشندگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون درخشندگان، آزمون به خصوصی است که به طور خاص برای مدارس شهید اژه ای در اصفهان برگزار، می شود و با توجه به اینکه از استاندارد خوبی برخوردار است، می تواند به موفقیت دانش آموزان این مدارس، در المپیاد های جهانی و آزمون های داخلی مانند کنکور سراسری، کمک کند.

در این مقاله به بررسی ثبت نام آزمون درخشندگان، پرداخته ایم تا به سوالات شما در این خصوص پاسخ دهیم. برای کسب اطلاعات درباره  آزمون درخشندگان، تا انتهای مقاله همراه ما باشید. همچنین خوشحال می شویم تا در پایان، نظرات، پیشنهاد ها و انتفادات خود را در کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

مشاور گروپ، مرکز تخصصی مشاوره تحصیلی.

معرفی آزمون درخشندگان ۱۴۰۲

در خصوص معرفی آزمون درخشندگان باید بگوییم که آزمون درخشندگان، آزمونی است که به طور خاص برای دانش آموزان متوسطه دوم که در مدارس شهید اژه ایی اصفهان، مشغول به تحصیل هستند، برگزار می شود. مدارس شهید اژه ایی از سری مدارس سمپاد محسوب می شوند. این مدارس در استان اصفهان قرار گرفته و آزمون های مختلفی برای ارزیابی

امتیاز ها و نمره ای که دانش آموزان مدارس شهید اژه ایی به عنوان گروهی از مدارس تیز هوشان، در کشور، کسب می کنند. می تواند کمک خوبی به موقیت آنها در المپیاد های جهانی، داخل کشور و حتی آزمون سراسری، بکند.

آزمون درخشندگان، به صورت تستی بوده و زمان پاسخگویی سوالات آن بیش از 120 دقیقه می باشد. گفته می شود که سوالات آزمون درخشندگان همگی از سطح قابل قبولی از استاندارد های مورد نظر برخوردار هستند تا به درستی میزان تسلط دانش آموزان را بر روی دروس، مورد ارزیابی قرار دهند.

شرایط ثبت نام آزمون درخشندگان

شرایط ثبت نام آزمون درخشندگان، به طور خاص در سایت یا مرجع معتبری ذکر نشده است اما با توجه به اینکه این آزمون برای دانش آموزان متوسطه ی دوم در دبیرستان اژه ایی در شهر اصفهان، برگزار می شود، می توان 2 شرط زیر را برای شرکت در آزمون درخشندگان در نظر گرفت:

  1. دانش آموزان متوسطه ی دوم
  2. دانش آموزان مشغول به تحصیل در دبیرستان اژه ایی

ما در مرکز مشاور گروپ، پاسخ گوی تمامی سوالات شما درباره آزمون درخشندگان و دبیرستان شهید اژه ایی هستیم. کافی است با شماره 9099071613 تماس بگیرید تا با توجه به سوالتان پاسخ و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب، حتی ایام تعطیل

به طور کلی برای ثبت نام آزمون درخشندگان، لازم است تا مراحل زیر را طی کنید.

شرایط ثبت نام آزمون درخشندگان

آزمون درخشندگان به طور اختصاصی برای مدرسه ی تیز هوشان اژه ایی در شهر اصفهان برگزار می شود که جز مدارس سمپاد نیزحساب می شود. حتما برای شما عزیزان نیز سوال شده است که فرق مدارس سمپاد و تیز هوشان، در چیست؟ برای دریافت پاسخ این سوال، می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: فرق مدارس سمپاد با تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون درخشندگان

زمان ثبت نام آزمون درخشندگان، به طور دقیق مشخص نیست. معمولا آزمون درخشندگان در زمان های مختلفی از سال در طی این مدت ، برگزار شده اند و حتی گاهی چندین مرتبه در یک سال در زمان های مختلف، دبیرستان اژه ایی اقدام به برگزاری آزمون درخشندگان کرده است.

دانش آموزان این مدارس، برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون درخشندگان، می بایست سایت رسمی استعداد های دخشان و یا وبسایت مدرسه اژه ایی را به طور مرتب دنیال کنند تا ازآخرین اخبار و اطلاعیه  ها مربوط به برگزاری آزمون درخشندگان، مطلع شوند.

 برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون درخشندگان، می بایست سایت رسمی استعداد های دخشان و یا وبسایت مدرسه اژه ایی را دنیال کنید تا از آخرین اطلاعیه  ها مربوط به برگزاری آزمون درخشندگان، مطلع شوند.

سایت ثبت نام آزمون درخشندگان

سایت ثبت نام آزمون درخشندگان، معمولا سایت همان شعبه از دبیرستان اژه ایی خواهد بود که در آن مشغول به تحصیل هستید و آدرس آن نیز از طریق مسئولین مدرسه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، ممکن است سایت natije.ir نیز به عنوان سایت ثبت نام آزمون درخشندگان، به شما عزیزان معرفی شود و برای تکمیل فرم ثبت  نام آزمون درخشندگان، لازم باشد به این سا مانه مراجعه کنید.

سایت ثبت نام آزمون درخشندگان، در زمانی برای ثبت نام آزمون از سوی دبیرستان اژه ایی اعلام می شود، برای ثبت نام آزمون درخشندگان، باز خواهد بود و پس از پایان مهلت ثبت نام، امکان انجام فرایند ثبت نام در این سامانه وجود نخواهد داشت.

اعلام نتایج آزمون درخشندگان

اعلام نتایج آزمون درخشندگان،  از طریق سایت natije.ir انجام خواهد شد و مانند کنکور سراسری با ورود به صفحه ی اصلی این سایت و وارد کردن اطلاعات هویتی خود، قادر خواهید بود تا کارنامه آزمون درخشندگان خود را مشاهده نمایید. در ادامه راهنمای تصویری مشاهده اعلام نتایج آزمون درخشندگان در سایت natije.ir را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

ابتدا لازم است به سامانه natije.ir  وراد شده و مطابق تصویر اطلاعات هویتی خود را وارد کنید تا کارنامه آزمون درخشندگان، برای شما عزیزان نمایش داده شود.

سایت اعلام نتایج آزمون درخشندگان


برای ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج آزمون درخشندگان natije.ir اینجا کلیک کنید.

در ادامه مطالعه کنید:

سوالات متداول آزمون درخشندگان

✔️ آزمون درخشندگان چیست؟

آزمون درخشندگان، آزمونی است که به طور خاص برای دانش آموزان متوسطه دوم که در مدارس شهید اژه ایی اصفهان، مشغول به تحصیل هستند، برگزار می شود. مدارس شهید اژه ایی از سری مدارس سمپاد محسوب می شوند.

✔️ نحوه ثبت نام آزمون درخشندگان به چه صورت است؟

راهنمای تصویری مراحل ثبت نام آزمون درخشندگان، را در مقاله برای شما عزیزان قرار داده ایم.

✔️ زمان ثبت نام آزمون درخشندگان، کی هست؟

زمان ثبت نام آزمون درخشندگان، به طور دقیق مشخص نیست. معمولا آزمون درخشندگان در زمان های مختلفی از سال در طی این مدت ، برگزار شده اند و حتی گاهی چندین مرتبه در یک سال در زمان های مختلف، دبیرستان اژه ایی اقدام به برگزاری آزمون درخشندگان کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در مشاور گروپ، تماس بگیرید.

✔️ سامانه ثبت نام آزمون درخشندگان، کدام است؟

در مقاله توضیحات کاملی را در خصوص سامانه ثبت نام آزمون درخشندگان، برای شما عزیزان ارائه داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مطالعه بفرمایید.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه آزمون درخشندگان ۱۴۰۲ | ثبت نام آزمون درخشندگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی