آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

جهت مشاوره در زمینه آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ : سلام دوستان . در ادامه این مطلب توضیحات دقیق در مورد آدرس باجه های رفع نقص  کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ارائه شده است . با مشاور گروپ همراه شوید ...


آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ؛ همانطور که می دانید کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ یکی از مدارک مهمی است که داوطلب باید در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ حتما همراه خود داشته باشد .

کارت ورود به جلسه حاوی اطلاعات ثبت نامی و تاریخ و محل برگزاری آزمون می باشد که توسط سازمان سنجش منتشر می شود و در اختیار تمامی داوطلبان قرار می گیرد .

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ،  به عبارت دیگر مقدمات لازم برای برگزاری کلیه رشته های امتحانی مقطع کارشناسی ارشد بر اساس اطلاعات ثبت نامی داوطلبان صورت گرفته و پیرو آن کارت ورود به جلسه آزمون برای متقاضیان صادر می شود .


امسال نیز همانند سال های گذشته شاهد ادغام ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ و ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ هستیم که بدین ترتیب  کلیه داوطلبان در یک آزمون جامع و هماهنگ شرکت می کنند و دیگر کارت مجزایی به عنوان کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد آزاد ۱۴۰۱ برای متقاضیان گذشته محل های دانشگاه آزاد منتشر نخواهد شد .زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ،  سازمان سنجش طبق هر روال هر سال و در زمان اعلام آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ؛ تاریخ برگزاری آزمون را نیز تعیین می کند لذا امکان انجام برنامه ریزی کنکور ارشد ۱۴۰۱ برای متقاضیان وجود دارد و داوطلبان در این مدت فرصت دارند با مطالعه مطالب مفید خود را برای حضور در جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ آماده سازند .  


با توجه به این که کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد معمولا 3 الی 5 روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود داوطلبان به راحتی می توانند بازه زمانی دریافت کارت را پیش بینی نمایند .


طبق اطلاعیه منتشر شده توسط سازمان سنجش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ از روز یکشنبه 1401/02/25 منتشر شده و داوطلبان تا روز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به دریافت این کارت اقدام نمایند .

این آزمون در نوبت صبح روزهای چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه، پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه و جمعه 30 اردیبهشت ‌ماه سال 1401 و براساس اطلاعات مندرج بر روی كارت شركت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. داوطلبان هر یك‌ از كدرشته‌های امتحانی لازم‌ است‌ به نشانی مندرج بر روی كارت شركت در آزمون مراجعه نمایند. محل برگزاری آزمون داوطلبان با توجه به شهرستان درج شده در بند 37 تقاضانامه ثبت نامی آنان به شرح جدول شماره 1 (مندرج در ذیل این اطلاعیه) میباشد.

لازم به توضیح است امکان چاپ كارت شركت در آزمون که حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان می باشد از روز یکشنبه 1401/02/25 از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان فراهم گردیده است. داوطلبان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌، نام‌خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت نامی (شماره پرونده و كد رهگیری) نسبت به پرینت كارت شركت در آزمون اقدام نمایند. برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و همچنین اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی است. لذا داوطلبان بایستی شخصاً برای چاپ كارت شركت در آزمون اقدام نمایند.

تبصره: آن دسته از داوطلبانی كه علاوه بر كدرشته امتحانی اصلی داوطلب شركت در رشته امتحانی دوم (رشته‌ شناور) نیز بوده‌اند، میبایست كارت شركت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از درگاه این سازمان دریافت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی كارت مراجعه نمایند. زمان برگزاری آزمون رشته‌های شناور (رشته انتخابی دوم) صبح روز چهارشنبه مورخ 1401/02/28 می‌باشد.

1- آزمون‌ كدرشته‌‌های امتحانی 1128 (آموزش زبان ژاپنی)، 1129 (زبان و ادبیات اردو)، 1287 (مهندسی طراحی محیط زیست)، 1356 (نمایش عروسكی) و ‌‌1360 (مجموعه موسیقی) منحصراً در شهرستان تهران‌ برگزار خواهد شد؛ لذا داوطلبان هریك از كد‌رشته‌های امتحانی مذكور ضرورت‌ دارد براساس‌ آدرس و تاریخ مندرج بر روی كارت شركت در آزمون به حوزه امتحانی مربوط در شهرستان تهران مراجعه نمایند.

2- محل برگزاری آزمون برای 8 كدرشته امتحانی شامل كدرشته‌های امتحانی 1149‌،‌1147، 1150‌، 1154، 1155، 1157 ،1158 و‌ 1159 كه ثبت نام آنها توسط دستگاههای اجرایی ذیربط و با هماهنگی این سازمان صورت گرفته در شهرستان تهران خواهد بود و از طریق اطلاعیه‌ای كه هریك از ارگانهای ذیربط صادر مینمایند آزمون این كدرشته‌ها در تاریخ های پیش‌بینی شده برگزار خواهد شد. برای این دسته از داوطلبان كارت شركت ‌در ‌آزمون از طریق درگاه سازمان صادر نشده است.

ب-كنترل محتوای كارت شركت در آزمون 

داوطلبان درخصوص مندرجات كارت شركت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

1- چنانچه‌ زبان‌ خارجی مندرج‌ در كارت‌ شركت در آزمون با زبان‌ خارجی انتخابی وی كه در ثبت نام‌ اینترنتی انجام شده (البته با توجه به مفاد مواد امتحانی)، مغایرت‌ دارد، یا در رابطه با معلولیت (بینایی، شنوایی، و جسمی حركتی) اختلافی مشاهده مینمایید، ضروری است در روز دو شنبه 1401/02/26 لغایت روز سه‌شنبه 141/02/27 از ساعت 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 18:00 به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمائید. (آدرس حوزه‌های رفع نقص در جدول شماره 2 در ذیل این اطلاعیه درج شده است).

2- در صورتی كه‌ در رابطه‌ با سایر مندرجات‌ كارت شركت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره كارشناسی (معدل براساس مفاد بند «د‍» مندرج در این اطلاعیه) و با توجه‌ به‌ ثبت نام انجام شده، اشكالی مشاهده‌ میشود، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذكور حداكثر تا تاریخ 1401/02/30 منحصراً به قسمت ویرایش اطلاعات كارت در درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و موارد مربوط را اصلاح نمایید.

3- داوطلبان شركت‌كننده چنانچه داوطلب اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی میباشند لازم است در زمان تكمیل فرم انتخاب رشته (اوایل تیرماه) در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام نمایند.


نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش منتشر شده  است و متقاضیان باید در زمان های اعلام شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش sanjesh.org  کارت آزمون را دریافت نمایند . همچنین سامانه ای که برای اینکار طراحی شده امکان مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۱ را براساس اطلاعات ثبت نامی داوطلب فراهم می آورد .


روش اول : بر اساس شماره پرونده و اطلاعات فردی داوطلب
روش دوم : بر اساس شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نامهمانطور که می دانید در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ تاکید فراوانی به نگهداری از شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام شده است

اما گاها با متقاضیانی روبرو هستیم که به دلایل متفاوتی اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش و یا گم کرده اند و به دنبال دریافت مجدد اطلاعات ثبت نامی خود هستند به همین دلیل نیز سازمان سنجش امکان دریافت مجدد شماره پرونده  و کد پیگیری ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش در اختیار متقاضیان قرار می دهد .باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱


اطلاعات ثبت شده در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ عبارتند از  :  اطلاعات فردی ، شماره داوطلب ، شماره پرونده ، کد و نام رشته امتحانی ، معدل مقطع کاردانی و کارشناسی ، تاریخ و محل فارغ التحصیلی کارشناسی ، سهمیه و زمان و مکان برگزاری آزمون می باشد .

داوطلبان باید اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ را به دقت بررسی نمایند  در صورت وجود اشکال و یا کوچکترین مغایرت جهت اصلاح و رفع اشتباه اقدام نمایند .

از  مواردی که ممکن است در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ۱۴۰۱ اشتباه درج شود ؛ زبان خارجی انتخابی داوطلب یا نوع معلولیت است . لذا داوطلب به محض مشاهده اختلاف بین این دو مورد سریعا باید به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه امتحانی مربوطه مراجعه و هر چه سرعتر نسبت به رفع اشتباه اقدام نماید .


آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

به محض انتشار آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ لینک دانلود آن را در این مقاله قرار خواهیم داد .


ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱


ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ، همانطور که در ابتدای این مطلب عنوان شد ؛ ویرایش اکثر موارد مربوط به کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ از طریق سایت سازمان سنجش  و به صورت اینترنتی است .

مثلا اگر اشتباهی در اطلاعات رشته تحصیلی ، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی مشاهده کردید می توانید با مراجعه سایت سازمان سنجش و سپس قسمت ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون ارشد ۱۴۰۱ جهت رفع و اصلاح آن اقدام نمایید .


   توجه :  داوطلبان مشمول سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد جهت اعلام مغایرت سهمیه خود لازم است علاوه بر ویرایش اینترنتی به ارگان ذیربط مراجعه کرده و پیگیر وضعیت خود باشند .


اما در پایان باید به مهمترین بندی که باید هر چه سریعتر نسبت به ویرایش آن اقدام کرد و آن معدل کارشناسی داوطلب می باشد . لذا متقاضیانی که موقع ثبت نام آزمون ارشد ۱۴۰۱ معدل کارشناسی خود را وارد کرده اند باید برای ویرایش معدل خود اکنون اقدام نمایند .


ج- سهمیه رزمندگان و ایثارگران

1- در كارت شركت در آزمون در مقابل سهمیه‌ ثبت نامی داوطلبانی كه در تقاضانامه ثبت نام و با توجه به ضوابط، داوطلب سهمیه رزمندگان و ایثارگران شده‌اند و سهمیه آنان مورد تأیید ارگان ذیربط قرارگرفته است، عیناً همان عنوان سهمیه انتخابی قید شده است.

2- داوطلبانی كه در این آزمون با توجه به ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای شماره یك (1) داوطلب سهمیه رزمندگان شده‌اند و سهمیه آنان از سوی ارگان ذیربط مورد تأیید قرار نگرفته است در كارت شركت در آزمون آنان در مقابل عنوان سهمیه، رزمنده درج نشده است.

3- متقاضیان استفاده از سهمیه‌های ایثارگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سهمیه رزمندگان ارگان وزارت جهاد كشاورزی، سپاه پاسداران (سازمان بسیج مستضعفین) و واحدهای تابعه ستاد كل نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت لازم است حداكثر تا تاریخ 1401/02/30 منحصراً به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (قسمت ویرایش اطلاعات) در کارت ورود به جلسه مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در این درگاه نسبت به اصلاح و ویرایش سهمیه خود اقدام نمایند تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه برای آنان اعمال گردد. ضمناً تأكید می گردد داوطلبانی كه در زمان ثبت نام داوطلب  استفاده از سهمیه بودند ولی سهمیه آنان به هر دلیل از طرف ارگان ذیربط مورد تایید قرار نگرفته، برای بررسی و روشن شدن وضعیت سهمیه خود (بعد از ویرایش) حداكثر تا تاریخ 1401/03/01 علت عدم تایید سهمیه را از ارگانهای ذیربط پیگیری نمایند. در صورت تایید سهمیه توسط ارگان ذیربط، سهمیه درخواستی اعمال میگردد؛ در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل قبول نمیباشد.

د‍- معدل 

معدل مندرج در كارت شركت در آزمون داوطلبان، براساس اطلاعات ثبت نام كه توسط خود فرد انجام شده، درج گردیده است، لذا لازم است معدل مندرج در كارت شركت در آزمون خود را با توجه به تبصره‌های ذیل بررسی و در صورت مشاهده مغایرت، به قسمت ویرایش اطلاعات در کارت ورود به جلسه و در درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به اصلاح معدل خود اقدام نمایید. در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه تبعات بعدی به عهده شخص داوطلب بوده و هیچگونه عذری در این مورد پذیرفته نمیباشد. درضمن براین اساس تاکید می شود داوطلبان عزیز نسبت به کنترل معدل اعلامی و معدل واقعی خود اقدام لازم را بعمل آورند. لازم به ذكر است در سنوات گذشته نسبت به لغو قبولی داوطلبان دارای مغایرت معدل ولو در حد 2 تا 5 صدم نمره نیز اقدام شده است. 

تبصره ‌1- فارغ‌التحصیلان سنوات قبل و همچنین آن دسته از داوطلبانی كه تا تاریخ 1400/09/16 (زمان شروع ثبت نام برای شركت در آزمون) به عنوان دانش‌آموخته تلقی گردیده‌اند و یا به عبارت دیگر موفق به اخذ مدرك لیسانس (كارشناسی) شده‌اند باید معدل‌ مندرج‌ در مدرك‌ لیسانس ‌(كارشناسی) آنان با معدل مندرج در كارت شركت در آزمون یكسان باشد.

تبصره ‌2- دانشجویان‌ شاغل‌ به‌ تحصیل‌ در مقطع كارشناسی كه در زمان شروع به ثبت نام برای شركت در این آزمون (تاریخ 1400/09/16) همچنان دانشجو بوده‌اند، اعم از اینكه بعد از پایان مهلت زمان ثبت نام فارغ‌التحصیل شده‌اند و یا حداكثر تا تاریخ 1400/11/30 فارغ‌التحصیل گردیده‌اند، لازم است در قسمت ویرایش اطلاعات كارت شركت در آزمون نسبت به اصلاح معدل خود براساس مدرك فارغ‌التحصیلی اقدام نمایند.

تبصره 3- دانشجویان سال آخر كه حداكثر تا تاریخ 1401/06/31 فارغ‌التحصیل خواهند شد، لازم است میانگین واحدهای گذرانده شده تا تاریخ 1400/11/30 را در قسمت ویرایش اطلاعات كارت شركت در آزمون درج نموده و با مراجعه به دانشگاه محل تحصیل مقطع كارشناسی، فرم مخصوص معدل (مندرج در این اطلاعیه) را به تأیید موسسه محل تحصیل خود رسانده و آن را نزد خود نگهدارند تا در صورت قبولی به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

تبصره 4- فارغ‌التحصیلان‌ دارای مدرك كارشناسی ناپیوسته باید معدل مقطع كاردانی (فوق‌دیپلم‌) و مقطع كارشناسی (لیسانس) آنان با معدل مندرج در كارت شركت در آزمون آنها یكسان باشد.

تبصره 5- دانشجویان‌ شاغل به تحصیل‌ در مقطع كارشناسی ناپیوسته كه‌ پس‌ از اخذ مدرك‌ كاردانی (فوق‌دیپلم‌) در مقطع‌ كارشناسی ناپیوسته پذیرفته‌ شده‌اند و هم اكنون نیز دانشجو بوده و حداكثر تا تاریخ 31/6/1401 فارغ التحصیل خواهند شد، باید معدل مقطع كاردانی و میانگین‌ واحدهای گذرانیده‌ شده در مقطع كارشناسی آنان تا تاریخ ‌1400/11/30 با معدل مندرج در كارت شركت در آزمون، مطابق مفاد تبصره 2 فوق یكسان باشد.

یادآوری مهم: با توجه به اینکه درصورت مغایرت معدل ثبت شده در فرم ثبت نام بعد از اعلام قبولی نهایی، با معدل واقعی که به هر دلیل اشتباه قید شده باشد، منجر به لغو قبولی شما می‌شود، ضرورت دارد نهایت دقت را درخصوص ثبت معدل واقعی خود به عمل آورید.

هـ- یادآوری های مهم: 

۱– برای حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

۲- فرآیندبرگزاری آزمون از ساعت‌ ۸ صبح (هشت) می‌باشد.

۳- در ورودی حوزه های امتحانی رأس‌ ساعت‌ ۷:۳۰ (هفت و سی) بسته خواهد شد، لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

۴- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن ، ماسک سه لایه (بدون فیلتر) و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. رد و بدل کردن این موارد در جلسه آزمون تخلف محسوب می شود.

۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند« ز » آمده است، رفتار خواهد شد.

۶- به همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد.

۷- برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری لازم را بعمل آورید.

۸– حوزه های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه و … معذور می باشند، بنابراین اکیدا توصیه می شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه چاپ کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود.

۹- داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون، لازم است برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد را بطور دقیق مطالعه نمایند.

۱۰- با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه‌ها دارد، خواهشمند است نسبت به تکمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 از تاریخ 1401/02/28 لغایت 1401/03/04 بصورت اینترنتی از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایید.

۱۱-داوطلبان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ 6/3/1401 از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی https://request.sanjesh.org با این سازمان مکاتبه نمایند. درخواست‌های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

12- نظر به اینكه سوالات رشته‌های امتحانی مقطع كارشناسی ارشد به گونه‌ای طراحی شده است كه برای پاسخگویی به سوالات دروس ذیربط نیاز به ماشین حساب نمیباشد، لذا به داوطلبان تأكید میگردد با توجه به مطلب فوق، برای پاسخگوئی به سوالات هر یك از رشته‌های امتحانی نیاز به ماشین حساب نبوده و از ورود داوطلبانی كه ماشین حساب برای شركت در جلسه آزمون (از هر نوع آن) به همراه داشته باشند ممانعت به عمل خواهد آمد و با آنان برابر مقررات قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری كه در این اطلاعیه نیز آمده است، رفتار خواهد شد.

13- داوطلبانی كه موفق به مشاهده و پرینت كارت شركت در آزمون خود نشوند، ضرورت دارد برای پیگیری موضوع در زمانهای اعلام شده به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص (مطابق جدول شماره 2) مراجعه نمایند.

14- با توجه به مصوبه یازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره تحصیلات تكمیلی مورخ 98/01/24 شركت در آزمون عملی و تشریحی در كدرشته های امتحانی 1350، 1351، 1352، 1356، 1357، 1358، 1360، 1362 و 1364 منحصراً برای داوطلبانی كه براساس كارنامه نتایج اولیه در دوره روزانه مجاز باشند و تمایل به انتخاب رشته محل‌های دوره روزانه در فرم انتخاب رشته خود داشته باشند، ضرورت دارد. به عبارت دیگر برای داوطلبانی كه در دوره روزانه مجاز نشوند و یا در فرم انتخاب رشته خود رشته محل های دوره های غیرروزانه (نوبت دوم «شبانه»، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان، پیام نور) را درج كنند و یا برای انتخاب رشته محلهای دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند، آزمون عملی برگزار نخواهد شد. ملاك پذیرش در رشته محلهای دوره های غیرروزانه نمره كل نهایی بدون احتساب آزمونهای عملی و تشریحی حسب مورد در هریك از كدضریب ها خواهد بود.در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ و جزئیات مربوط به آن می توانید از تجربیات کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ بهره مند شوید . راه ارتباطی با این مشاوران سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور گروپ می باشد .


به محض انتشار آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ لینک دانلود آن را در این مقاله قرار خواهیم داد .


9099071613

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲
نصب اپ دانش آموزی