زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲

زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ مرحله دوم کنکور سراسری 1402

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

قدم اول برای شرکت در کنکور سراسری همیشه ثبت نام در آن بوده است. بنابراین اطلاع از زمان دقیق ثبت نام از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به تغییراتی که در نحوه برگزاری کنکور ایجاد شده است امسال برای اولین بار کنکور سراسری در دو نوبت برگزار شده و داوطلبین می توانند در هر دو نوبت خود را محک بزنند.

به همین منظور ما در این مقاله از مشاور گروپ به بررسی زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ پرداخته ایم و مهم ترین نکات لازم برای ثبت نام را یاد آور شده ایم. با ما همراه باشید.

زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ نوبت دوم کنکور 1402 مشاور گروپ

زمان ثبت نام نوبت دوم کنکور ۱۴۰۲

زمان ثبت نام نوبت دوم کنکور ۱۴۰۲ با انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع عموم داوطلبان آزمون سراسری می رسد. مطابق اطلاعیه زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۲ سازمان سنجش که زمان ثبت نام و برگزاری نوبت دوم کنکور تیرماه را اعلام کرده است، متقاضیان باید ثبت نام خود را در فروردین ماه تکمیل نمایند. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام ادامه مقاله را بخوانید.

زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲

داوطلبان هر یک از گروه های آزمایشی تجربی، انسانی، ریاضی، هنر و زبان های خارجی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۲ را دارند،باید با تهیه مدارک لازم در زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ نوبت دوم که نیمه فروردین ۱۴۰۲ خواهد بود به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نام نویسی کنند.

تاریخ ثبت نام کنکور ۱۴۰۲ نوبت تیر ماه سه شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ تا روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ است و داوطلبان میبایست در این بازه زمانی با مراجعه به سایت سازمان سنجش sanjesh.org ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

کنکور تیر 1402
زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲

سه شنبه تا دوشنبه

15 تا 1402/1/21

زمان برگزاری کنکور تیر ۱۴۰۲
چهارشنبه و پنجشنبه

14 و 1402/4/15

زمان برگزاری کنکور تیر ۱۴۰۲

زمان برگزاری کنکور تیر ۱۴۰۲ روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه ۱۴۰۲ اعلام شده است. آزمون ها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر این دو روز معین شده برگزار خواهند شد. تعداد حوزه های امتحانی مرحله دوم کنکور سراسری ۱۴۰۲ نیز نسبت به قبل تفاوتی ندارند.

همه داوطلبان می توانند در دو نوبت آزمون سراسری شرکت کنند و زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ هیچ شرط و محدودیتی برای آنان اعمال نشده و نخواهد شد. برای پذیرش نهایی کنکور سراسری حداکثر نمره داوطلب در نظر گرفته می شود.

اعلام نتایج اولیه کنکور تیر ۱۴۰۲ (نتایج مرحله دوم کنکور ۱۴۰۲) تا قبل از انتخاب رشته مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قابل پیگیری بوده و به اطلاع داوطلبان می رسد.

مشاوره کنکور تیر ۱۴۰۲

دکتر عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش اعلام کرد برای اولین بار در زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ سیستم جامع برای آزمون سراسری راه اندازی  شده و هر داوطلب یک صفحه اختصاصی اینترنتی دارد که تا پایان عمر همه اطلاعات آزمون های او بر اساس کد ملی در آن ثبت می شود و در سایر آزمون ها و مراحل دیگر نیازی به ورود مجدد اطلاعات نیست.

هر نوبت شرکت در آزمون به معنی گزینش دانشجو نیست و پذیرش دانشجویان در دانشگاه ها تنها در مهر ماه هر سال انجام می شود. نمرات کنکور های دی و تیر به مدت دو سال اعتبار دارد و در واقع داوطلبان می توانند طی دو سال در ۴ نوبت آزمون سراسری شرکت کنند و پذیرش و انتخاب رشته دانشگاه سراسری در مردادماه هر سال صورت می گیرد. نمره و رتبه داوطلب از تاثیر سوابق تحصیلی ۴۰ درصد تاثیر قطعی به همراه ۶۰ درصد نمره قطعی کنکور به دست می آید.

نکته مهم: در زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ و سال های بعد از آن، هر داوطلب باید یک شماره موبایل مشخص در سامانه ثبت کند تا از آن طریق قادر به دریافت کد شش رقمی تایید ورود به سامانه باشد. در واقع برای ورود به سامانه جامع آزمون ها ورود کد تایید دریافت شده برای ادامه فعالیت داوطلب آزمون بسیار حیاتی و مهم است.

همچنین با دریافت کد تایید در هر مرحله از ثبت نام کنکور سراسری 1402 احتمال خطا در زمان ثبت نام کمتر خواهد شد و دیگر شاهد مشکلاتی مانند ثبت نام اشتباه در گروه آزمایشی متفاوت و حتی شهر محل آزمون داوطلب نخواهیم بود و کد ۱۶ رقمی ثبت نام داوطلبان (کد رهگیری ثبت نام 16 رقمی) در زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ از طریق پیامک هم در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

اطلاعات هویتی داوطلب توسط سازمان سنجش با ارائه کد ملی از سامانه ثبت احوال اخذ خواهد شد و در نوبت های بعدی نیازی به اخذ اطلاعات از داوطلب نیست و اطلاعات در سامانه محفوظ می مانند.

انجام برخی اقدامات در زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ ضروری است به همین دلیل مطالعه مقاله ثبت نام کنکور 1402 را به شما توصیه می کنیم چون تمام نکات مهم و حیاتی ثبت نام کنکور از دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور استخراج و در آن قرار داده شده است.

ضمنا می توانید هر سوالی درباره زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ و نحوه ثبت نام کنکور سراسری یا موضوعات پیرامون آن داشتید با ما در مشاور گروپ تماس بگیرید. ما همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

شماره تماس از تلفن ثابت ، بدون پیش شماره و کد

مشاور گروپ

۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

سوالات متداول

✔️زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ چه تاریخی آغاز می شود؟

✔️زمان ثبت نام نوبت دوم کنکور ۱۴۰۲ در بازه زمانی سه شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ تا روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ اعلام شده است و داوطلبان باید در این تاریخ با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

✔️سایت ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ کدام است؟

✔️برای ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ که همان مرحله دوم کنکور سراسری ۱۴۰۲ است داوطلبان باید به سایت رسمی سازمان سنجش sanjesh.org مراجعه نمایند.

✔️تمدید زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ امکان دارد؟

✔️تمدید مهلت ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲ معمولا یک بار اتفاق می افتد و توسط سازمان سنجش اعلام می شود. برای اطلاع از تاریخ تمدید مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۲ با ما در مشاور گروپ تماس بگیرید. پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کنکور تیر ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی