آزمون استخدامی مراقب سلامت ۱۴۰۲

آزمون استخدامی مراقب سلامت - مشاور گروپ

جهت مشاوره در زمینه آزمون استخدامی مراقب سلامت ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون استخدامی مراقب سلامت برگزار می‌شود

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش درباره برگزاری آزمون استخدامی جذب مراقب سلامت و مربی تربیت بدنی گفت: مراقب سلامت از طریق آزمون استخدامی مربی پرورشی و مشاور انجام خواهد شد همچنین آزمون استخدامی برای مربی تربیت بدنی خواهیم داشت و موافقت لازم از سوی سازمان امور اداری و استخدامی انجام شده است. پیش از این، وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده بود که امسال 19 هزار مشاور و مربی پرورشی استخدام می‌شوند.

ثبت نام آزمون استخدامی مراقب سلامت ۱۴۰۲

ثبت نام آزمون استخدامی مراقب سلامت ۱۴۰۲ به گفته معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی مربی پرورشی و مشاور انجام خواهد شد همچنین آزمون استخدامی برای مربی تربیت بدنی خواهیم داشت.

ورزش صبحگاهی با مرشدخوانی دانش‌آموزان آزمون استخدامی مراقب سلامت برگزار می‌شود.

ورزش‌هایی مانند شنا، تنیس روی میز و طناب زنی را برای آموزش انتخاب کردیم اما موضوع دارای اولویت این است که همه دانش‌آموزان دوره ابتدایی هنگام ورود به متوسطه اول، گواهی کسب یک مهارت ورزشی را داشته باشند.

زمان ثبت نام آزمون استخدام مراقب سلامت ۱۴۰۲

زمان ثبت نام آزمون استخدام مراقب سلامت ۱۴۰۲ همزمان با آزمون استخدامی مربی پرورشی و مشاور انجام خواهد شد همچنین آزمون استخدامی برای مربی تربیت بدنی خواهیم داشت و موافقت لازم از سوی سازمان امور اداری و استخدامی انجام شده است. پیش از این، وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده بود که امسال ۱۹ هزار مشاور و مربی پرورشی استخدام می‌شوند.

شرایط استخدام مراقب سلامت

بخشی از فرآیند جذب مراقبین سلامت در وزارت آموزش و پرورش به گفته مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش از طریق ماده ۲۸ جذب آموزش و پرورش می‌شوند، که  معمولا افرادی هستند که در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی تحصیل کرده‌اند. افرادی هم که از طریق کنکور سراسری جذب آموزش و پرورش می‌شوند، اگر رشته بهداشت مدارس را انتخاب کرده باشند، محل تحصیلشان دانشکده‌های بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی است اما دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان محسوب می‌شوند که پس از اتمام چهار سال دوره تحصیل می‌توانند به عنوان مراقب سلامت در مدارس خدمت کنند.

وظایف مراقبین سلامت در مدارس

به گفته مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش وظایف مراقبین سلامت در مدارس، آموزش مهم ترین وظیفه مراقبین سلامت است. مراقبین سلامت ماموریت دارند آموزش‌های سلامت محور را با توجه به بافت، اقلیم و شرایط هر استان و مدرسه به دانش آموزان ارائه دهند. همچنین مراقبین سلامت غربالگری قد و وزن و بینایی سنجی دانش آموزان و ارجاع دانش آموزان دارای مشکلات خاص به مراکز جامع خدمات سلامت تحت پوشش وزارت بهداشت را نیز انجام می‌دهند. در واقع پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهند تا دانش آموزان بتوانند خدمات درمانی دریافت کنند.

همچنین آموزش‌های سلامت محور اعم از آموزش‌های مربوط به جسم تا حفظ از محیط زیست در شرح وظایف مراقبین سلامت است. همچنین در شرایط بحران اگر اتفاقی برای دانش آموز رخ دهد، مراقبین سلامت به عنوان افرادی که دوره‌های توانمندسازی را گذرانده‌اند می‌توانند به کمک کادر اجرایی مدرسه و مدیر آیند و مدیریت قبل، حین و پس از بحران را انجام دهند.

حقوق مراقب سلامت در سال ۱۴۰۲

حقوق مراقب سلامت در سال ۱۴۰۲ مطابق تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در بخش دولتی در سال ۱۴۰۲ خواهد بود که به پیشنهاد شورای عالی بیمه سلامت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور در مصوبه شماره ۱۲۴۸۸/ ت ۶۱۰۳۵ه مورخ ۱۴۰۲/۱/۲۹هیات وزیران تصویب شده است.

 

ما در این مقاله سعی کردیم تمامی نکات پیرامون آزمون استخدامی مراقب سلامت ۱۴۰۲ را برای شما شرح دهیم. از ثبت نام و نحوه انجام آن در سایت آزمون استخدامی مراقب سلامت صحبت کردیم و واجدین شرایط می توانند در تاریخ مقرر با مراجعه به sanjesh.org مدارک لازم را بارگذاری و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

همانطور که می دانید برای پیدا کردن جواب سوالات خود در زمینه « ثبت نام آزمون استخدامی مراقب سلامت ۱۴۰۲» باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید. حالا تصور کنید فرصتی وجود داشته باشد که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

برای همین ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا تمام سوالات شما از طریق مشاوران مجرب و کاربلد پاسخ داده شوند. اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول آزمون استخدام مراقب سلامت

✔️ثبت نام آزمون استخدامی مراقب سلامت ۱۴۰۲ چگونه انجام می شود؟

مشاور گروپ در این مقاله، شرایط استخدام مراقب سلامت، زمان ثبت نام آزمون استخدام مراقب سلامت، نحوه ثبت نام آزمون استخدامی، منابع ازمون استخدامی مراقبت سلامت و دیگر نکات ضروری، به طور کامل اشاره کرده است.

✔️شرایط استخدام مراقب سلامت چگونه است؟

جذب مراقبین سلامت در وزارت آموزش و پرورش به گفته مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش از طریق ماده ۲۸ ، همچنین از طریق کنکور سراسری و نیز از بین دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان متفاوت خواهد بود که به طور کامل در مقاله آمده است.

2/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آزمون استخدامی مراقب سلامت ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی