آخرین اخبار از تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری 1400

آخرین اخبار از تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه آخرین اخبار از تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آخرین اخبار از تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری 1400 :   با توجه به اینکه تاریخ کنکور سراسری معین شده و قرار نیست جابه جا شود، سازمان سنجش در ...

 آخرین اخبار از تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری 99

زمان اعلام نتایج کنکور 1400 کی هست ؟

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1400 چه زمانی است ؟

تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1400 کی هست ؟

تاریخ شروع انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 کی هست ؟


🔰 نتایج نهایی کنکور سراسری هفته اول آبان و نتایج نهایی کنکور ارشد هفته پایانی مهر اعلام می شود.
آخرین اخبار از تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری 1400 ؛ خاکی‌صدیق گفت: تاریخ آزمون سراسری معین شده و جابجا نمی‌شود، همچنین سازمان سنجش در مهر نتایج کنکور را اعلام خواهد کرد.

به گزارش مشاورگروپ به خبرنگاران جوان، علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگوی زنده شبکه خبر درباره بازگشایی دانشگاه‌ها پیش از مهر ماه گفت: با توجه به اینکه تاریخ کنکور سراسری معین شده و قرار نیست جابه جا شود، سازمان سنجش در مهر ماه نتایج کنکور را اعلام خواهد کرد؛ لذا ترم تحصیلی جدید نیز همانطور که پیش از این اعلام کرده بودیم در مهر و یا نیمه اول شهریور ماه آغاز می شود.

خاکی صدیق در ادامه بیان کرد: این تصمیم برای دانشجویان فعلی دانشگاه‌ها است و زمان دقیق ورود دانشجویان جدیدالورود به زودی به اعلام می‌شود که طبق برنامه در مهر ماه ثبت نام می شوند.


line 1


telegram 150x150 1

جهت دریافت آخرین اخبار و دانلود آزمون ها میتوانید در کانال زیر عضو شوید ...

 

 

line 1

معاون آموزشی وزیر علوم در ادامه افزود: سازمان سنجش قول داده است که نتایج را در زمان مقرر اعلام کند، امیدواریم شرایطی به وجود نیاید که این تصمیم تغییر کند.

شرایط انتقال ترم جاری دانشجویان به ترم آینده

خاکی صدیق در ادامه درباره شرایط انتقال ترم دانشجویان به ترم آینده، تاکید کرد: دانشجویانی که می‌خواهند ترم جاری خود را به آینده انتقال دهند باید مرخصی بگیرند، البته تمهیداتی را در نظر خواهیم گرفت تا برای دانشجویان به خصوص افراد جدیدالورود مشکلی به وجود نیاید.

او مطرح کرد: کنکورهای سراسری در زمان مقرر برگزار می شوند. البته اگر شرایط خاصی پیش آید این برنامه ریزی‌ها تغییر کرده و در شهریور ماه تصمیم جدید گرفته خواهد شد.

برنامه وزارت علوم برای آموزش مجازی در ترم‌‎های آینده

آخرین اخبار از تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری 99  ؛ معاون آموزشی وزیر علوم در ادامه درباره برنامه وزارت علوم برای آموزش مجازی در ترم‌های آینده، گفت: آموزش مجازی یک فرصت استثنایی برای آموزش عالی کشور ایجاد کرده و زیر ساخت‌های خوبی در سه ماه گذشته در دانشگاه‌ها ایجاد شده است. آموزش مجازی دانشگاه‌ها در غالب برنامه‌های تمام الکترونیکی و ترکیبی استمرار پیدا خواهد کرد.


راهنمای نحوه مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 1400

مطابق با این راهنما می توانید نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 را به سادگی مشاهده کنید. لینک اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1400 در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته در سایت سنجش به آدرس sanjesh.org منتشر می شود.

 
روش مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری 1400

دو روش برای مشاهده و دریافت نتایج نهایی کنکور سراسری 1400 وجود دارد:

روش اول دریافت نتایج نهایی کنکور : میتوانید به سادگی از طریق تماس تلفنی با

مرکز مشاوره تحصیلی مشاورگروپ، نتایج نهایی کنکور سراسری را دریافت کنید. کافیست با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید و نتایج کنکور سراسری 1400 را از کارشناسان این سامانه بخواهید:


9099071613

تماس از تلفن ثابت بدون کد و صفر شماره گیری نمایید

روش دوم مشاهده نتایج نهایی کنکور در سایت سنجش :

  • مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
    انتخاب گزینه “نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 1400
  • ”مشاهده و دریافت نتایج با استفاده از اطلاعات درخواستی شامل، شماره شناسنامه، شماره پرونده داوطلب
  •   اگر شماره پرونده یا شماره داوطلبی خود را گم کرده یا فراموش کرده اید، میتوانید از طریق سیستم پاسخگوی سازمان سنجش و یا تماس با سامانه صدای مشاور، مجددا شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را دریافت کنید:

توضیح و شرح جامع کارنامه نتایج اولیه کنکور 1400

بعد از عبور از مراحل بالا به کارنامه نتایج اولیه کنکور سراسری می رسیم و داستان تازه شروع می شود! شما با کارنامه ای بسیار گنگ رو به رو خواهید شد و بعد از چند دقیقه یادتان خواهد رفت که اصلا برای چه چیزی وارد این صفحه شده اید! برای پیشگیری از این موضوع، قسمت به قسمت کارنامه را به صورت کامل و جامع برای شما توضیح داده ایم.

بخش ۱: در این بخش توضیحاتی درباره نحوه ثبت سوال و شکایت داده شده است. اگر سوال یا شکایتی دارید می توانید  در سیستم اینترنتی ارسال درخواست ثبت کنید. توجه داشته باشید که در صورت پایان این تاریخ، به هیچ گونه سوالی از طرف شما پاسخ داده نخواهد شد.

بخش ۲: در این بخش برای هر داوطلب توضیحات متفاوتی نوشته می شود. این توضیحات بر اساس منطقه، سهمیه، رتبه و … تعیین می شود.

بخش ۳: در این بخش اطلاعاتی نظیر معدل دیپلم، منطقه، سهمیه و مشخصات فردی شما آورده شده است.

بخش ۴: در این بخش اطلاعات تکمیلی درباره نوع دیپلم، کد دیپلم و سال اخذ دیپلم آورده شده است.

بخش ۵: در این بخش اطلاعات مکانی شما آورده شده است. قسمتی که در این بخش اهمیت دارد، استان بومی، ناحیه بومی و قطب بومی است. اگر رشته انتخابی شما در دانشگاه بومی محل زندگیتان باشد، شانس قبولی شما بیشتر است. بنابراین قبل از انتخاب رشته این موارد را باید به صورت دقیق در دفترچه انتخاب رشته مورد بررسی قرار داد.

بخش ۶: در هنگام ثبت نام در کنکور، بندی وجود داشت که از شما درباره علاقه مندی به ثبت نام در دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور سوال کرده است. اگر تیک علاقه مندی را زده باشید در این قسمت، زیر علاقه مندی واژه بلی ذکر می شود.

بخش ۷: در این بخش به شما اعلام می شود که مجاز به انتخاب رشته در کدام دوره هایی که در آزمون شرکت کرده اید، هستید.

بخش ۸: در این بخش اطلاعاتی درباره وضعیت پذیرش رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آورده شده است. برای ثبت نام در این رشته ها باید به بخش مجزایی که برای انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در نظر گرفته شده است مراجعه کنید. توجه داشته باشید که انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت جداگانه در سایت دانشگاه آزاد انجام می شود.

بخش ۹: اگر دیپلم خود را بعد از سال ۸۴ و پیش دانشگاهی را بعد از سال ۹۱ گرفته باشید، در این بخش درباره نحوه اعمال این معدل ها به صورت مثبت آورده شده است.

بخش ۱۰: به مهم ترین بخش رسیدیم. در این بخش رتبه در منطقه یا سهمیه نهایی آورده شده است. اگر در چند زیرگروه مختلف آزمون داده باشید برای هرکدام از آنها جدول جداگانه در نظر گرفته می شود. ردیف اول و دوم به تاثیر سوابق تحصیلی شما اشاره شده است. جدول سوم بسیار مهم است زیرا رتبه و تراز شما در منطقه و سهمیه در این قسمت آورده شده است.

بخش ۱۱: در این بخش نمره خام دروس به صورت درصدی قرار داده شده است.

بخش ۱۲: رتبه نهایی در این قسمت قرار داده شده است. این رتبه ملاک مقایسه داوطلبان با یکدیگر است.

بخش ۱۳: در این بخش به سیستم انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش اشاره شده است.

بخش ۱۴: در این قسمت یک کد برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد قرار داده شده است که با مراجعه به سایت www.azmoon.org می توانید انتخاب رشته خود را انجام دهید. این کد برای رشته های با آزمون دانشگاه آزاد است و برای انتخاب رشته های بر اساس سوابق تحصیلی کاربردی ندارد.


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه آخرین اخبار از تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی